2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Šventiniai įvaizdžiai pagal naujausias makiažo ir šukuosenų tendencijas

Kaip pasipuošti, kokį įvaizdį pasirinkti ir kaip „prisijaukinti“ naujausias šukuosenų ir makiažo tendencijas, mums pataria profesionali kirpėja-stilistė Vika Vaineikienė.
Makiažas
Makiažas / Robertino Valiulio nuotr.

Kalėdinė klasika. Raudona spalva, ryškios raudonos lūpos, garbanoti plaukai – tai įvaizdis, kuriam nereikia drąsos, ypatingų bruožų ar galimybių ir jis tinka visoms. Šiemet renkantis šį stilių, klasikinę sodrią raudoną galima keisti į ypač madingą raudoną su oranžiniu pustoniu.

Robertino Valiulio nuotr./Kalėdinė klasika
Robertino Valiulio nuotr./Kalėdinė klasika

„Šis įvaizdis – laiko patikrinta klasika ir nuo jos nepabėgsime nei šiemet, nei kitąmet“, – šypsosi Vika. Prie šio įvaizdžio galima derinti dar vieną madingą akcentą – lūpų laką, kuris lūpas pasislepia tarsi po stiklo sluoksniu.Macintosh HD:Users:gerdastelemekaite:Downloads:wetransfer-c20a93:AG3B4055_1007.jpgMacintosh HD:Users:gerdastelemekaite:Downloads:wetransfer-c20a93:AG3B3762_roro.jpg

Blizgūs aksesuarai. Šiemet taip madingas dirbtinis kailis populiarumo pozicijų neapleidžia ir per šventes – juo puoštis drąsiai galima ir šventiniu laikotarpiu.

Robertino Valiulio nuotr./Blizgūs aksesuarai
Robertino Valiulio nuotr./Blizgūs aksesuarai

Plaukų priežiūros priemonių „Kevin Murphy“ ekspertė pataria naujai pažvelgti į aksesuarus: seges, blizgią, tačiau kokybišką bižuteriją ir ja drąsiai puošti ne tik drabužius, bet ir plaukų šukuosenas: „Puikia inspiracija tampa mados namų „Aleksander McQueen“ ready-to-wear 2016 metų rudens kolekcija, kurioje modelių chaotiškai suveltuose plaukuose dominuojančios segės vabalų, vabzdžių, drugių tematika suteikia ypatingo mistiškimo ir žaismingumo.“

Robertino Valiulio nuotr./Blizgūs aksesuarai
Robertino Valiulio nuotr./Blizgūs aksesuarai

Karūna. Dar vienas itin ryškus ir šventinis akcentas – karūna plaukuose. „Kičinės, stilizuotos karūnos neturi nieko bendro su saldumu – drąsiai jas derinkite prie bet kokio savo pasirinkto įvaizdžio. Kur dar galima pabūti karaliene, jeigu ne Naujųjų metų puotoje“ , – šypsosi salono „Greenas“ bendrasavininkė V.Vaineikienė.

Stilistė siūlo nors trumpam pamiršti išbaigtą, princesišką įvaizdį ir žaisti kontrastais. Karūna gali būti bižuterinė ar tiesiog sukurta iš plaukų – tinkami abu variantai.

Robertino Valiulio nuotr./Karūna
Robertino Valiulio nuotr./Karūna

Raudonai rudas akių makiažas. „Nors tokią spalvą nėra įprasta naudoti akių makiažui, šventiniu laikotarpiu susidraugaukite su ja. Toks įvaizdis ypač tinka mėlynakėms, prie jo dera bordo spalvos lūpos“, – konsultuoja Vika. Prie šio makiažo tiks „holivudiška“ – atverstų atgal plaukų ir garbanų – šukuosena. Garbanos išdraikytos, asimetriškos, kuriančios lengvo sušukavimo efektą.

Robertino Valiulio nuotr./Raudonai rudas akių makiažas
Robertino Valiulio nuotr./Raudonai rudas akių makiažas

Grafika. Šį sezoną taip madingos grafikos galima nepamiršti ir šventinių vakarėlių maratono metu. Renkantis grafiką ir ryškių akių makiažą stilistė rekomenduoja lūpas dažyti šviesiomis, „nude“ spalvomis, tačiau išlaikyti žvilgesį.

„Lūpos – nematomos spalviškai, tačiau pastebimos struktūriškai“, – pažymi Vika. Šukuojant plaukus verta atsižvelgti į taip madingą dviejų kuodukų ar kasų tendenciją, tačiau pažymėtina, jog tokia šukuosena priduoda infantilumo, tad labiau tinka jaunomis merginoms.

Robertino Valiulio nuotr./Grafika
Robertino Valiulio nuotr./Grafika

Retro. Šis stilius, kaip ir kalėdinė klasika, išliks madingu ir nesenstančiu dar ilgą laiką. Subtilios, kampuotos garbanos, tamsūs akių šešėliai, viliokiškai padažytos lūpos – akcentai, kurie tinka beveik kiekvienai merginai ar moteriai. „Norinčioms daugiau retro prieskonių: nepamirškite lankelių, skrybėlių ar kaklo papuošalų. Tačiau bene svarbiausiu kiekvieno šventinio įvaizdžio akcentu ir puošmena tampa jūsų šypsena ir gera nuotaika“, – šypsosi Vika Vaineikienė.

Robertino Valiulio nuotr./Retro
Robertino Valiulio nuotr./Retro

Šventinius įvaizdžius sukūrė salono „Greenas“ meistrai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką