Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2020 08 29

Artėja mokslo metai: 5 geidžiamiausi nešiojamieji kompiuteriai pagal numatytą biudžetą

Šiais metais nešiojamasis kompiuteris tapo esminiu mokslo įrankiu ne tik studentams bet ir moksleiviams: jie vėl taps būtini mokyklose, jei staiga teks mokytis karantino sąlygomis.
Šuniukas prie savo kompiuterio
Šuniukas prie savo kompiuterio / Cookie the Pom nuotr./ Unsplash nuotr.

Jei tik pradedate svarstyti, kokį kompiuterį pirkti ir kiek reiktų šiam pirkiniui skirti pinigų, „Topo centro“ ekspertai atrinko geidžiamiausius skirtingose kainų kategorijose ir išskyrė jų privalumus, kurie leis suprasti, ko galima tikėtis iš šio įrenginio skirtingose kainų rėžiuose.

Iki 399 eurų – paprastas, bet patikimas „Lenovo IdeaPad S145-15IGM“

Renkantis pigiausią nešiojamą kompiuterį, variantų nėra daug. Nors pastaruoju metu vis populiaresniu sprendimu šioje kainų kategorijoje tampa „Chromebook“ kompiuteriai, kol kas net ir labiausiai taupantiems pirkėjams rekomenduojame „Windows“ dėl turimo universalumo. „Lenovo IdeaPad S145“ iš kitų panašiai kainuojančių įrenginių išsiskiria savo solidžiu dizainu ir korpuso kokybe.

„Intel Celeron N4000“ ir 4GB RAM naujausių žaidimų žaisti jums tikrai neleis, tačiau „Microsoft Office“ naudojimui ir naršymui internete tokio kompiuterio tikrai pakaks. Be to, šis prietaisas turi ir 128GB talpos SSD atmintį, dėl ko „IdeaPad S145“ veikia greičiau už kitus šioje kategorijoje esančius nešiojamus kompiuterius.

„Topo Centro“ nuotr./„Lenovo IdeaPad S145-15IGM“
„Topo Centro“ nuotr./„Lenovo IdeaPad S145-15IGM“

Iki 599 eurų – net ir kiek reiklesniems tinkantis „ASUS VivoBook X512DA“

Nors „ASUS VivoBook X512DA“ yra pagamintas iš plastiko, ko ir galima tikėtis už tokią kainą, šis kompiuteris yra surinktas itin kokybiškai. Įrenginyje naudojamas „AMD Ryzen 5 3500U“ procesorius su „Vega 8“ grafika ir 8GB RAM, ko tikrai pakaks visoms įprastoms operacijoms ir net grafiškai pernelyg nesudėtingiems žaidimams, tokiems kaip „Rocket League“, „Counter Strike: Global Offensive“ ir pan. Daugelį turėtų nudžiuginti ir tokios malonios smulkmenos kaip Full HD raiškos ekranas ar 512GB itin sparti SSD atmintinė. Vyšnaitė ant torto – visa tai sutalpinta į vos 1,6 kg svorio korpusą!

„Topo Centro“ nuotr./„ASUS VivoBook X512DA“
„Topo Centro“ nuotr./„ASUS VivoBook X512DA“

Iki 799 eurų – net ir su grafika dirbantiems tinkamas „Lenovo Legion Y540-15IRH“

Jeigu jums besimokant bus būtina redaguoti nuotraukas, vaizdo įrašus ar dirbti su grafika, geriausias pasirinkimas iki 800 eurų jums yra „Lenovo Legion Y540-15IRH“, kuris atrodo gan solidžiai, tačiau iš tiesų gali konkuruoti net ir su ryškiais žaidimų kompiuteriais.

Šis „Lenovo“ įrenginys turi galingą „Intel i5-900H“ procesorių, 8GB RAM, net 512GB spartų SSD ir, žinoma, „Nvidia GTX 1650 4GB“ vaizdo plokštę. Nedirbantiems su grafika ar nežaidžiantiems kompiuterinių žaidimų tikriausiai vertėtų rinktis kokį nors lengvesnį ir mažesnį nešiojamą kompiuterį, bet jeigu perkate kompiuterį mokslams, jums tikriausiai reikia daugiau galios, ką šis „Lenovo“ kompiuteris ir pasiūlo.

„Topo Centro“ nuotr./„Lenovo Legion Y540-15IRH“
„Topo Centro“ nuotr./„Lenovo Legion Y540-15IRH“

Iki 1000 eurų – ypač galingas „ASUS A15 FA506II“

Kainų kategorijoje iki 1000 eurų pasirinkimų yra daugybė, tačiau labiausiai rekomenduoti galime lengvą ir daugeliui darbų pakankamai galingą „ASUS Zenbook UX434“, arba ypač didelę galią turintį „ASUS A15 FA506II“, kuris tinka tiek grafiškai sudėtingiems žaidimams, tiek darbui su sudėtingesne grafika dėl savo „Nvidia GTX 1650 Ti“ vaizdo plokštės ir ypač galingo „Ryzen 5“ procesoriaus.

Verta pastebėti, kad be to, šis kompiuteris kažkokių ypatingų savybių, palyginti su minėtu 700 eurų kainuojančiu „Lenovo Legion Y540-15IRH“, neturi. Tad jeigu iki šiol su grafika nedirbdavote ar žaidimų nežaisdavote, tikriausiai 1000 eurų kompiuteriui jums leisti tiesiog neverta.

„Topo Centro“ nuotr./„ASUS A15 FA506II“
„Topo Centro“ nuotr./„ASUS A15 FA506II“

Iki 1500 eurų gauti galite praktiškai viską, bet „ASUS ROG GA502IU“ nustebins

Jeigu ieškote aukštos klasės kompiuterio iki 1500 eurų, tikriausiai jau žinote, ko norite. Ieškantiems kažko lengvo ir universalaus galime pasiūlyti „Lenovo Yoga C940“ kompiuterį su „Intel i7“ procesoriumi, 16GB RAM ir 512GB SSD, o norintiems žaisti žaidimus ir dirbti su grafika variantų yra daugybė, bet labiausiai išsiskiria „ASUS ROG GA502IU“, turintis ne tik „Nvidia GTX 1660 Ti“ vaizdo plokštę, bet ir 240Hz ekraną, ypač galingą „Ryzen 7“ procesorių ir daugybę kitų privalumų, kurių trokšta tikri kompiuterinių žaidimų mylėtojai.

„Topo Centro“ nuotr./„ASUS ROG GA502IU“
„Topo Centro“ nuotr./„ASUS ROG GA502IU“

Visus nešiojamus kompiuterius galite įsigyti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius