Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 12d. 18:15

Laimingi santykiai: pokalbių temos, kurios suartina

Pora
„Fotolia“ nuotr. / Pora

Užsisukę darbų ir pareigų verpete, kartais pamirštame mylimus žmones. „Kaip sekėsi darbe?“ – neretai tai viskas, ko paklausiame savo antrųjų pusių apie praėjusią dieną. Domėtis tuo gerai, bet yra ir kitų temų, kurias galima aptarti, kad santykiai būtų tvirtesni.

Sveikata

Mūsų sveikatos būklė tiesiogiai susijusi su savijauta, todėl bloga nuotaika ar irzlumas gali rodyti ne priešiškumą artimiesiems, o neišsimiegojimą ar galvos skausmą. Pasikalbėkite su antrąja puse, kaip ji jaučiasi, ar viskas gerai.

Nebūtina kaip senukams susėdusiems dūsauti apie ligas ir jų simptomus, tiesiog būkite rūpestingesni ir atidesni partnerio sveikatai. Juk norite kuo ilgiau nugyventi drauge.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ateities planai

Dažniau pasikalbėkite apie ateitį, savo asmeninius ir jūsų, kaip poros, planus. Gal svajojate pakeliauti, baigti dar vienas studijas, o gal jaučiatės pasirengę susilaukti vaikų. Pasidomėkite, kaip savo gyvenimą po penkerių ar dešimties metų įsivaizduoja jūsų antroji pusė.

Jei ir patys gerai nežinote, ką norėtumėte veikti ateityje, tai bus puikus pagrindas diskusijai. Bendros ateities planavimas jus suartins.

Laimingi momentai

Laimingų drauge patirtų akimirkų prisiminimas skatina vėl išgyventi tą jausmą ir puoselėja viltį, kad tokių akimirkų dar bus.

Laimingų drauge patirtų akimirkų prisiminimas ir aptarimas skatina vėl išgyventi tą gerą jausmą ir puoselėja viltį, kad tokių akimirkų dar bus.

Prisiminti galima jūsų pirmąjį pasimatymą, galbūt – neįprastą pažintį, vestuves (jei jos jau buvo), vaikus ir kitus malonius dalykus. Gal abu mėgstate panašius filmus ar muziką – pažiūrėkite, paklausykite, pajuskite, kaip gera būti kartu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tai, kas neramina

Kartais koks nors neraminantis dalykas gali labai slėgti širdį. Pasipasakokite antrai pusei – ir palengvės, ir galbūt kartu rasite sprendimą. Kartais viskas būna daug paprasčiau, nei atrodo. Galbūt kažkas sunkaus laukia darbe, gal susipykote su artimu draugu, gal įžeidė klientas – pakalbėkite apie tai ir pasidomėkite, kaip jaučiasi partneris.

Žmonės ne visada nori kalbėtis apie slegiančius dalykus (ir tai tik dar labiau slegia), tad nepykite ir palaukite – kai jausis pasiruošusi, antroji pusė atsivers.

Vaikystė

Dauguma tikriausiai nusišypsojo vien perskaitę ir susimąstę apie šį žodį. Vaikystė – nerūpestingas metas, vėjavaikiškumas, žaidimai, daug atradimų. Net jei ne viskas buvo taip gražu, pasikalbėkite apie tai su antra puse, prisiminkite įsimintiniausias vaikystės akimirkas. Pirmas bučinys darželyje, pirmas „Lego“ konstruktorius ar Barbė, pirmas augintinis...

Pasidomėkite, kaip antra pusė jautėsi būdama vaiku, ar buvo lengva susirasti draugų, kaip sekėsi mokytis. Juk iš to mažo vaiko užaugo asmenybė, kurią jūs mylite.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pažiūros

Tai gali būti pokalbiai apie religiją, politiką, švietimo sistemą, klimato kaitą ir kitus visam pasauliui svarbius dalykus. Pasidalykite savo nuomonėmis, padiskutuokite. Taip parodysite, kad turite platų akiratį ir neapsiribojate savo pasaulėliu.

Ir nieko baisaus, jei nuomonės nesutaps – jūs esate du žmonės, turintys savo asmeninę nuomonę, kuriuos vienija tai, kad norite kurti ateitį kartu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką