Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 4d. 13:19

Belaidė apsaugos sistema: greita, patikima ir be jokių pradinių investicijų. Išbandykite nemokamai.

Belaidė apsaugos sistema
Partnerio nuotr. / Belaidė apsaugos sistema

Dažniausiai nerimaujame dėl dalykų, kurių negalime kontroliuoti. Vieni kremtasi dėl sodo namo ar garažo saugumo. Kitiems rūpi vasarnamio būklė ar verslo patalpos. O jei įsibrovėliai pasikėsins į šeimai brangų palikimą? Apsaugos sistema gali garantuoti ramybę bei užtikrinti jūsų, artimųjų ir jūsų turto saugumą. Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ ragina žmones griauti mitus, kad signalizacija yra brangus ir sudėtingai įrengiamas dalykas. Siūlo išbandyti mėnesį nemokamai ir tuo įsitikinti patiems.

Išbandyti be jokių išlaidų

Saugos tarnyba siūlo visą mėnesį nemokamai išbandyti apsaugos paslaugą „Būk ramus“. Tai profesionaliai sukomplektuotos belaidės apsaugos sistemos, tinkančios įvairaus dydžio patalpoms tiek privatiems, tiek verslo objektams. Apsaugos sistemą pagal savo poreikius galima išsirinkti „Ekskomisarų biuras“ internetiniame tinklapyje ir visą mėnesį siūlomu paketu pasinaudoti nemokamai be jokių pradinių investicijų ir mokesčių ir tik po to nuspręsti, ar apsaugos sistema atitinka lūkesčius. Jei apsaugos sistema ar paslaugų teikimas kliento netenkina, mėnesio laikotarpyje galima paslaugos atsisakyti be jokių išlaidų.

Kartu su signalizacija būsto savininkui suteikiama ir greitojo reagavimo paslauga į apsaugos sistemos suveikimus bei patogus būdas valdyti apsaugos sistemą mobiliąja programėle ir pačiam stebėti visus apsaugos sistemos pranešimus.

Kaip atrodo belaidė apsaugos sistema? Visi signalizacijos komponentai veikia belaidžiu būdu, o sistemos įrengimas trunka vos vieną valandą. Tai nepalyginamai greičiau nei laidinių sistemų įrengimas, galintis užtrukti ir porą dienų.

Donatas Pocius, UAB „Ekskomisarų Biuras“ Fizinės ir elektroninės saugos vadovas, pabrėžia, kad belaidės apsaugos sistemos įrengimas visiškai nepažeidžia būsto sienų. Po įrengimo nereikia atlikti remonto darbų ar suplanuoti signalizacijos įvedimo darbus dar prieš namo ar buto vidaus įrengimą. Jokio papildomo vargo, nepatogumų, apgadintų sienų ar šiukšlių.

Vagys tyko

Verta atkreipti dėmesį, kad paslauga, į kurią įeina signalizacija, jos įrengimas ir ekipažo reagavimas, kainuoja panašiai kaip vienas mobilaus ryšio abonementas. Apsaugos tarnybos darbuotojai teigia, jog dar gajus mitas, kad tokia paslauga yra labai brangi. Susidomėję gerokai nustemba, kad mėnesinis mokestis šeimos biudžeto tikrai neištuštins.

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ taip pat siūlo galimybę visus reikiamus signalizacijos komponentus pasirinkti patiems. „Būk ramus Expert“ – tai galimybė pačiam sukomplektuoti apsaugos sistemą – pasirinkti iki 16 įvairių tipų daviklių. Be judesio daviklių galima pasirinkti ir vandeniui bei dūmams jautrius daviklius. Taip sumažinamas ne tik vagystės, bet ir gaisro ar užliejimo pavojus.

Saugos vadovas D. Pocius akcentavo, kad šiuo metu šalyje pastebima mažiau įsilaužimų į butus bei namus, nes karantino metu žmonės daugiau laiko praleido namuose, tačiau padaugėjo įsibrovimų verslo segmente bei į nutolusius objektus: sodybas, sodo namelius. Nežiūrint į pokyčius, saugos darbuotojų dėmesys yra padidintas visuose sektoriuose. Tikėtina, kad švelnėjant karantino sąlygoms ir žmonėms grįžtant į darbus ar išvykus atostogų, vagystės iš gyvenamųjų būstų vėl taps dažnesnės. Tad nors ir trumpam palikus namus – būtinai įjunkite apsaugos sistemą.

Partnerio nuotr./Donatas Pocius, UAB „Ekskomisarų Biuras“ Fizinės ir elektroninės saugos vadovas
Partnerio nuotr./Donatas Pocius, UAB „Ekskomisarų Biuras“ Fizinės ir elektroninės saugos vadovas

Brangi kiekviena sekundė

Apsaugos tarnybos atstovas atkreipia dėmesį, kad „Ekskomisarų biuras“ sukūrė ir naudoja automatinę greitojo reagavimo ekipažų valdymo sistemą. Ši sistema akimirksniu parenka ir išsiunčia greitojo reagavimo ekipažą, greičiausiai galintį atvykti į saugomą objektą, kuriame suveikė signalizacija, atsižvelgdama į tuo metu esančias realias eismo sąlygas. Taip taupomas itin brangus laikas. O klientas mobilioje programėlėje gali stebėti greitojo reagavimo ekipažo atliekamus veiksmus.

Bendrovės atstovas D. Pocius primena, kad jam ir komandai svarbiausia, jog klientas ir jo artimieji būtų ramūs dėl savo ir savo turto saugumo. Dėl to ir paslaugų paketo pavadinimas „Būk ramus“. „Saugos paslaugų rinkoje dirbame daugiau nei 25 metus. Per šį laikotarpį sukaupėme bene didžiausią patirtį iš visų saugos tarnybų ir galime klientams garantuoti profesionalias paslaugas“, – sako pašnekovas.

Profesionalai pastebi, kad neretai potencialūs klientai mano, kad jie neturi ką saugoti. Tačiau pirmiausia pagalvokime apie save ir mums artimus žmones: apsaugos sistemos „naktinis režimas“, kuris blokuoja duris bei langus, o patalpų viduje galima laisvai judėti, mums leis saugiai ilsėtis nakties metu. Be to, kiekvienas namuose turime emociškai brangių daiktų ir tikrai nenorime, kad be mūsų žinios namuose šeimininkautų pašaliniai.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką