Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2009 01 08

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Sausio 8 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nuo pat ryto jausite, kad kažkas iš jūsų nori padaryti atpirkimo ožį. Bet koks privalomas dienos darbas bus be galo sunkus. Jei būtumėte medis, šią dieną jums būtų galima patarti: nesišakokite, nes gali skausmingai apgenėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nežaiskite su ugnimi. Visomis prasmėmis. Atrodys, kad kilę sunkumai nori išmušti iš pusiausvyros. Jei per daug kremtatės dėl dalykų, kurių nėra ar kurių neturite, dienos aplinkybės gali priminti svarbiausias gyvenimo vertybes.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Atrodys, kad nieko bendra neturinčios situacijos susisuks į kamuolį ir negalėsite rasti nei pradžias, nei pabaigas. Patinka ar ne, tai sudėtinga diena. Geriausiai jausis neegoistiški šio ženklo atstovai. Neslėpkite svarbių žinių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jei šią dieną jausitės šiek tiek vienišas ar sustiręs, nieko tokio. Juk būna geresnių ir prastesnių dienų. Ši – sudėtingesnė, bet vis tiek turėsite progą valdyti tam tikrus dalykus. Būkite įžvalgūs!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Diena pilna keistenybių. Atrodys, kad aplink esantys žmonės ir net gamta kažko suirzusi, bet tai tėra jūsų minčių ir ketinimų atspindys. Tiesiog Liūto ženklo valdovė Saulė šią dieną yra griaunančiame laipsnyje. Stenkitės būti geras ir atviras.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pasistenkite nepadaryti jokios kvailystės. Nėra reikalo šią dieną priešintis faktams ir nuomonėms. Nesiimkite didelių permainų. Netinkama diena tartis ar susitarti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Neslopinkite savo talento. Būkite atsakingas, pareigingas ir viskas eisis kuo puikiausiai. Gali prireikti pilietinės drąsos. Kaip išmanydami saugokite savo namus. Nesistebėkite, jei netikėtai reikės dalyvauti kažkokiame rituale.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Kažkas diktuos savo valią. Charakterį rodyti ir nenaudinga, ir nesaugu. Jei dienos informacija visiškai prispaus prie sienos, čiupkite storiausią turimą knygą ir skaitykite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Puoškitės. Jei ieškote svarbių atsakymų ir nežinote, ties kuo sustabdyti žvilgsnį, kad susikoncentruotų mintis, sukomponuokite puokštę. Tiesiog gražią gėlių puokštę, kad ir be jokios progos. Matydami savo pastangų rezultatą jausitės išties pakylėtai. Gal verta pabandyti?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Kaip niekada stipriai jausite pinigų poreikį. Be reikalo nealinkite savęs. Turite tai, ką turite, ir esate pakankamai protingas, kad negaištumėte laiko beprasmiam savęs graužimui. Saugokite sveikatą, ypač širdį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tinkama diena gerti žolelių arbatą, harmonizuojančią jausmus ir požiūrį. Jei pats tokios nežinote, galite paklausinėti žinovų. Saugokitės smūgių. Taigi būkite atsargesni treniruodamiesi, eidami per gatvę ir panašiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Visos dienos situacijos tikrins jūsų vitališkumą, ištvermę ir pastangas pagerinti gyvenimą. Nepasiduokite per dideliam aktyvumui. Saugokite balsą.

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius