15min be reklamos
2021 12 27, 20:55

Ryškiausios 2021 m. mados pasaulio akimirkos: triumfai, netektys ir tendencijos

2020 metais mados pasaulis, kaip ir dauguma kitų kultūros sričių, buvo priverstas pasitraukti į antrą planą, tais metais smarkiai trūko ryškių momentų, o besibaigiančius 2021 metus galime laikyti sėkmingesniais bei padovanojusiais daugiau įsimintinų akimirkų.
Ryškiausios 2021 m. mados pasaulio akimirkos Tik prenumeratoriams
Ryškiausios 2021 m. mados pasaulio akimirkos / „Scanpix“ / „Capital Pictures“, Universal Pictures International, Vida Press nuotr.

Kūrėjai ėmė lengviau kvėpuoti, raudonieji kilimai svarbiausiose iškilmėse vėl buvo tiesiami, o ant jų besibūriuojančios garsenybės galėjo eksperimentuoti savo įvaizdžiais. Mados savaitės sugrįžo, nors ir ne su tokiu trenksmu, koks buvo demonstruotas iki pandemijos, tačiau peno bei erdvės mados analizei visgi buvo suteikta.

Prigijo naujos tendencijos, susidūrėme su reikšmingais debiutais, o kalbos apie aplinkos tausojimą bei ekologijos svarbą mados pasaulyje ne tik netilo, bet ir įgavo didesnį pagreitį. Išties 2021-uosius galime laikyti metais, kai net ir nelengvomis sąlygomis dirbantys dizaineriai gebėjo stebinti – nuo patyrusių mados vilkų iki jaunų, ambicingų ir nusistovėjusias taisykles laužančių mados talentų.

Bendradarbiavimų gausa ir „Balenciaga“ triumfas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką