15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2010 01 07

Astrologinė 2010 metų prognozė visiems Zodiako ženklams

15min.lt kviečia skaitytojus susipažinti su astrologės Violetos Liaugminienės parengta šių metų astrologine prognoze visiems Zodiako ženklams.
Horoskopas
Astrologija / Photos.com nuotr.

AVINAS 2010

„Žiemos miegas“ Avinams užsitęs iki  2010-ųjų birželio. Šiuo metu jums būtų geriausia  užsiimti savianalize, peržvelgti praėjusių metų sėkmes ir nesėkmes, apmąstyti kryptis, kuriomis norėtumėte judėti toliau. Avinai neturi laiko gilintis į save, tad patarčiau daugiau laiko skirti dvasinėms praktikoms, meditacijoms ir kitiems sveikatą stiprinantiems užsiėmimais. Meditacijos padės labiau atsiverti vidiniam pasauliui ir išgirsti dieviškojo „Aš“ šnabždesį, o vizualizacija – greičiau pasiekti norimą tikslą.

Tačiau nuo birželio iki rugsėjo mėnesio kažkokia nematoma jėga gali jus visiškai pakeisti. Staiga vėl tapsite ryškūs, kupini idėjų. Šiuo metu jums gali atsiverti naujos galimybės. Būtų nedovanotina nuodėmė nepasinaudoti šiomis perspektyvomis, šia visatos skleidžiama banga ir kilstelėti pakopa aukščiau tiek savo asmenybę, tiek karjeros reikalus. Ypatingą metų atmosferą jums kurs ne kas kitas, o karališka planeta – Jupiteris. Būtent jis būdamas jūsų ženkle vasaros laikotarpiu suteiks daugiau laisvės, galimybių išplėsti įvairias savo veiklos sritis. Tai stiprūs metai paieškoms, drąsiems sumanymams, inovatyvioms idėjoms įgyvendinti. Energijos turėsite tiek, kad ji veršis per kraštus. Kad šis periodas būtų iš tiesų puikus, priklauso tik nuo jūsų pačių gebėjimo savo energiją nukreipti tinkama linkme ir iš gyvenimo imti tai, apie ką seniai svajojote. Galite visiškai pakeisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą, įgyti drąsos įgyvendinti senai puoselėtus planus.

Tačiau atsiminkite, šis laikotarpis bus gana trumpas, nes nuo rugsėjo jūs vėl panirsite į savo vidų. Pasistenkite užbaigti pradėtus darbus, išpildyti duotus pažadus, grąžinti ir finansines, ir dvasines skolas, daugiau laiko skirti poilsiui, pasirūpinti sveikata, nes po šių metų seks itin aktyvūs, dinamiški ir itin sėkmingi metai Avinams.

JAUTIS 2010

Photos.com nuotr./Jautis
Photos.com nuotr./Jautis

Tai jūsų laisvės ir nepriklausomybės metai. Jums atverti visi keliai, tačiau, prisiminkite, nuo to, kuriuos jūs pasirinksite, priklausys tolimesnis jūsų gyvenimas. Mėginsite kovoti už savo nepriklausomybę visose gyvenimo srityse.  Darbe ir moksle sieksite laisvo grafiko, mėginsite atsikratyti senų, sustabarėjusių instrukcijų ir normatyvų, galite pradėti taikyti naujus metodus ir technologijas. Per didelis laisvės troškimas gali sukelti rimtų pavojų jūsų šeimos stabilumui. Jus trauks nauji požiūriai, nauji ir seni draugai.

Tačiau nuo birželio iki rugsėjo atrodys, kad kai kas, jums miegant, pakeitė baterijas. Vasarą jūsų energija gali staiga dingti. Gali apnikti gyvenimo prasmės ar amžini egzistenciniai klausimai. Jus gali apimti tingumas ir neveiklumas. O gal tai bus paprasčiausia gera, rami atostogų nuotaika? Vasarą jums reikėtų pasisaugoti ir infekcinių ligų, nes poilsiaus ne tik jūsų protas, bet ir imunitetas. Jei pavyks išvengti stikliuko ir dūmo draugijos, tai šis metas gali tapti jėgų atgavimo ir ramaus poilsio laiku.

O rugsėjo mėnesį vėl grįš pamiršti draugai, kai kam klubai, vakarėliai, draugijos. O kai kas paskęs kūrybinėje veikloje. Dar kiti mėgins įsisavinti naujoves. Vėl grįš neribotų svajonių laikas, kuomet galite leisti sau būti drąsūs ir pasirinkti tai, ko labiausiai geidžia jūsų širdis.

DVYNIAI 2010

Puikus metas siekti karjeros aukštumų. Jei į jus seniai atkreipė dėmesį viršininkas, tai dabar pats metas praverti  (ar pradėti dažniau varstyti) jo kabineto duris. Galbūt jums net nereikės prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, nes ne tik jūs pats, bet ir visi jūsų kolegos staiga pajus, kad jūsų vaidmuo organizacijoje darosi vis svarbesnis. Na, o jei nepajus, galite drąsiai pats apie tai pareikšti, nes šis metas jums palankus. Kai kuriems dvyniams bedarbiams gali pasibaigti darbo paieškų metas. Jūsų rankos, mintys, ar protas kažkam gali pasirodyti naudingi. Na o verslininkams palankus metas restruktūrizuoti  įmones, o drąsiausiems, nepaisant krizės, pradėti naują verslą.

Šiuo metu jums geriau priimti loginius, gerai apgalvotus sprendimus, susilaikyti nuo bereikalingų išlaidų, „įjungti taupymo režimą“, nepasiduoti emocijoms.

Nuo birželio iki rugsėjo karjeros klausimus pakeis draugai ir visuomeninė veikla. Gali netikėtai jūsų kelią nušviesti naujos mintys. Gal būt tai bus atsakymai į klausimus „ką daryti?“ Tuo metu galite pajusti, kad iki šiol jūs gyvenote su nematomais pančiais. Kils noras šių „pančių“ atsikratyti.

Nuo rugsėjo jūs vėl grįšite prie karjeros klausimų, tačiau šį kartą jūsų galva bus šviežių minčių. Gali būti kad jums reikės visiškai ne to, ko jūs norėjote anksčiau. Galbūt jums jau reikės ne didesnio atlyginimo ar geresnių pareigų, o nuosavos kompanijos?
Kai kas pagalvos ir apie politiko karjerą.

VĖŽYS 2010

Ar nevertėtų pakeliauti? Atėjo laikas praplėsti savo akiratį ir įkvėpti gaivių svetimų kraštų vėjų, kurie gal būt jums neša sėkmę. Nors, beje, jūs sėkmingai praplėsite savo galimybes bet kur. Galite drąsiai imtis naujų projektų, ar tęsti senus – fortūna jums šypsosi. Plėsite savo išsilavinimą, kai kas pagalvos ir apie antrąjį aukštąjį išsilavinimą. Gali pasirodyti, kad esate visų dėmesio centre. Tai nenuostabu, nes jūs tiesiog skleidžiate šilumą ir šviesą aplink save. Šiuo metu labiausiai jums reikėtų pasisaugoti išpuikimo – vienintelės pagundos, kuri kaskart vis labiau gali persekioti. Juolab kad sėkmė, besitęsianti dar nuo praėjusių metų jau eina į pabaigą.

Naujojo savo etapo dvelksmą pajusite birželio – rugsėjo mėnesiais. Artėja laikotarpis, kuris iš jūsų pareikalaus drausmės, tikslumo, planavimo ir kruopščios strategijos parengimo. Daug dėmesio skirsite profesinei veiklai. Šis laikotarpis palankus kopti karjeros laiptais. Jo metu galbūt jūs ir nepatirsite daug džiaugsmo, tačiau neabejotinai sustiprinsite savo finansines pozicijas.

Nuo rugsėjo vėl pajusite jėgų antplūdį ir jus lydinčią sėkmę. Vis dažniau susimąstysite pasaulėžiūros ir tikėjimo klausimais. Jūsų elgesį motyvuos drąsios ir garbingos paskatos, dėl to išaugs jūsų autoritetas. Galite sutikti savo dvasinius mokytojus, žmones, kurių elgesys ir autoritetas įkvėps jus naujai veiklai.

Gedimino Savickio/BFL nuotr./Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr./Horoskopai

LIŪTAS 2010

Aplinkybės iš jūsų reikalaus keisti savo mąstymą, gyvenimo būdą, o labiausiai transformuotis iš vidaus. Be abejo, tai jums nebus malonu. Gali griūti viskas, kas buvo įprasta ir patogu. Tačiau prisiminkite, kad viskas tik į gera. Kažkas iš aukščiau tiesiog nori, kad jūs tobulėtumėte. Šis metas – tai kryžkelė. Todėl labai svarbu, kurį kelią jūs pasirinksite. Nepaisant jus gniuždančių išorinių veiksnių, šiuo laiku jūs būsite apdovanoti didžiule vidine energija ir galimybėmis keisti tai, kas ilgus metus vilkosi kaip nereikalingas ir jus stabdantis šleifas, kas trukdė jums. Šiuo metu jums būtų palankus metas atsisakyti blogų įpročių, pradėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Birželio – rugsėjo mėnesiais jūs trumpam lengviau atsikvėpsite ir pajusite naujos pasaulėžiūros poreikį, suprasite, kad jūsų galimybės nėra jau tokios menkos. Galimas daiktas pajusite kažkieno globą. Šiuo metu galite drąsiai važiuoti į užsienį. Ten jūsų lauks sėkmė. Nuo birželio mėnesio jus tarsi magnetas trauks tolimi kraštai, nauji draugai, sustiprės laisvės poreikis. Jei pakeisite savo gyvenimo būdą, pajusite aplinkinių pagarbą ir sustiprėjusį savo autoritetą.

Jums teks daug ką permąstyti. Jei jus suvoksite, kad tai ką anksčiau laikėte vertybėmis tėra muilo burbulai, jūs nepaprastai daug išlošite, ir netrukus prieš jus atsivers visiškai naujų galimybių pasaulis. Šie metai gali versti jus rizikuoti. Gali būti sėkmingi ne tik psichologiniai bet ir finansiniai eksperimentai. Galite prisiliesti ir prie jėgų, kurių šiai dienai negali paaiškinti šiuolaikinis mokslas, pajusti iki šiol nežinomus dėsnius ir reiškinius.

MERGELĖ  2010

Visoms Mergelėms-Pelenėms ateina didžiosios puotos diena. Na gal tiksliau – metai. Pasistenkite išsinerti iš pilkų drapanų ir tapti tikromis princesėmis, ar princais. Šiais metais jūs galite atsidurti visuomenės dėmesio centre. Jums tai palankus metas daryti savireklamą, išpopuliarėti. Tačiau nepamirškite, kad populiarumas turi ne tik privalumų. Jį dažnai lydi pavydas, apkalbos, intrigos. Šiuo metu pagrindiniai jūsų ginklai – geras estetinis skonis  ir harmoningi santykiai. Būkite gražūs ir stenkitės nė su kuo nesipykti. Šiais metais gali tekti daugiau nei įprasta lankytis koncertuose, teatruose, parodose, vakarėliuose ir kitose viešose vietose. Gali tekti spręsti kai kuriuos teisminius klausimus.

Nuo birželio iki rugsėjo jus lydės sėkmė rizikinguose dalykuose. Gali būti sėkmingos finansinės operacijos.  Jei delsiate su rimta operacija, šiuo metu galite jai ryžtis. Ji turėtų būti sėkminga. Tačiau būkite atsargūs – lygiagrečiai su šia sėkme sėlins ir nemalonūs netikėtumai. Nuo birželio mėnesio pasistenkite pasisaugoti avarijų ir nelaimingų atsitikimų. Pernelyg nerizikuokite – metas žygdarbiams ne itin palankus. Venkite tamsių gyvenimo užkoborių. 

Vasarą galite pajusti potraukį mistikai ir okultiniams mokslams. Galbūt pamėginsite užsiimti energetinėmis praktikomis (kvėpavimo pratimais, joga ir kt.)

Šiais metais jūs turėsite didelę tikimybę susituokti, ar atrasti savo gyvenimo draugą (ę). Stenkitės būti ryškūs,  malonūs, nevenkite visuomeninio gyvenimo.

SVARSTYKLĖS 2010

Photos com. nuotr./Teisingumo svarstyklės
Photos com. nuotr./ Svarstyklės

Net jei jūs ir paskęsite kasdieniniuose rūpesčiuose ir stebuklingame trikampyje namai – darbas – kitos pareigos, nepamirškite, kad ir kasdienybėje slypi maži džiaugsmai. Pakeliui į darbą ir iš jo jūs atrasite grožio kabinetus, SPA centrus, sporto klubus, įvairias procedūras, kurios atgaivins ne tik jūsų kūną, bet ir sielą. Kitais metais (2010) galite daug dėmesio skirti savo sveikatai ir ją sustiprinti. Atsiduosite vaikų auklėjimui. Kai kas gali įsigyti augintinį, kuris atneš į namus daug džiaugsmo. Galite pasiruošti senai atidėliotiems darbams (iškuopti sandėliuką, atlikti remontą, suvesti balansus, sutvarkyti dokumentaciją ar padėti atlikti panašius darbus artimiesiems), kurie šiuo metu neišgąsdins jūsų savo rutina. Būsite racionalūs, taupūs, aiškaus, blaivaus proto.

Tačiau vasarą (nuo birželio iki rugsėjo) netikėtai gali viskas pakrypti kita linkme. Jūs galite pajusti norą būti dėmesio centre ir ramų namų gyvenimą gali pakeisti vakarėliai, koncertai, spektakliai, pasivaikščiojimai alėjomis. Jūs atsidursite ten, kur viešpatauja šurmulys ir juokas. Galbūt tai bus vaistas, nuo kurio jūs labai greitai atsigausite ir pajusite, kad dar turite daug kuom sužavėti kitus. O galbūt jums tai greitai nusibos ir rudenio pradžioje jūs vėl grįšite į savo mielą ir jaukų urvelį.

Netikėtai gali nustebinti partneris. Jei jo neturite, jis lygiai taip pat netikėtai gali išdygti ant jūsų durų slenksčio (o gal net išstumti senąjį).

SKORPIONAS 2010

Panašu, kad jūs džiaugsitės gyvenimu, nepaisydamas to, kad visas pasaulis kalba apie krizes, katastrofas ir pasaulio pabaigas. Kitais metais (2010) būtent jums švies saulė ir žydės gėlės. Jausitės pilni jėgų, kūrybinių sumanymų ir skleisite aplink save optimizmą (aišku tiek, kiek leis jūsų niūri lapkritiška prigimtis). Jei jus apims geraširdiškumas ir atlaidumas, neišsigąskite. Tai praeis. Tačiau net ir jums bus lemta pajusti, kad kažkas myli jus. Turbūt neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykius.

Gali būti, kad šiuo metu pasieksite puikių rezultatų, užlipę ant scenos, podiumo, ar stadione. Puikiai seksis dalyvauti įvairiuose konkursuose, organizuoti šou laidas, renginius ir visuose kituose darbuose, kurie jums teikia džiaugsmą

Vasarą gali tekti susirūpinti savo sveikata. Pasistenkite išvengti tinginiavimo ir neapleiskite sporto. Gali tekti kiek daugiau padirbėti ir prisiminti kai kurias pareigas, sutvarkyti senai pamirštus reikalus. Neišsigąskite jei jums teks išplauti kambarius, išvesti šunį, ar pabūti su vaikais. Vėliau jums tai atsipirks šimteriopai – jūs tik laimėsite kažkieno meilę.

Beje, o vaikų šiais metais pas jus gali padaugėti. O jei jūs dar pakankamai jaunas rudenį vėl grįšite į džiaugsmo puotą, kur jus pasitiks visų dėmesys ir šypsenos.

ŠAULYS 2010

Photos.com nuotr./Horoskopas
Photos.com nuotr./Horoskopas

Šiuos metus jus turėtų džiuginti šeima. Ji, beje, gali ir padidėti.  Visus metus jūsų dėmesys bus nukreiptas į finansinius klausimus, kurių sprendimas užtikrintų jūsų šeimos gerovę ir stabilumą. Galite pagerinti gyvenimo sąlygas, padaryti remontą, išplėsti būstą. Šeima jums taps jauki užuovėja ir ramybės uostas. Galite pradėti domėtis istorija, savo šaknimis, kilme. Dažniau aplankysite tėvus, padėsite jiems.

Gali suaktyvėti reikalai, susiję su jūsų nekilnojamuoju turtu. Geras metas pirkti ar parduoti jį. Šioje srityje gali atsirasti visiškai naujų galimybių.

Nepaisant jūsų prieraišumo šeimai, vasara jums gali padovanoti laisvą, be įsipareigojimų meilę. Ji gali atsirasti visiškai netikėtai, tarsi viesulas iš giedro dangaus ir priblokšti jus visiškai neįprastomis, egzotiškomis spalvomis. Atėjus birželiui, nerimą gali sukelti ir vaikų problemos.

Liepos mėnesį būkite ypač atidus, nes jaukiai šeimos idilei gali iškilti grėsmė (Lilit pereina į jūsų šeimos būstą.) Venkite rizikingų sprendimų, stambių finansinių operacijų.

OŽIARAGIS 2010

Ožiaragiai visus metus aktyviai mokysis, rinks informaciją, tam kad priimtų teisingus sprendimus. Daug dėmesio gali būti skiriama naujovėms, naujų technologijų įsisavinimui. Nebus išvengta ir blaškymosi. Nemažai laiko praleis „ant ratų.“ Tai puikus pavyzdys, kaip nenuleisti rankų, ištikus krizei. Nors daugelio jų finansinė padėtis nebus pavydėtina, tačiau Lilit (juodajam mėnuliui) liepos mėnesį palikus jų finansų būstą, jie galės lengviau atsipūsti. Beje, tarp Ožiaragio ir statybų verslo galime dėti lygybės ženklą. Taigi visų statybininkų finansiniai reikalai nuo liepos mėnesio taip pat turėtų šiek tiek pasitaisyti. Ožiaragis, kuris, ko gero, turi didžiausią efektyvumo koeficientą, šiuo metu atliks pačią tikslingiausią investiciją – investiciją į save ir savo žinias.

Teks daugiau laiko skirti brolių ir seserų, reikalams. Būtent iš jų metų pradžioje Ožiaragiai gali tikėtis pagalbos.

Vasaros viduryje santūrieji Ožiaragiai laikinai atidės savo darbus ir mokslus ir turės puikią galimybę pasidžiaugti šeima. Iš čia jie pajus dvelkiant permainų vėjus. Kai kurie jų spręs būsto klausimus, kiti skirs daugiau laiko buitiniams darbams arba paprasčiausiai kartu leis laiką.

Nuo liepos mėnesio jums reikėtų pasisaugoti melagingos ar klaidingos informacijos. Stenkitės nepakliūti į sukčių rankas. Bendrą metų foną gali temdyti konfliktai ir nesusikalbėjimai su partneriais.

VANDENIS 2010

Metų pradžia kaip ir praėję metai (2009) daugeliui Vandenių turėtų būti gana prieštaringi. Nors jie mažiausiai nukentės nuo krizės (daugelis jų net pagerins savo materialinę padėtį), tačiau iki liepos mėnesio gali jaustis blogai. Juos gali persekioti baimės nerimas, pablogėti sveikata, trūkti energijos.  Jums liko dar truputėlis. Pakentėkite iki liepos mėnesio ir vėl sugrįš gyvenimo džiaugsmas (juodasis mėnulis paliks jūsų ženklą). Tačiau kaip bebūtų keista – gali pašlyti finansiniai reikalai. Todėl pasinaudokite geromis galimybėmis iki vasaros pradžios, nes tai neblogas metas verslui ar gauti kitokias pajamas.

Na o vasarą (nuo birželio iki rugsėjo) galite kibti į mokslus, ieškosite naujų kontaktų, ryšių. Nevenkite naujų pažinčių, kurios gali suvesti jus su įtakingais žmonėmis. Pagalbos galite tikėtis iš savo brolių ar seserų. Informacija, kurią gausite, gali būti netikėta, įnešanti daug aiškumo, išsklaidanti senas paslaptis ar atskleidžianti anksčiau nesuvoktas tiesas.

Nuo rugsėjo vėl gali grįžti finansinė sėkmė, tačiau ji nebus tokia pastovi, kokia buvo žiemą ir pavasarį. Saugokitės pagundų iššvaistyti pinigus ir kitą turtą.

ŽUVYS 2010

Reuters/Scanpix nuotr./Žuvys prie chemikalų konteinerio.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Žuvys

Iki birželio mėnesio jausite jėgų antplūdį, būsite pilni naujų minčių ir užmojų. Šis laikotarpis jums vienas sėkmingiausių. Džiaugsitės gyvenimu ir šį džiaugsmą skleisite aplinkui. Nevenkite ryškių spalvų. Galite būti drąsūs, ryžtis tokiems poelgiams, apie kuriuos anksčiau net pagalvoti nedrįsote. Nepamirškite, kad gera nuotaika – vaistas nuo bet kokių ligų. Todėl ligos vengs jūsų.

Tačiau nuo liepos mėnesio jus gali apimti nerimas, baimės, netikrumo jausmas. Viskas gali kristi iš rankų. Jums gali atrodyti, kad jums nepavyks pasprukti nuo jus persekiojančių nesėkmių. Neišsigąskite – tai laikina. Jums teks pakentėti šias būsenas devynis mėnesius. Beje, kaip ir visiems kitiems ženklams, kai ateina jų eilė.

Tačiau, jei būsite užtektinai išmintingas ir įžvelgsite gerus dalykus, vykstančius jūsų gyvenime, pastebėsite, kad jus mažiau nei kitus palietė finansinės negandos, o kai kurie finansiniai reikalai ėmė net taisytis. Jūsų pajamų srautuose gali atsirasti naujų, visiškai netikėtų srovių. Šioje (finansinėje) srityje jūs galite pajusti laisvę ir sėkmę.

Pagrindinis šiais metais jūsų tykantis pavojus – depresija ir niekuo nepagrįstos baimės. Stenkitės daugiau medituoti, skaityti išmintingas knygas, neprarasti tikėjimo ir suprasti, kad jus išgydyti ir daugiausia džiaugsmo jums gali duoti kiti žmonės. Todėl dažniau šypsokitės jiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius