Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Ar jau žinote, ką žiūrėsite vakare? Karštos serialų ir filmų rekomendacijos „Telia Play“ platformoje

Laisvalaikio planams paįvairinti – keletas karštų naujienų „Telia Play“ platformoje. Jūsų laukia filmų rekomendacijos, o turintiems daugiau laiko – siūlymas pasinerti ir į „binge-watching“ procesą, kai įvykiai ekrane įtraukia į paralelinį pasaulį ir nepaleidžia iki sezono ar net serialo pabaigos.
„Akvamenas“ / „Lego filmas 2“
„Akvamenas“ / „Lego filmas 2“ / „Telia play“ ir 15min koliažas

„Bitininkas“ („The Beekeeper“, 2024)

Visiems veiksmo filmų gerbėjams, įtempto siužeto fanatikams kuo puikiausiai tiks ši geležinė ir dar šių metų pradžioje kino teatruose rodyto filmo rekomendacija.

Kas kitas, jei ne tokių juostų legenda – britų aktorius Jasonas Stathamas kartu su režisieriumi Davidu Ayeriu žiūrovams dovanos juokingų „one-liner’ių“, akmeninių veidų ir įtempto veiksmo kupiną kino vakarą namuose.

Matyt, nieko nebenustebins, jog būtent J. Stathamas ir yra tokių filmų ikona. Pats prodiusuoja, pats ir vaidina šiuose trileriuose. Ir jam tas kuo puikiausiai sekasi.

Na, o šį kartą jis bitininkas, žinoma, su marga praeitimi, ryžęsis atkeršyti itin pavojingiems žmonėms, nuskriaudusiems jo mylimą kaimynę.

Nuoroda į filmą „Bitininkas“ čia:

„Telia Play“ nuotr./„Bitininkas“
„Telia Play“ nuotr./„Bitininkas“

„Lego filmas 2“ („The Lego Movie 2: The Second Part“, 2019)

Praėjus penkeriems metams po pirmosios dalies, „Lego“ herojai sugrįžta.

Juostoje stebime mylimo herojaus Emeto Brikovskio bei jo bičiulių nuotykius, kovojant su „Duplo“ kaladėlių keliama grėsme.

Šis filmas kuo puikiausiai tiks visai šeimai, mat subalansuotas tiek vaikams, tiek ir vyresnei auditorijai. Jūsų laukia juokingi dialogai, simpatiška animacija, įtraukianti istorija ir tiesiog smagi atmosfera. Na, o suaugusių dar papildomai laukia ir tik jiems suprantami juokeliai.

Išties, visi šypsositės peržiūros metu, bet tuo pačiu su jaunesniais žiūrovais spręsite ir rimtesnes problemas, tokias kaip reakcija į pokyčių vėjus, žengiant į suaugusių pasaulį. Tik reikėtų perspėti, jog po filmo tikrai norėsis į „Lego“ žaislų parduotuvę.

Nuoroda į filmą „Lego filmas 2“ čia:

Nuoroda į pirmąjį filmą „Lego filmas“ čia:

„Telia Play“ nuotr./„Lego filmas 2“
„Telia Play“ nuotr./„Lego filmas 2“

„Akvamenas“ („Aquaman“, 2018)

Siaubo filmų asas, režisierius Jamesas Wanas šįkart, tikrąja to žodžio prasme, neria po vandeniu ir sukuria „DC“ komiksų ekranizaciją apie galingąjį pusiau žmogų, pusiau atlantą Artūrą, plačiuosiuose vandenyse geriau žinomą Akvameno vardu. Jis šiame filme turi atlikti sudėtingą misiją ir užkirsti kelią karui, galinčiam nulemti visos žmonijos likimą.

Kritikų už smagų humorą išgirtas filmas dar labiau žiūrovams įtiko už atsipalaidavusį ir nežiūrintį per daug rimtai į save scenarijų. Be abejo, visa tai įvyniojant į veiksmo kupiną siužetą, vykstantį po vandeniu.

Beje, pagrindinį vaidmenį atliko havajietis aktorius Jasonas Momoa, kuris šiam vaidmeniui pridėjo ir polinezietiškos kultūros poskonį, itin tikusį jo personažui.

Na, o jei „užsikabinsite“ už šios istorijos, „Telia Play“ jūsų laukia ir antroji „Akvameno“ dalis, kuri buvo išleista praėjusiais metais.

Nuoroda į filmą „Akvamenas“ čia:

Nuorodą į antrąjį filmą „Akvamenas 2: Prarasta karalystė“ čia:

„Telia Play“ nuotr./„Akvamenas“
„Telia Play“ nuotr./„Akvamenas“

„Gudrybės“ (1 sezonas) („Hacks“, 2021)

Komiškas serialas apie legendinę ir jau senamadišką Las Vegaso „stand-up“ komikę Deborą Vans. Populiarumui blėstant, jai į pagalbą ateina jauna, kiek keistoka komedijos rašytoja Hana, kurios užduotis – atšviežinti Deboros pasirodymus. Nors abi moterys itin skirtingos ir prieštaraujančios viena kitos pažiūroms, tačiau pamažu užsimezga netikėta draugystė.

Kritikai serialą giria už nuostabią pagrindinių aktorių vaidybą, aštrų humorą bei sugebėjimą bejuokaujant aptarti ir svarbias socialines temas: seksizmą, diskriminaciją dėl amžiaus, moterų padėtį itin vyriškame humoro pasaulyje.

Nuoroda į pirmąjį serialo „Gudrybės“ sezoną čia:

„Telia Play“ nuotr./„Gudrybės“
„Telia Play“ nuotr./„Gudrybės“

„Valytoja“ (1 sezonas) („The Cleaning Lady“, 2022)

Iš Kambodžos į JAV gydytoja Tonė atvyksta gelbėti savo sergančio sūnaus, kuriam reikalingas medicininis gydymas. Pasibaigus vizos galiojimo laikui ji supranta, jog nebepajėgia padengti gydymo išlaidų ir teks įsidarbinti nelegaliai. Tonė įsidarbina valytoja, tvarkančia nusikaltimų vietas, jos darbdaviai – nusikaltėliai.

Šis kriminalinis serialas nagrinėja tokias aktualias temas kaip korupcija, išlikimas bei didžiausią akcentą deda ant motinos meilės savo vaikui ir klausia mūsų visų – kiek toli gali nuvesti žmogų tokia besąlygiška meilė.

Kritikai giria serialo kūrėjus už duoklę bei dėmesį imigrantų problemoms ir akcentuoja puikią pagrindinės aktorės Elodie Yung vaidybą.

Nuoroda į pirmąjį serialo „Valytoja“ sezoną čia:

„Telia Play“ nuotr./„Valytoja“
„Telia Play“ nuotr./„Valytoja“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius