Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 10

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Sausio 10 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Gerai išsimiegoję ir pailsėję, rimtai apgalvokite, kokios reklamos reikia jūsų veiklai. Šis šeštadienis – labai tinkama diena imtis iniciatyvos. Įvardykite, ką galėjote daryti, bet nedarėte iki šiol, nes paprasčiausiai tingėjote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jums ir taip energijos netrūksta, tačiau šiandien ir pats daug nuveikti norėsite, ir kitiems ramiai sėdėti neleisite. Bėda tik ta, kad jūsų pradėtus darbus baigti turės kiti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Ypač didelį dėmesį skirsite smulkmenoms. Tik pasistenkite nebūti priekabūs ir per daug reiklūs. Juk ne jūs vienas norite gerovės ir supratingumo. Susigalvokite kokią nors garderobo naujovę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite bendradarbiauti su savo gyvenimo partneriu. Globokite vienas kitą švelniomis mintimis, geru žodžiu ir gražiais darbais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nedarykite, ko nereikia daryti. To pakaks, kad nepridarytumėte naujų klaidų ir skriaudų. Nuo šios dienos turite galimybę neregėtai progresuoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Veršitės į erdves, kurios vilios malonumais ir galimybe gerai praleisti laiką. Džiaukitės savo žvalumu ir entuziazmu. Niekas iš jūsų šito stebuklo nei atims, nei sumažins. Vertinkite tai, ką turite čia ir dabar.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Namuose stengsitės viską kuo kruopščiau sutvarkyti. Tikėtina, kad su malonumu skaičiuosite turtą. Kuo daugiau turite (arba kuo prasčiau skaičiuojate), tuo ilgiau sugaišite. Verčiau imkitės kokio nors darbo šeimos labui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Kaimynai gali pasiūlyti keistų dalykų arba ką nors prisipažinti. Tinkama diena pietauti su broliais ir seserimis. Galite gauti įdomios informacijos, kuria net patikėti negalėsite. Juk jūs viską apskaičiuojate, o čia ant sidabrinio padėkliuko paduodama.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Branginkite situaciją, kuri leis šią dieną jaustis energingam ir turtingam. Juk didžiulė gyvenimo dovana turėti ir vieną, ir kitą. Jei šiandien teks dirbti, galite tikėtis didelių pajamų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Pajusite savo galimybes konkuruoti su daug aktyvesniais, gudresniais ir apsukresniais. Bet tik šią dieną. Naudokitės ja, bet neprisidirbkite kokių nors bėdų. Visai neblogai pasisekė gimusiems šią dieną. Juk Marsas dabar – Ožiaragio ženkle, o šį šeštadienį jis yra karališkajame laipsnyje. Puiki pozicija ieškant ir įtvirtinant savo išskirtinumus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Norėsite, kad niekas nesikištų į jūsų reikalus ir darbus. Yra daugybė dalykų, kuriuos norėtumėte nuslėpti nuo kitų, o patys šauniai pasipelnyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Nesijaudinkite, kad aplinkiniams gerai sekasi. Jūs nepavydite, bet kartais visiškai nesugebate džiaugtis. Tinkama diena atsikratyti visokių niekalų, balasto ir senienų.

Astrologės patarimus šeštadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką