2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 07

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Sausio 7 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Saugokitės net ir netyčinių mostų, t. y. nepasimaišykite kam nors po alkūne. Ypač puoselėkite riešus ir blauzdas. Visą dieną stenkitės nugyventi ramiai, per daug nekaitaliodami planų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Norėsis slapukauti, pateikti tiesą patogiu rakursu. Galite išgirsti naujieną, kita vertus, tikėtina, kad jos iš karto nesuprasite. Kol sumąstysite, geras sandoris gali nueiti vėjais. Seksis tartis trijulėms – dviem vyrams ir moteriai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Rimties, santūrumo ir kažkokio nuobodulio pilna diena. Laimingi tie Dvynių ženklo vyrai, kurie ras minutėlę pažvelgti į miegančią gyvenimo moterį. Tai ypatinga palaimos akimirka.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jei turite bent kokį ryšį su juvelyrika, seksis perspektyvūs sumanymai. Galite pajusti, kaip atlikdami paprastus darbų artėjate tikslų link.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jei dar neskaitėte „Žiedų valdovo“, pats laikas susirinkti visas knygas ir pradėti. Šią dieną veikiausiai kovosite su neteisybe, bandysite apginti savo nuomonę. Tiesiog nedarykite to, ko nenorite, atsargiai megzkite pažintis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tikrų jausmų ir gražių pojūčių diena. Net nebūdami šalia, jausite mylimo kūno kvapą. Iš šalies išgirstos mintys nuteiks maloniai, įkvėps naujiems darbams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Stiprybės diena. Tik pajuskite ir įvertinkite siūlomą jėgą. Šio ženklo moterys veikiausiai pasijus kaip fėjos, o vyrai – lyg bengališki tigrai. Sušvytėkite!

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Kontroliuokite savo jausmus ir veiksmus. Nesistenkite paveikti aplinkinių. Juk kiekvienas turi teisę priimti sprendimus savarankiškai. Visą dieną gali lydėti pojūtis, kad esate apleistas, lyg būtumėte pasiklydęs požemių labirinte. Užfiksuokite savo vaizduotės skrydžius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei leisite sau tinginiauti bent pusdienį, galite įžvelgti genealią gyvenimo akimirką. Jei bėgsite kaip visada, nepaprastos mintys paprasčiausiai nuskęs kasdienybės rutinoje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Raskite laiko šokiui – tuomet kūnas jaunės, mintys skaidrės ir pasuks naujomis kryptimis. Kai aplinkiniai aiškins, kad viskas brangsta, užduokite sau naują klausimą: ką turiu daryti, kad kasdienybės našta palengvėtų. Įdomiausia, kad atsakymas visai šalia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Esate tikras katinas, įžvelgiate ir tai, ką reikia, ir prieš ką derėtų užmerkti akis. Šiandien bet kokia kaina veršitės pirmyn, ieškosite išeičių iš sudėtingiausių situacijų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jums šią dieną galima skirti tik vieną žodį ir to užteks, tik pasinaudokite juo. Tiesiog – sublizgėkite!

Astrologės patarimus trečiadieniui skaitykite čia.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką