Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 8d. 11:02

R.Piekautaitė pristatė naujausią kolekciją: ji skirta moterims, kurios savo pasaulį kuria pačios

Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modeliai
Tomo Juškevičiaus nuotr. / Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modeliai

Būk moteriška, būk paprastesnė, tau trūksta elegancijos, nebūk tokia rimta, kokia tu kukli – pridėjus ausį prie pasaulio durų, girdi tokio kalibro riksmus ir šnabždesius. O kokia esi iš tiesų? Esi žmogus, kiekvieną rytą esi žmogus, jei reikia – kasdien permąstantis save iš naujo ir kasdien suprantantis save vis labiau. Todėl ši kolekcija skirta žmogui, kuriam nereikia pasaulio nurodymų. Žmogui, kuris tvirtai nusprendžia, kas yra šiandien, ir savo pasirinkimu neabejoja. Neabejoja iki rytojaus, kai vėl taps nauja savo versija, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nauja Ramunės Piekautaitės kolekcija yra poetiška ir matematiška mada, kuri nieko nebando įrodinėti. Kurdama taktišką prabangą ji sukūrė kolekciją, kuri varijuoja nuo aiškaus ir ryškaus charakterio iki naujų, ilgaamžio dizaino interpretacijų.

Drabužių formos dažnai geometrinės, nekukliai sujuostos diržais, papuoštos skarelėmis ir lengvai krintančiais siluetais, tarsi kviečia peržengti savo pačių suvaržymus.

Funkcionalumas, ilgaamžiškumas ir apgalvotas minimalizmas išlieka esmine idėja kuriant kiekvieną unikalų modelį. Ši kolekcija į pirmą planą iškelia individualybę ir saviraišką. Ji skirta moterims pasaulietėms, kurių įtaigūs vaizdiniai aplinkoje nedomina – jos kuria save ir savo pasaulį pačios.

Ši žinutė išsidriekia per audinius, kurie varijuoja nuo ramaus dilgėlių giminės lino, permatomo batisto iki sunkiasvorės medvilnės struktūriškiems švarkams, suknelėms, sijonams ir kelnėms. Žvelgiant gilyn į kolekciją – linas tvirtėja, jis skirtas lietpalčiams ir įvairaus silueto striukėms.

Kolekcija nėra įsprausta į rėmus, todėl kviečia plaukti per šilumos sezoną su lengvai krintančia viskoze, gležnu vilnoniu krepu ir šilko audiniais.

Sakoma, kad geras menas tave paliečia, o mada – ne išimtis. Šiuos audinių derinius norisi liesti visu kūnu, visu ūgiu.

Tomo Juškevičiaus nuotr./Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis
Tomo Juškevičiaus nuotr./Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis

Dominuojančios spalvos šioje kolekcija yra įvairiapusė žemė ir jos kūriniai. Kolekcijos spalvos išnyra iš įprastų palečių, joms norisi suteikti daugiau asmeniškumo – lauro lapo, rytinė saulė, pilka alyvmedžio, kopų smėlio, rugių ar apniukusio dangaus melsva – sodrėja, kai reikia, ir klampsta, kai nesitikima. Paletė tampa lengvai derinama tarpusavyje, ji gyva lyg gamta ir gili kaip žmogus, būtent todėl tokia artima mūsų akims.

Tomo Juškevičiaus nuotr./Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis
Tomo Juškevičiaus nuotr./Ramunės Piekautaitės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis

Ryškiuose rėmuose įamžinta fotosesija mums kalba apie rėksmingą pasaulį, kuriame galime įsiklausyti į savo kūno kalbą, sustyguoti mintis ir suteikti sau erdvės, vilkėti tai, kuo šiandien jaučiamės mes pačios.

Kolekcijos modeliai: Madlen Ukachukvu „Baltic Model Management“, Dovilė Kasparavičiūtė „Baltic Model Management“, Ieva Skruzdytė „Supermodels“; makiažas: Indrė Tarasevičiūtė, Greta Juozaponytė, Karolina Kaminskaitė; Madlen šukuosena – Anželika Wojc.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką