Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
10 12

Nuo noro uždirbti neatbaido net kalėjimas: įvardijo, kuo gali baigtis neteisėtai atliktos grožio procedūros abiem pusėms

Vis daugėja atvejų, kai į teisininkus kreipiasi klientai dėl netinkamai suteiktų grožio paslaugų, kurių pasekmės – ne tik sudarkytas veidas ar kraujosruvos, bet ir paralyžius. Blogiausia, kad neretai tik teismo salėje sužinoma, jog tie „specialistai“ neturėjo nei licencijos, nei kompetencijos atlikti toms procedūroms, pastebi Eglė Šiugždinytė.
Eglė Šiugždinytė
Eglė Šiugždinytė / Monos Dubickienės ir Shutterstock nuotr.

Su teisininke kalbamės apie tai, kas laikoma intervencinėmis bei invazinėmis grožio procedūromis, kas gali jas atlikti ir kodėl net anticeliulitinio masažo negalima patikėti paprastam specialistui. Taip pat, kuo gali baigtis, jei susirandate kompetencijos ir kvalifikacijos neturintį grožio specialistą, kuris siūlosi atlikti paslaugą už „prieinamą kainą“.

„Dažniausiai grožio specialistai žino, kad jie negali teikti invazinių ir intervencinių paslaugų, tačiau jas vis tiek teikia, nes, kaip buvo įvardyta vieno teisminio proceso metu, net ir susimokėjus baudą, vis tiek apsimoka dirbti“, – karčia teisine patirtimi dalijasi E.Šiugždinytė.

Tiesa, kartais toks uždarbiavimas gali baigtis kalėjimu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką