Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 12

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Sausio 12 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Svarbiausia rūpintis vaikais ir meilės reikalais. Meno ir teatro žmonės, gimę po Avino ženklu, gali jausti pakylėjimą, kūrybinių jėgų antplūdį, bet per mažai dėmesio. Tiesiog šio ženklo žmonės siūlydami paslaugas ar naujas idėjas gali sulaukti šiurkštaus klausimo: „Ko tu nori?“

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šią dieną galite prisiminti, kad jau ilgai žadėjote, bet taip ir nesutvarkėte skalbinių, lentynėlių ar senų rakandų palėpėje. Kad ir ką veiksite, vis galvosite apie tvarką, kaip atnaujinti namų interjerą.  Atrodys, kad atlikę visus darbus namuose galėsite keliauti į šiltus kraštus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Susitikimai ir pažintys labai jaudins. Viskas atrodys itin tikra, bet tai gali būti tik iliuzija. Gali tekti įsisukti į tokius smulkius rūpesčius, kad visą dieną būsite priverstas mikliai suktis, o vakare nebus parodyti, ką nuveikėte. Taigi susikoncentruokite į svarbiausią veiklą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tvarkykite savo namų pinigus. Ir visiškai nesvarbu kaip: ar pieštuku ant popieriaus, ar konkrečiomis derybomis, ar realiai skaičiuodami stambias kupiūras. Prisiminkite, kad pinigai nėra patys svarbiausi gyvenime, bet be jų ir pats nesate svarbus jokioje instancijoje. Tokia tiesa.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Vargas jums, jeigu dar kartą pasiduosite impulsams. Pridarysite rūpesčių sau ir kitiems. Taip jau yra, kad šiuo metu sau esate svarbiausias. Mylėkite ir būkite mylimi. Nesilaikykite dietos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Gali prašviesėti akyse. Viską suprasite, žinosite. Naudokitės šiais savo sugebėjimais. Neprisileiskite nei žmonių su burbesiais ir apkalbomis, nei nereikalingų naujienų. Galite išsilaisvinti nuo nereikalingų abejonių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Jūsų gyvenime šią dieną gali rastis žmogus, kurį ilgus metus vadinsite likimo dovana. Jis gali turėti neįtikėtiną profesiją, neįprastų sugebėjimų. Tinkamas metas išklausyti kokią nors paskaitą. Diena gali įsukti į tokią situaciją, kai liks tik paklusti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Taip stengsitės, kruopščiai skaičiuosite nuveiktus darbus, kad sau atrodysite lyg herojus. Paprasčiau į viską žiūrėkite. Visi dirba, daugelis stengiasi ir tik retas šiaip gauna pasiūlymą eiti aukštesnes ir svarbesnes pareigas. Stenkitės, ir jums bus pasiūlyta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Po sunkių apmąstymų pagaliau suvoksite, kad į viską gyvenime reikia žiūrėti filosofiškai. Jei be atodairio stengsitės pakeisti pasaulį, neliks laiko gyventi. Tinkama diena pasirūpinti papuošalais.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Viskas gerai, jeigu šią dieną pajusite, kad užgriūva begalė neatidėliotinų darbų ir nurodymų: padaryti viską kiek galima greičiau arba tiesiog dabar. Gali atrodyti, kad kažkas pasauliui įgnybo į minkštą vietą, todėl visi skuba.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Diena pilna svarbių reikalų, bet viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos. Problemas galite spręsti arba ne, bet jeigu kitų žmonių laikas ir darbai priklauso nuo jūsų, būkite malonūs, judinkitės! Pažiovausite per pietų pertraukėlę (jei tokią išvis turėsite).

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasirūpinkite šeimos narių sveikata ir savijauta. Labai svarbu, kad aplinkiniai jaustųsi gerai. Tada jokios naujienos neliūdins ir bet kokioje situacijoje sulauksite palaikymo.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką