Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 23d. 13:24

„OXOX“ drabužių kolekcija, įkvepianti vaikus kurti ir pažinti pasaulį

„OXOX“ drabužių kolekcija, įkvepianti vaikus kurti ir pažinti pasaulį
Partnerio nuotr. / „OXOX“ drabužių kolekcija, įkvepianti vaikus kurti ir pažinti pasaulį

Ogmios mieste įsikūrusi vaikiškų rūbų ir prekių vaikams parduotuvė „OXOX“ šaltąjį sezoną pasitinka likdama ištikima ryškioms spalvoms ir akį traukiantiems raštams, mažųjų drabužius paverčiantiems žaismingais meno kūriniais. Naujoji jos rudens ir žiemos kolekcija tyrinėja beribį gamtos pasaulį bei vaikų santykį su ja ir kviečia mažuosius atrasti pažinimo džiaugsmą. Apie tai, kas įkvėpė naujos kolekcijos stilių bei kas joje svarbiausia, kalbamės su „OXOX“ parduotuvės vadove Gintaute Šatkute – Mikšiene.

Kolekcija, įkvėpta pažinimo džiaugsmo

Pasak pašnekovės, ši kolekcija – tai kelionė vaikų vaizduotės takais, šiems klaidžiojant gamtoje ir susipažįstant su jos gyventojais. „Miškai ir ežerai, upės ir laukai, saulė ir dangus, gėlės ir medžiai – jų žaidimų aikštelė. Naujoji šaltojo sezono kolekcija – tai neaprėpiami laukai, pievos, pilnos paslėptų gamtos lobių, medžių viršūnės, debesų žemėlapiai, rudeniniai obuoliai, kuriuos tyrinėdamas vaikas ima pažinti jį supančią aplinką“, – pasakoja G.Gatkutė – Mikšienė.

Šūkis „Drąsūs ir laisvi“, kuriuo „OXOX“ pasitinka naująjį sezoną, atspindi parduotuvės vadovų ir kolekcijos kūrėjų požiūrį į kiekvienam vaikui privalomą suteikti laisvę. „Kiekvienas vaikas gyvena savo susikurtame pasaulyje, kurį regi savitai, be suvaržymų ir baimių, tad tėvų užduotis yra leisti vaikams būti laisviems, nes jie yra drąsūs tokiais būti“, – tikina pašnekovė.

Ryškios spalvos ir augalijos bei gyvūnijos įkvėpti raštai

Anot pašnekovės, šioje kolekcijoje, kaip ir kitose OXOX linijose, vyraus žaismingi, vaikystę pabrėžiantys ir laisvai vaikams judėti leidžiantys drabužiai, pagaminti iš švelnaus ir minkšto trikotažo. „Kolekcija sudaryta iš kelnių, marškinėlių ilgomis rankovėmis, papuoštų užrašais ar piešiniais, džemperių, banguojančių suknelių, sijonų, tamprių bei galvos aksesuarų“, – pasakoja parduotuvės vadovė.

Partnerio nuotr./„OXOX“ drabužių kolekcija, įkvepianti vaikus kurti ir pažinti pasaulį
Partnerio nuotr./„OXOX“ drabužių kolekcija, įkvepianti vaikus kurti ir pažinti pasaulį

Ji pažymi, jog kolekcijoje vyrauja ryškios ir šiuo metu madingos spalvos – bananinė ir citrininė geltona, miško žalumo, prinokusio arbūzo, koralinė, švelni mėtinė, jūros gelmių mėlyna ir cemento pilka, tačiau kiekvieną jų pagyvina tik šiems drabužiams sukurti orginalūs raštai. „Jie drauge su žaismingais užrašais ir paveikslėliais nutūpia ant visų drabužių, tokiu būdu suteikdami jiems išskirtinumo ir žaismingumo. Štai šį kartą kolekcijoje vyrauja geometriniai raštai, įkvėpti augalijos ir gyvūnijos“, – teigia G.Šatkutė – Mikšienė.

Mada, leidžianti tyrinėti ir pažinti

Anot parduotuvės vadovės, kuriant kolekciją svarbiausia buvo ir toliau remtis viena svarbiausių „OXOX“ vertybių – kurti vaikišką madą vaikams, nepaverčiant jų mažomis suaugusiųjų kopijomis, o leidžiant mažiesiems pažinti ir tyrinėti patį vėjavaikiškiausią laikotarpį – vaikystę. „Naujasis asortimentas nenukrypsta nuo „OXOX“ palaikomų tradicijų. Jį sudaro laisvi, judesių nevaržantys drabužiai, pagaminti iš švelnaus ir minkšto trikotažo, netrukdantys vaikui judėti laisvai ir nevaržomai, kurti, stebėti ir atrasti“, – teigia moteris ir priduria, jog toks ir turėtų būti vaikiškos aprangos kūrėjų tikslas – suteikti rūbą, netrukdantį vaiko ieškojimams, nuotykiams ir eksperimentams.

Daugiau informacijos:

El. parduotuvėje www.eoxox.com

Facebook paskyroje www.facebook.com/eOXOX

Instagram paskyroje www.instagram.com/oxoxkids

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką