Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 12 21

Dienos horoskopas pirmadieniui, gruodžio 21 d.

6–oji Mėnulio diena. Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama moksliniams tyrinėjimams, susikaupimui. Tačiau lygiai taip pat gerai šią dieną vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama. Gera diena žiniasklaidos, ryšių darbuotojams, vairuotojams. Tačiau būtinas emocinis skaidrumas, saikas.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nepulkite aiškintis santykių iš pat ryto, geriau bandykite surasti bendrą sprendimą. Būkite atidūs gautiems pasiūlymams bendradarbiauti - galite įgyti patikimų sąjungininkų.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien neleiskite niekam kištis į jūsų reikalus, nors ir rizikuojate pasirodyti storžievis, tačiau kitų asmenų patarimų nepriimkite. Antrą dienos pusę verta aptarti svarbius reikalus su kolegomis.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Metas bus neblogas, tačiau ryte galite būti gan kandus ir ciniškas, kibti prie partnerio ar sutuoktinio, vaikų. Pasistenkite užgniati savyje kritiką. Vakaras bus puikus, jei ką nors mielo padarysite savo mylimam žmogui.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būkite atidūs ir tuo pat metu kritiški išgirstiems dalykams, savarankiškai aiškinkitės susidariusią situaciją, kad netaptumėte nežinojimo auka. Ir nebūkite labai reiklūs tiems, kuriuos mylite, vaikams.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų gera valia, seni nuopelnai bus įvertinti aplinkinių ir duos gerų vaisių. Jumis domėsis įdomūs, svarbūs asmenys, bet prieš užmegzdami naują pažintį turite paklausti savęs, ar verta tai daryti   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite nerimastingas ir jautrus, todėl galite pasielgti netikėtai. Kantrybės trūkumas kasdienėje rutinoje bei laisvės troškimas gali jus padrąsinti padaryti tai, ką paprastai laikote vaikiškumu. Šiuo metu taip pat primygtinai sieksite įgyvendinti savo poreikius.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ne laikas žavėti naujienomis ir keisti ką nors gyvenime, jei neskubėsite, tuo įsitikinsite jau visai netrukus. Kruopščiau dirbkite, mat į jūsų klaidas bus žiūrima per padidinamąjį stiklą.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būkite atidūs niekams, smulkmenoms: mažas žingsnis, nedidelis veiksmas šiandien lemtingi. Tikėkite savo nuojauta - nedarykite nieko, ko nesinori, nebendraukite su žmonėmis, kurie nepatinka.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų intuicija bus aštri kaip niekad, puikiai perprasite visų aplinkinių nedoras užmačias, todėl galėsite lengvai apsisaugoti nuo spendžiamų spąstų. Bus gan lengva sutarti su žmonėmis, jei tik jiems leisite, todėl skleiskite gerą nuotaiką ir būkite pozityvus.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite linkę dramatizuoti tai, kas vyksta aplink jus. Vertėtų pasikalbėti su specialistu, jei nepakanka artimųjų paramos ir patarimų. Nepalankus metas svarbioms finansinėms operacijoms, tik draugams padėti neatsisakykite.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Esate gana išmintingi, kad nesiveltumėte į buitinius skandalus ir nenorėtumėte daugiau, nei turite. Tai palanki diena, gera susitikti su svarbiais žmonėmis. Palanku vykti į tolimas keliones arba tvarkyti kelionių dokumentus.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Skaidri, harmoninga diena, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama moksliniams tyrinėjimams, susikaupimui. Tačiau lygiai taip pat gerai šią dieną vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas - informacija bus lengvai įsimenama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką