Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 7d. 11:00

Kosmoenergetikės prognozės: liepos 6–12 d. energijų kalendorius

Hamakas
„Fotolia“ nuotr. / Hamakas

„Nusimato pakankamai harmoningas metas. Palaipsniui mus supanti erdvė, o atspindėdama ją ir aplinka, vis labiau valysis nuo susikaupusio kenksmingo informacinio bagažo. Galime jausti emocinį palengvėjimą, laisvę ir atsipalaidavimą“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Išties šis laikas labiausiai tiktų poilsiui, buvimui ramybėje ir tyloje. Jei sugebėsime ilgiau ir dažniau išlikti ramybės ir džiaugsmo būsenoje, palaipsniui įeisime į vis sakralesnių energijų vibracijas – čia rasime atgaivą ir kūnui, ir sielai…

Stipresnę galią įgaus mūsų dėmesys ir ketinimas. Kur kreipsime savo mintis, apie ką galvosime ir ties kuo susikaupsime, ten pritrauksime daugiau aplinkos energijos, tad ten greičiau ir lengviau vyks norimi pokyčiai.

Atkreipkime dėmesį, kad neturėtume mintimis nuklysti ten, kur apima nerimas, kur bijome ir dėl ko jaudinamės – savo dėmesiu galime sustiprinti ir kažkokius negatyvius dar tik bręstančius dalykus, pagreitinti jų realizaciją, suteikti kryptį.

Galime dažniau jausti neapaiškinamą svaigulį – tarytum nuo įspūdžių, vešinčios gamtos ar bendravimo su aplinkiniais. Lengvas apsvaigimas gali tapti kone nuolatine šios savaitės būsena, – sunku bus suprasti, nuo ko jis prasideda, kas jį sukelia ir kaip jį pašalinti.

Taip pat skaitykite: Eligijus Valskis: „Jei norite būti sveiki, turite harmonizuoti save“

Tai ypatinga sąmonės būsena, – neįprastos mus supančios energinės vibracijos kels būtent tokius pojūčius, kurie bus  panašūs į per didelį jausmingumą, jausmų perkrovą, patyrimus, kurie nebus siejami su ankstesniais ir neberas atgarsio įprastoje mūsų patirčių atmintyje.

Galbūt esate patyrę kvėpavimą, kuomet organizmas gauna daugiau nei įprastai deguonies – sąmonė atsiveria naujam patyrimui, viskas tampa žymiai aštriau ir ryškiau, tačiau toks neįprastas aplinkos pasikeitimas kartu ir vargina ir kelia didesnes apkrovas visai nervų sistemai.

Galime jaustis apsvaigę be svaigalų, pasisotinę be maisto ir pilni bendravimo džiaugsmo – be tiesioginio kontakto ir susitikimų.

Stebėkime save, stebėkime aplinką ir pastebėsime daug įdomių, iki šiol neatrastų dalykų.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Temos: 1 Energetika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką