Dabar populiaru
Publikuota: 2021 balandžio 30d. 16:08

Papuošalų kūrėjos S.Brazdžionytės kolekcijoje – prasmę gyvenimui suteikiantys meilės ir laimės simboliai

S.Brazdžionytės papuošalai
Organizatorių nuotr. / S.Brazdžionytės papuošalai
Išskirtinių papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė įsitikinusi, kad tinkamai pasirinkti aksesuarai gali tapti įvaizdžio ašimi, talismanu ir savotiška papuošalą dėvinčio žmogaus žinute supantiems aplinkiniams. Naujoji Simonos kolekcija tuo ir unikali – ją jungia simboliai, kurie pasakoja apie žmones, ir tai, kuo ypatingi jų gyvenimai.

„Papuošalai – asmenybės refleksija. Jie pasako apie jus daugiau nei galite įsivaizduoti, todėl patariu apgalvoti ką norite pasakyti ar parodyti juos dėvėdami, įvertinti, ar aksesuarai netrukdys darbui, jūsų neblaškys ir nevaržys bei atliks pagrindinę savo misiją – papildyti jūsų įvaizdį.

Sukurti spalvingą ir žaismingą šių metų vasarai skirtą kolekciją įkvėpė dinamiškas pavasaris, kuris su saule, lietumi, vėjo gūsiais ir sniego audromis praneša, kad sėdėti vietoje nėra kada: viskas atgimsta, pražysta, vis dažniau pasirodo saulė, kuri į mūsų gyvenimus įneša daugiau spalvų ir gerų emocijų.

Šiuo chaotišku laikotarpiu visi esame pasiilgę šeimos, draugų, tikrumo, gyvo bendravimo ir apsikabinimų. Iš pirmo žvilgsnio nedidelių, tačiau pačių svarbiausių dalykų. Metų laikai, pasaulio įvykiai bei asmeninės patirtys mums nuolat primena, kad nėra nieko pastovaus, todėl negalima atidėlioti gyvenimo – reikia juo mėgautis čia ir dabar, pakelti akis ir pamatyti mus supantį grožį. Ši kolekcija ir yra apie tą grožį, stebuklingą pasaulio bei žmonių virsmą, apie laimę, meilę ir, žinoma, apie visko pradžią, svarbiausią žmogų pasaulyje – mamą“, – mintimis dalijasi S.Brazdžionytė.

Kurdama kolekciją, Simona siekė paliesti klienčių asmenybes, kad kiekvienas papuošalas atspindėtų žmogų ir turėtų didesnę prasmę – būtų ne tik aksesuaras, bet taptų dėvinčiojo dalimi, pasakotų jo istoriją. Tai padaryti pavyko panaudojant įvairius simbolius, inicialus, klienčių pamėgtus ir naujai sukurtus akcentus bei spalvas. Simona sako, kad simboliai supa mus kiekviename žingsnyje: kartais jų nė nepastebime, kartais ypač sureikšminame, prie kai kurių prisirišame, o dar kitus laikome savo talismanais. Nors kiekvienas renkasi tai, kas jam yra svarbu, yra keli raktažodžiai, kurie svarbūs visiems – mama, meilė, laimė ir angelas.

„Šie simboliai, išlietos ar išgraviruotos detalės su šiais keturiais žodžiais tapo kolekcijos kertine ašimi, nes tai vertybės, į kurias nuolat atsigręžiame visi. Mama – mūsų gyvybė ir energija, ji atvedė į šį pasaulį bei parodė koks jis gali būti nuostabus. Ji – mūsų saulė ir pasaulio centras. Artėjant mamos dienai norėjau tai įprasminti papuošaluose.

Meilė – pasaulio variklis ir didingiausias žmogui pažįstamas jausmas. Man meilė yra apie norą duoti be jokio savanaudiškumo krislo, be jokio išskaičiavimo, ir sugebėjimas priimti kitą būtent tokį, koks jis yra. Laimė – pilnatvės emocija, kuri atsiranda keliaujant gyvenimo kelionę, kuriant ir išmokstant būti balanse, dvasinėje pusiausvyroje. Na, o angelas yra žinios skleidėjas, meilės, džiaugsmo ir ramybės nešėjas, kuris saugo mus ir mūsų namus. Angelai į mano gyvenimą atėjo labai seniai. Tikiu jų galia ir dažnai, būtent pasitikėdama jais, leidžiu sau išskleisti sparnus“, – apie simbolių galią ir prasmę pasakoja papuošalų kūrėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką