Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2020 11 15

Be veiklos ir pajamų likęs šeimyninis duetas prašo įsigyti simbolinį bilietą, o už paramą rengia pasirodymus iš savo buto

„Labas vakaras, su jumis ir vėl „Šerkšno tyla“ ir vėl – „Karantino vakarai“. Šį vakarą jums norime pagroti dainą „Gatvės muzikantas“, – taip į žmones kreipiasi vilniečių Juditos ir Nerijaus Laurinavičių duetas. Pora prašo įsigyti ir simbolinį bilietą bei taip padėti jiems išgyventi karantino laiką. Mat vaikų teatrą sukūrusios šeimos veikla sustojo visiškai, o įprastos Kalėdos, kai būdavo vaidinimų, šiemet, panašu, bus kitokios.
Juditos ir Nerijaus Laurinavičių duetas
Juditos ir Nerijaus Laurinavičių duetas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kartu su vyru esame įkūrę teatrą „Nieko sau“. Vaidiname vaikams nuo 2 iki 11 metų, bet dabar to daryti negalime – visa veikla sustojo. Mūsų teatras būdavo atvažiuojantis, o veikėme jau septintą sezoną.

Patys kuriame spektaklius, dainas, rašome scenarijus. Vaidindavome dažniausiai darželiuose, mokyklose, taip pat mus kviesdavo į privačias vaikų šventes.

Karantinas mūsų šeimą palietė skaudžiai. Teatras buvo vienintelė išgyvenimo veikla, todėl kiekvienas įsigytas simbolinis bilietas mums – svarbi parama. Įsigydami jį padėsite mums išgyventi šį sunkų laiką“, – kalbėjo Judita.

VIDEO: Šerkšno tyla – Karantino vakarai (3). Gatvės muzikantas.

Darbo būdavo ir per Kalėdas, tačiau šiemet to, žinoma, nebus. Vieno kambario bute su dviem vaikais gyvenanti pora nutarė atgaivinti maždaug prieš dešimt metų įkurtą savo duetą „Šerkšno tyla“, kviesti į „Karantino vakarus“, kurie transliuojami iš namų.

„Karantino vakarai“ praskaidrina ir šeimos kasdienybę, mat laiką leisti vieno kambario bute keturiese ir dar vykstant nuotoliniam mokymui nėra lengva.

Šią savaitę Judita ir Nerijus kartu su solistu Liudu Mikalausku iš naujo įrašinėja ir savo populiariausią kūrinį „Žiūrėk, jau sninga“.

„Liudas yra mano vaikystės draugas. Pasiūlėme jam, jis sutiko. Žiūrėsime, kas iš to išeis“, – kalbėjo Judita.

Beje, šeimos duetas prieš kelerius metus buvo nugalėjęs jaunųjų grupių konkurse, kur jų muziką gerai įvertino komisija. „Tačiau tiesiog pagalvojome, kad iš tokios muzikos mes nepragyvensime, todėl ir įkūrėme teatrą, o mūsų, kaip dueto veikla, tąsyk liko nuošalyje“, – sakė Judita.

Pora džiaugiasi, kad jų „Karantino vakarai“ patiko ir žiūrovams, todėl juos tęs ir toliau.

Banko rekvizitai norintiems įsigyti simbolinį bilietą:

Judita Šmitaitė-Laurinavičienė

LUMINOR bankas

LT524010042401066927

Mokėjimo paskirtis: sąskaitos papildymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką