Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 gegužės 26d. 09:51

Kanai: vyrai be smokingų

Iš kairės: Johnas C. Reilly, Vincentʼas Casselis, Matthew McConaughey
Vida Press nuotr. / Iš kairės: Johnas C. Reilly, Vincentʼas Casselis, Matthew McConaughey

Ką tik baigėsi 68-asis Kanų kino festivalis. Ne mažiau už filmų programą publikos dėmesį jis kaip ir kasmet prikaustė įspūdingais aktorių pasirodymais ant raudono kilimo ir už jo ribų. Aprangos kodas paprastai diktuoja, kad atidarymo ir uždarymo ceremonijose, taip pat vakariniuose seansuose vyrai pasirodytų vilkėdami smokingus ar tamsius kostiumus.

Tačiau… ar įmanoma menininkus pažaboti? Akivaizdu, ne vienai garsenybei sėkmingai pavyksta išsivaduoti nuo tokių aprangos taisyklių, ir Kanuose vyrai moka demonstruoti savo stiliaus laisvę.

Vida Press nuotr./Aktorius Johnas C. Reilly su žmona prodiusere Alison Dickey
Vida Press nuotr./Aktorius Johnas C. Reilly su žmona prodiusere Alison Dickey

Airių kilmės amerikiečių aktorius Johnas C. Reilly (su žmona prodiusere Alison Dickey) festivalio uždarymo dieną šventė 50-ąjį savo gimtadienį. Nepaisydamas tokios progos, artistas liko ištikimas savo laisvam vasariškam stiliui, tarsi amžinai gyventų Floridoje ar Meksikoje.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Aktoriai Michaelas Fassbenderis ir Marion Cotillard
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Aktoriai Michaelas Fassbenderis ir Marion Cotillard

Vokietijos ir Airijos pilietybę turintis aktorius Michaelas Fassbenderis (nuotraukoje – su prancūzų aktore Marion Cotillard) gyvena ir kuria Londone. O Kanuose žaviai atrodė ir su smokingu, ir be jo. Mergišiaus epiteto jis nusipelnė, per penkerius metus (nuo 2010-ųjų) pakeitęs net kelias gyvenimo partneres: aktores Nicole Beharie, Zoe Kravitz, modelį Naomi Campbell. Šiuo metu gyvena su švedų aktore Alicia Vikander.

Vida Press nuotr./Režisierius Xavier Dolanas ir aktorė Sienna Miller
Vida Press nuotr./Režisierius Xavier Dolanas ir aktorė Sienna Miller

Kanados režisierius Xavier Dolanas (nuotraukoje su aktore Sienna Miller; regis, abu išvien derino savo kostiumų spalvinę gamą), sulaukęs 26-erių, jau gali didžiuotis penkiais jį išgarsinusiais filmais. Tik pasibaigus festivaliui (Xavier buvo jo vertinimo komisijos narys) jis neturės prabangos mėgautis Prancūzijos Žydrąja pakrante ir, įšokęs į džinsus, filmuos naują savo juostą „Tiesiog pasaulio pabaiga“ (pagal to paties pavadinimo Jeano Luco Lagarceʼo pjesę). Į atranką veržiasi visas Europos aktorių žvaigždynas: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Vincentʼas Casselis, Gaspard'as Ullielis ir Nathalie Baye. 

Vida Press nuotr./Aktoriai Matthew McConaughey ir Naomi Watts
Vida Press nuotr./Aktoriai Matthew McConaughey ir Naomi Watts

Matthew McConaughey (nuotraukoje su aktore Naomi Watts) Holivudo kino industrijoje kasmet atlieka vidutiniškai po tris keturis vaidmenis. Tačiau labiausiai jis išgarsėjo prieš porą metų, kai, ruošdamasis kino juostos „Dalaso klubas“ vaidmeniui, numetė net dvidešimt kilogramų svorio. Pagal tikrus įvykius pastatyta kino juosta pasakoja apie teksasietį elektriką Roną Vudrufą, paprastą darbininkų klasės amerikietį, kuriam gydytojai diagnozavo ŽIV, išpranašavo, kad jam liko gyventi tik mėnuo, ir kuris stojo į kovą su medicinos įstaigomis ir farmacininkų kompanijomis.

Vida Press nuotr./Aktorius Taharas Rahimas
Vida Press nuotr./Aktorius Taharas Rahimas

Taharas Rahimas – alžyriečių kilmės prancūzų aktorius, kinu jis susirgo dar paauglystėje ir, galima sakyti, brendimo metus praleido kino salėse. Kaip aktoriui, šlovę jam atnešė Jeano Audiardʼo juosta „Pranašas“ (2009 m.), kuri susižėrė ne vieną Europos kino apdovanojimą ir buvo lemtinga šio menininko asmeniniame gyvenime – sutiko aktorę Leilą Bekhti, ir ji tapo Taharo žmona.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Pharrellas Williamsas su žmona modeliu Helen Lasichanh
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Pharrellas Williamsas su žmona modeliu Helen Lasichanh

Pharrellas Williamsas – pasaulio hiphopo karalius, amžinas įsimylėjėlis, nepaisant jo 42-ejų metų. Tad nenuostabu, kad ir į Kanus atvyko su savo ilgamete drauge, prieš porą metų tapusia jo žmona menekene Helen Lasichanh. Matyti jį su smokingu gal net egzotiškiau nei atrodantį bohemiško stiliaus. Tai, kad šis vyrukas neabejingas madai, liudija su prodiuseriu Nigo įkurta drabužių linija „Billionaire Boys Club“. Pharrello taip pat yra ne kartą tapęs reklaminiu veidu: akinių – „Louis Vuitton“, „Moncle“, papuošalų – „Blason“. 

Vida Press nuotr./Aktorius Vincentʼas Casselis
Vida Press nuotr./Aktorius Vincentʼas Casselis

Vincentʼas Casselis savo prabangaus apšepėlio įvaizdžiu yra užkariavęs ne vienos moters širdį. Nepaisydamas savo 48-erių metų, šis aktorius, regis, net ir prabangiausiame pobūvyje leidžia sau pasirodyti be smokingo ir neisiskiria su trimis esminiais garderobo elementais: švarku, baltais marškiniais ir mėlynais džinsais. Vincentʼas – aktoriaus ir gastronomijos temomis rašiusios žurnalistės sūnus, aštuoniolika metų jis įkūnijo tobulo vyro ir tėvo įvaizdį – tiek laiko truko jo draugystė ir santuoka su italų aktore Monica Bellucci, su kuria susilaukė dviejų žavių dukrų: Devos ir Léonie.      

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką