Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

4 organizuotų žmonių tipai: kuriam priklausote jūs?

Namų šeimininkė
„Shuterstock“ nuotr. / Namų šeimininkė
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau ilgą laiką sąvokos „organizuotas“ ir „tvarkingas“ yra vartojamos kaip sinonimai, vis dėlto šie du žodžiai nėra tas pats. Bendriausia prasme organizuotumas yra tai, kaip jūs struktūrizuojate ir organizuojate darbus savo namuose, o tvarkingumas parodo, kaip jums sekasi visa tai išlaikyti

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taigi, kuriam organizuotų žmonių tipui priklausote jūs? Pateikiame tinklalapyje huffingtonpost.com aprašytus 4 organizuotų žmonių tipus, kurie padės tai išsiaiškinti.

Pirmasis tipas: esate organizuotas ir tvarkingas, jei...

Jūsų namuose neaptiksi nė dulkelės, o sąskaitos visuomet būna apmokėtos laiku. Mėgstate visus darbus atlikti vietoje ir laiku, todėl to paties visuomet reikalaujate ir iš savo šeimos narių. Jūsų namuose kiekvienas daiktas, net ir mažiausios smulkmenos, turi savo vietą ir būnate labai nepatenkintas, jei šioje vietoje ko nors nerandate. Esate tikras švaruolis, todėl negalite pakęsti, jei lova ryte lieka nepaklota ar jei randate besimėtančius ir savo vietos neturinčius daiktus namuose.

Antrasis tipas: esate organizuotas, bet netvarkingas, jei...

Jūsų namuose visi daiktai taip pat turi savo vietą, tačiau keletas aplinkui besimėtančių dulkelių jūsų negali išmušti iš vėžių. Na ir kas, kad šią savaitę neturėjote laiko išsiurbti kilimų ar nublizginti virtuvės spintelių, svarbu, kad visi daiktai yra padėti ten, kur ir turi būti. Jūs žinote, kad svarbiausia, jog visi reikalingi darbai būtų atlikti laiku, o besimėtančiais skalbiniais ant vonios grindų galėsite pasirūpinti ir rytoj, mat jūsų sąraše šį darbą numatyta atlikti vėliau.

Trečiasis tipas: esate neorganizuotas, bet tvarkingas, jei...

Galbūt savo laiko pernelyg kruopščiai organizuoti ir nemokate, tačiau bent jau gyvenate švariuose ir tvarkinguose namuose. Kitaip tariant, net jei jūsų organizacinis savaitės darbų sąrašėlis ir nėra kruopščiai vykdomas, jūs bent jau galite ramiai miegoti švariuose savo lovos pataluose. Nė kiek nesijaudinate, kad vėluojate į susitikimą ar kad pamirštate laiku apmokėti sąskaitas už butą, jums kur kas svarbiau, kad namų grindys visuomet blizgėtų, o ant spintelių nesikauptų didžiuliai dulkių kamuoliai.

Ketvirtasis tipas: esate neorganizuotas ir netvarkingas, jei...

Savo gyvenimo organizaciniais darbų sąrašėliais ir sistemomis neribojate. Esate laisvas nuo jų. Džiaugiatės kiekviena ateinančia diena ir nesijaudinate dėl to, ką jums atneš rytojus, net jei tai reiškia, kad nuolat vėluojate į susitikimus ar kad jūsų virtuvės kriauklėje per keletą dienų susikaupia krūvos indų. Skalbimo diena jums išaušta tik tada, kai jau tiesiog nebeturite, kuo rengtis, o indus išplaunate geriausiu atveju keletą kartų per savaitę arba tuomet, kai nešvarių puodelių ir lėkščių jau nebeturite kur dėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką