Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 05

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Sausio 5 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Po šventinių dienų šį pirmadienį norėsis paklusti tik savai nuomonei, įgyvendinti tik savus sumanymus. Tai nėra blogai, bet prisiminkite, kad ne viskas iš karto. Pasistenkite nebūti kategoriški. Jausite didelį fizinės meilės poreikį. O vaizduotė gali prikurti puikių idėjų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Kad jausite baimę, tiesiogiai tarti nevalia, tačiau labai tikėtina, kad kažko bijosite nuo pat ryto. Gąsdins nauji reikalavimai ir šaltas oras. Nesipykite su kolegomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nuo pat ryto gali atrodyti, kad ką nors pamirštate. Gal dar neturite naujo šių metų darbo kalendoriaus ir todėl jaučiatės netvirtai. Dokumentus, ryšio priemones, rašiklius saugokite labiau negu praeitais metais. Mokykitės atidumo sau, daiktams ir šalia esantiems žmonėms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nuo pat ryto tikėkitės netikėtumų. Aplink gali vykti įvairių likvidacijų ar reorganizacijų. Saugokite piniginę ir tą kišenę, kurioje laikote piniginę. Jei nuo pat ryto nešiositės daug pinigų, tuomet ir skolinti turėsite daug kam. Nepatenkinti žmonės trukdys dirbti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Laimingieji Liūtai ramiai ilsisi šiltoje puošnioje erdvėje po šventinio nuovargio. Žiūrėkite, ką valgote. Galimi įdomūs susitikimai su svečiais iš užsienio.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jei per daug galvosite apie skolas, mokesčius ir prievoles, tuomet ir lauko šaltuką, ir vidinį nerimą jausite iki pavakarės. Apsukite mintį ir viskas atrodys kitaip: greit apmąstykite, kas kiek jums skolingas, kas ką jums privalo padaryti, atsiskaityti – ir pasaulis atrodys kitaip.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nuo pat ryto pamatysite, kiek daug purkštaujančių kolegų yra aplink. Galite pasijusti išnaudojami. Tinkama diena kūrybiniam darbui. Jei jaučiate būtinybę reklamuotis – pats laikas kurti tekstus, rinktis skelbimui leidinius ir kitas informacijos sklaidos erdves.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pradedate naujų darbo metų naują darbo savaitę – pats metas imtis įdomių projektų. Kad nebūtumėte našta ir nuolatinis vaistinių klientas, daug ir atsidavusiai darbuokitės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Galvoje suksis meilės istorijos ir rūpesčiai. O čia dar darbo diena. Niekas jums nesutrukdys, nes sieloje jaučiatės daug laisvesnis, energingesnis. Juk Juodasis Mėnulis išėjo iš Šaulio ženklo, paliko jūsų erdves. Atsargiai skaičiuokite pinigus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Kad ir nelaukėte, vis tiek sulaukėte. Juodasis Mėnulis jau įėjo į Ožiaragio ženklą. Čia jis bus devynis mėnesius ir bandys jus pašokdinti. Prisiminkite susikaupusius darbus ir pažadus. Laikas paplušėti ir atiduoti duokles. Gali pasirodyti, kad atnaujinę namų interjerą ką nors kardinaliai pakeisite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šią dieną sulauksite svečių. Tiesa ta, kad šį pirmadienį vakarop į Vandenio ženklą įeina Jupiteris. Tokia šventė jūsų kieme būna vieną kartą per dvylika metų. Jupiterio ciklas ir yra Rytų kalendoriaus dvylikos metų kalendoriaus ciklas. Jei jums reikia geros visuomeninės pozicijos, didžiosios sėkmės – visa tai jums pateikiama ant lėkštelės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Į naujų metų naują darbo dieną eikite pasikliaudami savo protu, vingrumu. Trokštate finansinės gerovės – nežiopsokite ir imkite, reikia charizmos – tik išsimiegokite ir atsimerkite – ji čia pat.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką