Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2018 01 03, 15:02

Mados namai „Vamp“ pristato pavasario ir vasaros vestuvinių suknelių kolekciją

Turbūt niekas negalėtų ginčytis, kad nuotakos įvaizdis vestuvių dieną užima bene svarbiausią poziciją. Ne veltui suknelei skiriamas toks didelis dėmesys. Tai vertina ir pastebi dizaineriai, kurie kasmet stengiasi ir kuria pačius įsimintiniausius vestuvinius apdarus.
Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija
Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.

Mados namų „Vamp“ vadovas, dizaineris ir įkūrėjas Arvydas Videika šių metų pavasariui ir vasarai sukūrė ypatingą ir prabangia klasika alsuojančią kolekciją, rašoma pranešime spaudai.

„Kaip ir kiekvienais metais stengiuosi nustebinti ir įkvėpti savo klientes. Todėl visuomet ieškau įdomių ir nebandytų kirpimo subtilybių, technologinių sprendimų. Didelį dėmesį skiriu tobulam apatiniam korsetui, audiniams. Šiai 15-os modelių kolekcijai buvo naudojami tik natūralūs audiniai ir jų papuošimai – šilko gėlės ir nėriniai.

Gedimino Žilinsko nuotr./Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija
Gedimino Žilinsko nuotr./Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija

Išskirtinėms suknelėms kurti pasitelkti arba itin lengvi, arba beveik pusę kilogramo sveriantys audiniai, kurie įstabiai krinta, priglunda ir blizga it gyvatės oda ar šarvai. Jų pasirinkimui įkvėpimo semiamės iš kiekvienais metais Paryžiuje vykstančios tarptautinės vestuvių parodos.

Šia kolekcija siekiau sukurti nežemišką, antgamtišką nuotakos viziją. Lyg ji būtų nužengusi iš pasakos: trapi, be galo subtili ir rafinuota.

Šia kolekcija siekiau sukurti nežemišką, antgamtišką nuotakos viziją. Lyg ji būtų nužengusi iš pasakos: trapi, be galo subtili ir rafinuota. O suknelė būtų nesusiūta, bet tiesiog nuausta jos figūrai – be siūlių, nesuvokiamos spalvos, kuri tartum tirpsta ir mainosi nuo persikinės iki baltos. Visos kolekcijos suknelės dekoruotos tūkstančiais šilko žiedlapių ar perlais, įsuptos į įmantriausiais raštais megztus nėrinius, kurie persidengdami sukuria kerintį ir užburiantį vaizdą“, – dėstė A.Videika.

Pasak vestuvinių suknelių dizainerio, vienetinės ir ypatingos suknelės gamyba užtrunka kelis mėnesius, o idealiausiai atrodys „made to measure“ drabužis, kuriuo patartina pradėti rūpintis jau dabar.

Gedimino Žilinsko nuotr./Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija
Gedimino Žilinsko nuotr./Mados namų „Vamp“ vestuvinių suknelių kolekcija

„Galiu pasakyti atvirai – ilgiausiai užtrunka gauti audinius. Visos naudojamos medžiagos specialiai mūsų mados namams audžiamos fabrikuose Italijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Todėl jas užsakius tenka laukti iki keturių mėnesių. Tuomet seka siuvimas ir dekoravimas.

Gražiausia būsite tada, kai pasipuošite plačia šypsena ir pasitikėjimu savimi.

Visas procesas gali užtrukti keturis ar penkis mėnesius, todėl norima suknele, jei ši nebus tik nuomojama, patariame susirūpinti iš anksto.

Beje, dėmesį siūlau atkreipti į užsienyje visų didžiausių aukštosios mados namų ypač vertinamą paslaugą – „made to measure“ principu pasiūtą suknelę – kai pasimatuotą pavyzdinį modelį pritaikote asmeniškai sau. Pakeičiate pagal savo matmenis, jį papildote ar kiek pakeičiate. Taip garantuotai pasieksite puikiai gulantį, pabrėžiantį visus išlinkimus ir stebuklingai trūkumus maskuojantį rezultatą. Be to, išvengsite bet kokios rizikos: suknelės nereikės rinktis tik iš nuotraukos ar eskizo.

Tokiai suknelei pasiūti reikalingi keturi ar penki primatavimai. Per tą laiką prie batelių aukščio priderinamas suknelės ilgis, rankovės pritaikomos pagal figūrą taip, lyg jos būtų antra oda. Garantuoju, toks šventinis apdaras nepaliks abejingų“, – šypsodamasis kalbėjo kūrėjas.

Esminis patarimas, kuriuo dalijosi A.Videika, – pasipuošti pasitikėjimu savimi.

„Kokią suknelę jūs pasirinksite – ne taip ir svarbu. Net jei tai bus kukli, mamos išlaikyta vestuvinė suknia – tą vakarą jūs būsite princesė. Ir gražiausia būsite tada, kai pasipuošite plačia šypsena ir pasitikėjimu savimi.

To kiekvienai būsimai nuotaikai ir linkiu. Neskubėkite, skirkite laiko sau ir puoškitės tuo, kas iš tiesų jums tinka. Pamatysite, šventė bus nuostabi, o susikurtas įvaizdis – nepriekaištingas“, – pokalbį baigė A.Videika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką