Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2009 01 01

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Sausio 1 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jausite, kaip yra ribojamas jūsų bendravimas. Jau kas „pasigaus“ jus – nei ištrūksite, nei atsilabinsite, nei rimtesnių priežasčių surasite. Įdomiausia, kad visas dienos bendravimas apsiribos vien tik klausymu, kai panorėsite tarti kokią mintį, greit būsite paprašytas palaukti. Štai tokia ta pirmoji metų dienelė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Labai norėsis pasidalinti savais sumanymais ir naujomis idėjomis, bet ir stebėtis nereikia, kaip greit be jokių ceremonijų išgirsite: „Na, palauk tu su savo idėjom. Juk šiandien laisvadienis, juk Naujieji!“ Geriau nukeliaukite į virtuvę ir pasigaminkite skanių patiekalų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Ši pirmoji metų diena pareikalaus iš jūsų pastangų, kurių pagalba galėtumėte kiek galima mažiau skausmingai pereiti į naują bendravimo ratą. Jums teks pasitikti visiškai naujas perspektyvas, negu iki šios dienos buvote numatęs ir susidėliojęs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nuo pat pirmosios metų dienos, lyg geresnio laiko nebūtų, rasis bent keletas pasiūlymų bendradarbiauti, tobulintis, ieškoti bendrų sprendimų. Reikalingi ir patikimi tampate nuo pat sausio pirmosios.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jei esate juristas – tai žinosite, kaip teisingiausiai elgtis, bet paprasčiau mąstančiam ir labai daug norinčiam Liūtui, teks ieškotis patikimo partnerio. Vien tik gero ir saugaus žmogaus buvimas šalia, visiškai kitaip pasuks jūsų galimybes. Labai paprastai įvardins tai, ką turite, bet nematote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Imsite kažkodėl nuo vidudienio galvoti apie savo darbo grafiką, apie darbinius susitikimus ir savo tvarkingumą. Nuo pat pirmos metų dienos norėsite pradėti save puoselėti, labiau rūpintis kūnu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Mintyse dėliosis, kur ir kada Naujaisiais metais stosite prieš auditoriją, kam ir ką pasakosite, kur ir kada galėsite pabūti dėmesio centre. Šią pirmąją metų dieną skirkite romantiškiems pokalbiams, nes dalykinėms diskusijoms turėsite visus metus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Apie savo šeimą ir kažkodėl apie rūpesčius imsite diskutuoti nuo paties vidudienio. Tik nepradėkite savo esamų namų vadinti nekilnojamu turtu, nes dar kokią bėdą prisišauksite. Verčiau paimkite ir atnaujinkite, atrestauruokite kokią nors šeimyninę relikviją.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Dar kiek pakentėkite ir Juodasis Mėnulis iškeliaus iš Šaulio ženklo. Bet dar ne šį ketvirtadienį. Jeigu gerai išsimiegojęs ir be jokios priežasties imsite spręsti savo automobilio ar telefono gedimus – nieko nuostabaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nuo pat pirmos dienos pasauliui bus labai svarbu, koks yra jūsų finansinis statusas. Nuo šios dienos atsisuks sąmoningai padarytos klaidos, o kažkokios neteisybės buvusios jūsų dokumentuose gali atnešti gražaus pelno.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nuo pat pirmos dienos galite tikėtis pranešimų, kur ir kokie jūsų laukia susitikimai. Ne gana to, dar ir instrukcijas apie išvaizdą gausite. Labai nesimuistykite. Tiesiog turite dienelę laisvo laiko savo stebuklų spintai susitvarkyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Viską, ką sumąstėte, laikykite paslaptyje. Tiesiog ši Naujųjų metų diena visiškai netinkama dalintis idėjomis. Galite gauti labai taiklių užuominų, kurios bus suprantamos tik jums.

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius