Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 10d. 21:09

Kodėl moterys ieško protingų vyrų?

Vyras ir moteris
Vida Press nuotr. / Vyras ir moteris

Ne itin patrauklus, bet superprotingas vyras yra daug seksualesnis už raumeningą, puikios figūros liurbį – rašo santykių ekspertė Gigi Engle. Mes, moterys, dieviname protingus vyrus ir nesuprantame, kodėl jie taip kompleksuoja dėl išvaizdos.

Mes ieškome protingų vyrų, nes norime ne tik mylėti, mylėtis, bet ir turėti apie ką kalbėtis. Taip, taip – mus jaudina aštrus vyriškas protas. Ypač jaunoji moterų karta palankiai žiūri į tuos akiniuotus moksliukus, įsikniaubusius į knygas viešajame transporte, nors iškart matosi, kad jie nė karto gyvenime nebuvo sporto salėje ir rytais garsiai šnopuodami tikrai nelaksto po parkus ir nesigiria savo nubėgtu kilometrų skaičiumi socialiniuose tinkluose. 

Moterys tarsi užprogramuotos ieškoti sau lygių ar net save pranokstančių partnerių.

Bet kodėl moksliukai tampa vis populiaresni? Mokslininkai teigia, kad moterys tarsi užprogramuotos ieškoti sau lygių ar net save pranokstančių partnerių. Nes jos galvoja apie palikuonis... Tai mes jau seniai žinojome, ar ne? Kas gali tokšti kvailesnio už save gražuoliuko? Nebent naivi paauglė. Tačiau tik visai neseniai atsirado terminas „sapioseksualai“ – tai tie, kurie net flirtuoti bevelyja su protingu, subtiliu ir ironišku žmogumi ir jų niekada nesujaudins kvailokas partneris.

Vida Press nuotr./Besikalbanti pora
Vida Press nuotr.

Filosofijos ir psichologijos mokslų daktarė Diana Raab patvirtina daugumos mūsų nuomonę, kad moteris labiausiai jaudina vyro protas. Ir dabar moterų nenustebins, jei „vietoje preliudijos sapioseksualai ims diskutuoti filosofinėmis, politinėmis ar psichologinėmis temomis, nes juk jie apie tai visą laiką galvoja“. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienintelė priežastis, kodėl žmona palieka vyrą

Ir jei jus traukia nepaprastai protingi, bet ne itin patrauklūs vyrai (prisiminkime, kiek jaunų studenčių žavisi pagyvenusiais dėstytojais...), tai visai normalu. Atsakymas smalsioms pažįstamoms, kurios niekaip negali suprasti „kodėl tokia jauna graži mergina susidėjo su tuo praplikusiu seniu“ yra paprastas: „Jis TOKS protingas!“. Galų gale daug smagiau, kai šalia yra vyras, galintis palaikyti pokalbį, o dar geriau toks, kuris net gali pakeisti jūsų požiūrį į gyvenimą.  

Daug pasiekę intelektualai nori būti tobuli įvairiose srityse, taigi jie yra geri meilužiai.

Be to, Meksikos mokslininkai nustatė, kad aukštesnio intelekto vyrų sperma yra geresnės kokybės. Taigi, jei pasirenkamas protingas vyras, su juo daugiau šansų susilaukti palikuonių, be to, jų libido yra kur kas didesnis. Kodėl? Buvo nustatyta, kad daug pasiekę intelektualai nori būti tobuli įvairiose srityse, taigi jie yra geri meilužiai. Ir tai viena iš civilizacijos dovanų, – rašo „The Telegraph,“ – aukštas intelektas garantuoja gerą seksualinį apetitą, tad už kitus protingesnis individas turi turėti daugiau galimybių susilaukti palikuonių.

Kokie dar protingo vyro pliusai? Jį galima nesijaudinat pristatyti tėvams, nebijant, kad keliais leptelėjimais ne į temą jis ilgam užsitrauks jų nemalonę. Ne, šaunuolis protinguolis juos suvystys per pirmąsias penkias minutes – tada jie nebegalvos nei apie amžiaus skirtumą, nei apie žemą ūgį, nei apie kitą tautybę. Mama iškart atsidususi pasakys, kad jis „geras žmogus“. 

Vida Press nuotr./Pora
Vida Press nuotr.

Praėjusio amžiaus pabaigoje merginos mylėjo kietus vyrukus, kurie kėlė pagarbią baimę aplinkiniams, bet trečiajame tūkstantmetyje daug kas pasikeitė. Dabar sėkmės sąlyga – greitai dirbančios smegenys, o ne rankos ar kojos. Ir visiems žinomus posakius, kad  kažkas kažką myli ausimis ar akimis galima pakeisti – dabar mylima tiek širdimi, tiek protu.

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 lyderių gestai, kuriuos verta įsidėmėti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką