15min be reklamos
2016 01 01, 19:00

Astrologės Lanos Kutkytės sausio horoskopas

Sveiki įžengusieji į Naujuosius! Tegu būna dosniai atseikėta jums laimės, sėkmės ir sveikatos. Tegu Ugninė Beždžionė raito uodegą iš pasitenkinimo, kad jums sekasi. Na, o su pirmojo metų mėnesio prognozėmis supažindina astrologė Lana Kutkytė.
Keksiukai su beždžionių atvaizdu.
Keksiukai su beždžionių atvaizdu. / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų pastangos profesinėje srityje gali atnešti nemažai naudos, tačiau ne dabartyje, o kiek vėliau, tad atkaklius veiksmus išties verta tęsti. Priimdami sprendimus dėl stambių pirkinių ar kitų finansinių reikalų, turėtumėte būti ypač dėmesingi. Panašu, jog pinigų užteks visoms svarbiausioms išlaidoms padengti. Visgi svarbu būti budriems ir tiksliai apskaičiuoti savo pajamas ir išlaidas, kadangi aklas optimizmas gali pridaryti problemų.

Paskutinę dekadą svarbūs taps ne tik jūsų asmeniniai, bet ir jūsų draugų interesai, tad gebėkite prie jų prisitaikyti ir taip pateisinti draugo vardą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite jausti didelę trauką keliauti, susipažinti su užsieniečiais, praplėsti  pasaulėžiūrą, išmokti naujų dalykų. Energijos potencialas bus didžiulis, tad greičiausiai pavyks nuveikti daugiau nei patys planavote. Būkite atsargūs su finansais, kadangi praradimų tikimybė stipriai padidės. Galimai išleisite nemažai pinigų, tačiau viską iš anksto apskaičiuojant ir protingai investuojant, situaciją įmanoma suvaldyti. 

Sausis gali atnešti nemažai iššūkių, išbandymų ir pokyčių, tačiau to bijoti nevertėtų, juk turėsite puikią galimybę atsinaujinti bei atversti naują puslapį savo  gyvenime.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dažnai gali užplūsti nuotaikos, kuomet viskas, kas sena, atsibosta ir norisi pakeisti gyvenimą iš esmės. Išties galite sulaukti nemažai vidinių bei išorinių pokyčių, tačiau ne visi jie gali būti lengvi. Kai kuriems Dvyniams gali tekti atsisveikinti su nebeefektyvia veikla arba nebereikalingais tobulėjimui santykiais, o kai kuriems atvirkščiai – iš praeities gali sugrįžti dar neužbaigtos situacijos bei darbai.

Šio mėnesio įvykiai gali atnešti streso ir nerimo dėl ateities, tačiau jei reaguosite ramiai, galėsite pastebėti, jog viskas veda link to, kas leis gerokai paaugti jūsų asmenybei.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų sėkmė, ryškumas bei populiarumas visuomenėje priklausys nuo to, ar jūsų santykiai su aplinkiniais yra pakankamai harmoningi. Sausį nėra protinga elgtis vien taip, kaip jums norisi, tad jeigu norite kažką svarbaus nuveikti – prisitaikykite prie aplinkinių norų ir nesistenkite visko pasiekti patys, bet pasidalinkite savo darbais bei idėjomis su aplinkiniais.

Vėžiai, kurie jau yra sutikę savąją meilę, gali pradėti galvoti apie vedybas, o tiems, kurie vis dar vieniši – tai vaisingas metas rimto partnerio paieškai.  Pirmąsias dvi dekadas būsite ypač pastebimi, tad pasirūpinkite savo išvaizda.

Taip pat skaitykite: Patarimai, padėsiantys paįvairinti tradicinę baltąją mišrainę

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados ypač darbingos, reikalaujančios rimto požiūrio net ir į menkiausius veiksmus. Tiek jūs patys, tiek ir jūsų aplinka reikalaus tobulumo, pedantiškumo, tad kartais gali kilti susierzinimas dėl smulkmenų, kurios iš tikrųjų nėra tokios svarbios, kaip atrodo. Kai kurios pareigos gali būti priverstinės ir neišvengiamos, tad tiesiog padarykite tai, ką privalote, ir būtinai užbaikite visus darbus iki galo.

Jeigu išties gerai pasidarbuosite iki sausio 20 dienos, vėliau galėsite daugiau dėmesio skirti meilei bei aktyviam socialiniam gyvenimui. Vienišiai sulauks daugiau aplinkinių komplimentų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados bus kupinos meilės ir kūrybos. Darbščiosios Mergelės dažniau norės atsipalaiduoti bei pasidžiaugti paprastais gyvenimo malonumais. Tai išties tinkamas laikas atostogoms, įvairioms linksmybėms, šventėms, žaidimams su vaikais bei romantiškiems pasimatymams. Taip pat tai puikus metas tiems, kurie planuoja susilaukti vaikų.

Paskutinę dekadą teks daug dirbti bei dažniau būti su bendradarbiais, tad pasistenkite išlaikyti su jais gražius santykius. Galite dažniau būti nervingi ir nepatenkinti, todėl prieš ištardami aštrius žodžius, giliau įkvėpkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuolankumas ir kantrybė santuokoje bei bendravime su giminaičiais taps itin aktualia tema. Šeimai bei jos poreikiams teks skirti nemažai laiko ir energijos, ypač pirmąsias dvi dekadas. Galimai gali tekti spręsti persikraustymo, remonto ar kitus būsto klausimus. Dideliems projektams darbe nėra tinkamas metas, tad iki sausio 25 d. pasistenkite nepradėti jokių naujų darbų, o verčiau užbaikite senuosius, pataisykite klaidas.

Trečioji dekada gali atnešti įdomią pažintį su talentingu žmogumi bei jums patiems leis pajusti didesnį kūrybos poreikį, kuris nesunkiai realizuosis, jeigu tik to sieksite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasiruoškite tam, jog teks tvarkyti nemažai dokumentų, taisyti senas klaidas ar kažką seniai išmokto, vėl mokytis iš naujo. Dalykinė gyvenimo dalis gali tarsi sustingti, reikalai strigs dažniau nei įprastai, tačiau ramins tas faktas, jog nebūsite tokie vieninteliai. Tai puikus metas taisyti techniką, automobilį, peržiūrėti senus kontaktus, pagalvoti apie senus smulkius darbus, kuriems vis neatsirasdavo laiko.

Paskutinę dekadą atsiras daugiau poreikio būti tik su tais, kurie išties artimi ir patikimi. Tai tinkamas metas atgauti jėgas, pasirūpinti savo bei šeimos narių garderobu. 

Taip pat skaitykite: Užtepėlės ir lazdelės – naujamečiam draugų susibūrimui. 20 receptų

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Materialinė gyvenimo pusė taps viena iš svarbiausių mėnesio temų. Jeigu būsite atsakingi, tuomet visiems svarbiausiems planams įgyvendinti finansų tikrai turėtų užtekti, tačiau tam, kas yra tik jūsų užgaida, – trūks. Šį mėnesį patartina daug ir kantriai dirbti, o uždirbtus pinigus taupyti ateičiai. Taip pat svarbu vengti skolintis bei patiems pasistengti neskolinti kitiems be išties rimto reikalo. 

Paskutinę dekadą nusimato daug smulkių diskusijų, ginčų, susitikimų bei aptarimų. Pasitelksite sumanumą ir nesunkiai mokėsite įtikinti aplinkinius savo teisumu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sausis jums sėkmingas bei energingas mėnuo, ypač pirmosios dvi dekados. Jausite stiprų, o kartais net gerokai padidintą norą vadovautį, veržtis pirmyn, pademonstruoti savo sugebėjimus. Fizinių jėgų padidėjimas bei pasitikėjimas savimi gali leisti nemažai nuveikti, tačiau svarbu nesiblaškyti dėl smulkmenų ir protingai atsirinkti kam verta eikvoti savo energiją.

Puikiai tvarkysite ne tik dalykinius, bet ir asmeninius reikalus, tad meilės sferoje galima drąsiai žengti į priekį ir bandyti kurti ateities planus. Be to, tai puikus metas pradėti sportuoti arba užtvirtinti kitokį naudingą įprotį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Santykiuose bus itin svarbus dvasinis artumas, o ne tik romantinė meilė ar partnerio išvaizda. Norėsite, kad artimas žmogus jus išklausytų, paguostų ir suprastų. To ypač reikės, kadangi dažnai gali užplūsti dvasinė kančia, nepasitenkinimo savimi jausmas, o jei šalia neatsiras galinčio paguosti, tuomet vienatvėje viskas gali pasirodyti blogiau nei yra iš tikrųjų.

Laikas iki jūsų gimimo dienos yra skirtas apsivalymui nuo bet kokio negatyvo, kuris jus aplankys, tad jį geriau būtų skirti meditacijai, dvasinių vertybių peržiūrai ir ramybei, o ne socialiniams siekiams. Po gimimo dienos prasidės jūsų naujas sėkmės ciklas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmąsias dvi mėnesio dekadas pastebėsite, jog jūsų kontaktai plečiasi ypač sparčiai, o seni bendraminčiai ir kolegos vėl nori su jumis bendrauti. Nevenkite bendravimo ir aktyvaus gyvenimo ritmo, nes  karjera ir sėkmingas idėjų įgyvendinimas stipriai priklausys nuo kontaktų su tais, kurie gali jums padėti.

Paskutinę dekadą gali kamuoti miego stygius, persidirbimas ir gyvybinių jėgų trūkumas. Jausite, jog norite sustoti ir nebesiveržti pirmyn, o tiesiog dažniau pabūti vienumoje bei patausoti jėgas ateičiai. Patartina kreipti dėmesį į savo sapnus, kadangi jie neš ypač daug informacijos.


Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką