Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2009 12 20

Dienos horoskopas sekmadieniui, gruodžio 20 d.

5-oji Mėnulio diena. Gerai šią dieną būti kelyje, kuo nors pasirūpinti. Gera diena išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena netinkama, jei norite įrodyti savo teisybę, todėl geriau venkite ginčų, būkite pagarbūs, nors aplinkiniai gali nenorėti jūsų išgirsti. Kita vertus, iš jūsų pačių gali būti pareikalauta tesėti žodį.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gera diena išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duokite pažadus, tuo labiau priesaikas - šią dieną jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina. Jei sulaužytumėte duotą pažadą, skaudžiai tai pajustumėte.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kritinis laikas. Reikalai gali visai įstrigti. O pajudės geresne linkme tik tuomet, jeigu atsisakysite skubėti. Venkite pyktis su tais, kurie jums gali padėti.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dar viena nuobodi diena, todėl netversite savo kailyje ir norėsite veikti. Laimei, nuobodulys yra didžiausias jūsų motyvatorius, jei tik užstringate kasdienybėje. Pasirinkite tokią veiklą, kuri paprastai jums atrodo pernelyg ekstravagantiška.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sudominsite aplinkinius savo reikalais ir netgi rūpesčiais - vis dėlto daug nesitikėkite iš šios dienos susitikimų, pažadų. Kita vertus, nepraraskite tikėjimo, kad viskas bus gerai. Tiesiog tam reikia laiko.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pamirškite save ir pasirūpinkite savo vaikų ar kitų artimųjų reikalais. Bendraukite nuoširdžiai, nusimeskite visas kauke ir pamatysite, kokį pasitenkinimą patirsite.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pasistenkite neatkreipti į save kitų dėmesio - būkite kuklesni, taupesni. Ne laikas rizikuoti pinigais, sveikata. Palanku ką nors vertinga nupirkti artimiesiems, taip pat namams.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena ne iš maloniųjų. Verčiau patylėkite ir nebrandinkite paikų vilčių, - nei artimieji, nei vadovybė jūsų nenorės suprasti. Tad venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venkite griežtų reikalavimų aplinkiniams. Ir nebūkite užsispyrę: taip nieko nelaimėsite, veikiau susipyksite su tais, kurie jus palaiko, su partneriais, o liūdniausia - su antrąja puse. Beje, nepatartina niekam įrodinėti teisybės.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasikliaukite savo jėgomis bei išmanymu, nebijokite rizikuoti. Tiesa, būkite atidesni pasirašydami svarbius popierius bei vairuodami automobilį. Beje, dabar nelaimė gali virsti sėkme.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite kantrūs, mat jus gali išvesti iš pusiausvyros vaikų nepaklusnumas, tėvų nuomonė apie jūsų veiklą arba mylimą asmenį. Išlikite šalti ir ramūs, tai sutaupys jūsų energiją ir laiką, kurį kitaip praleistumėte besiginčydamas.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nieko rimta nesiimkite, geriau svarbius reikalus iš viso atidėti. Nedirbkite, net jei privalote, raskite kokią nors priežastį, kuri atrodytų pakankamai rimta jūsų vadovams. Metas pailsėti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius