Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 11d. 19:00

Stilistė pataria: kas padeda vizualiai sumažinti ir padidinti krūtinę?

Alicia Vikander, Ashley Graham
Vida Press ir AFP/ „Scanpix“ nuotr. / Alicia Vikander, Ashley Graham

„Tiek turinčioms mažą, tiek didelę krūtinę svarbiausias dalykas yra apsispręsti – ar norite ją maskuoti, ar akcentuoti“, – sako stilistė Agnė Gilytė. Pasak jos, puikus neakcentavimo būdas yra dėmesio nukreipimas į kitas vietas, tinkamų dekoltė, spalvų ir akcentų pasirinkimas.

„Jei jūsų krūtinė labai maža arba labai didelė ir stengiatės ją vizualiai padidinti arba sumažinti, galite žaisti tokiais dalykais kaip dėmesio nukreipimas į šukuoseną, aksesuarus ant riešų, pirštų, rengtis įspūdingais sijonais ar akį traukiančiomis kelnėmis“, – pataria A.Gilytė.

Agatos Gri nuotr./A.Gilytės sukurti drabužių deriniai
Agatos Gri nuotr./A.Gilytės sukurti drabužių deriniai

Norinčioms vizualiai sumažinti krūtinę

Spalvos ir akcentai. Pasak stilistės, pirmas dalykas, kalbant apie vizualų krūtinės mažinimą, – rinktis kontrastingų spalvų drabužių derinius. T. y. apatinei daliai rinktis šviesesnes, ryškesnes arba margesnes spalvas, o viršuje – ramesnes, tamsesnes.

Apatinei daliai rinktis šviesesnes, ryškesnes arba margesnes spalvas, o viršuje – ramesnes, tamsesnes.

„Pavyzdžiui, apsivelkate smulkiomis gėlėmis margintas rožines kelnes ir derinate prie jų gražios tamsiai mėlynos spalvos palaidinę. Kitaip tariant, visa jūsų fantazija, žaismas, akcentai turi būti skirti apatinei kūno daliai“, – patarimus dalija pašnekovė.

A post shared by Jewelz & More (@jewelzenmore) on

Dekoltė. Krūtinę mažina tinkama dekoltė, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą jos formą ir gylį. Viena labiausiai vizualiai krūtinę apsunkinančių detalių, stilistės teigimu, yra siauros petnešėlės. „Jei norite to išvengti, vilkėkite sukneles, palaidines, kurių petnešėlės dviejų trijų pirštų pločio, kad nebūtų šaržuoto kontrasto“, – sako A.Gilytė.

Viena labiausiai vizualiai krūtinę apsunkinančių detalių yra siauros petnešėlės.

A post shared by Jenny S (@glowhunters) on

Pasak jos, labai svarbus ir kitas akcentas – pasirinkti dekoltė nei per daug atvirą, nei per daug uždarą. „Mano galva, ne per daug uždarą yra netgi svarbiau šiuo klausimu. Jeigu jūs, norėdamos šiek tiek maskuoti, vizualiai sumažinti savo didelę krūtinę apsivelkate drabužius uždaromis apykaklėmis – pavyzdžiui, golfą, marškinėlius apvalia prie pat kaklo esančia apykakle, tai tik padidina jūsų ir taip norimos paslėpti didelės krūtinės efektą“, – aiškina pašnekovė.

Apykaklė. Dar vienas labai svarbus akcentas, į kurį stilistė rekomenduoja atkreipti dėmesį, – trikampė apykaklė. „Ji yra tikras išganymas. Klausimas, kokią rinktis – gilią ir siaurą ar buką ir plačią? Aš esu už gilią ir siaurą, bet mes nekalbame apie gylį iki bambos. Šios apykaklės triukas – kad pečių ir krūtinės plotas padalijamas į tris dalis, dėl to žmogus vizualiai atrodo lieknesnis, o krūtinė – mažesnė“, – teigia A.Gilytė.

Trikampė apykaklė pečių ir krūtinės plotą padalija į tris dalis, dėl to žmogus vizualiai atrodo lieknesnis, o krūtinė –mažesnė.

Norinčioms vizualiai padidinti krūtinę

Spalvos ir akcentai. Čia galioja priešingas efektas: visi margumai, šviesios, ryškios spalvos, įvairūs akcentai, blizgučiai ir t. t. tenka viršutinei kūno daliai, o ramesni, tamsesni atspalviai – apatinei.

Dekoltė. Lygiai taip pat, kaip ir didelės krūtinės atveju, svarbu pasirinkti tinkamą dekoltė. „Čia jau gali vyrauti ir siauresnės petnešėlės arba galite rinktis sukneles, palaidines be rankovių, be petnešėlių. Vadinamasis nuotakų suknelių variantas – juokaujame, kad nuotakos, apsivilkusios tokio pobūdžio suknelę pirmą kartą gyvenime staiga turi krūtinę (galioja toms, kurių krūtinė maža – red.)“, – sako stilistė.

Apykaklė. Krūtinę, A.Gilytės teigimu, taip pat vizualiai didina apvali, kvadratinė, laivelio formos, buko trikampio (negilus, matyti tik raktikaulis), uždara apykaklė, sagutės iki pat viršaus, smulkūs raštai – nuo gėlyčių iki geometrinių formų ir t. t. „Tai nėra maskavimas, tiesiog kuo daugiau uždengta, tuo vizualiai atrodo stambiau, plačiau“, – sako pašnekovė.

Vida Press nuotr./Gigi Hadid
Vida Press nuotr./Gigi Hadid

Papuošalai. Norinčioms vizualiai sumažinti krūtinę, stilistė pataria rinktis ilgą papuošalą, kad šis kabėtų, sudarytų tarsi žemyn nutįsusį trikampį. O norinčios ją vizualiai padidinti turėtų rinktis stambius, masyvius papuošalus, kad šie atkreiptų dėmesį į kaklą ir vizualiai maskuotų krūtinės mažumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką