2010 12 10, 06:00

Horoskopas gruodžio 10 d., penktadieniui

6-oji Mėnulio diena. Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama moksliniams tyrinėjimams, susikaupimui. Tačiau lygiai taip pat gerai šią dieną vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas - informacija bus lengvai įsimenama.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbo ir konkurencijos temos dabar Jums bus pačios svarbiausios. Ta konkurencija gali pasireikšti visur ir visaip, pvz., darbe atsiras naujokų, kurie iškart pretenduos į geresnes pareigas. Nenukabinkite nosies, bet daug ir atkakliai dirbkite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei esate susiję su kūrybine sfera, pramogų verslu, diena bus nelengva – projektai pareikalaus daugiau pastangų ir lėšų, nei tikėjotės. Gali pavesti partneriai iš užsienio. Gana pavojinga, nesaugu kažkur toli vykti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeima ir romantiški nuotykiai okupuos visą dėmesį. Kai kas gali ir erzinti, nesiseks su artimaisiais susitarti dėl bendrų išlaidų, bendrai naudojamų daiktų, pirkinių, pareigų pasidalijimo, pramogų, laisvalaikio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žmonės, kuriuos laikei artimais, jums gali atrodyti nutolę ar nusiteikę kažkaip priešiškai. Galbūt jiems išreiškėte nepagarbą, įvėlėte į apkalbas, nesusipratimus ir dėl to nebesulaukiate jų palankumo? O gal patys iš jų išgirdote nemalonių pastabų, replikų?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei darbe užsiimate ne darbo reikalais, neliks nepastebėta. Negana to, kai kuriuos pažįstamus vargins jūsų įkyrus poreikis nuolat bendrauti, o gal ir piršti jiems nereikalingas paslaugas. Beje, išpešti iš kitų naudos ar kokiu nors būdu pasipelnyti jums dabar bus itin aktualu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei jūsų veikla susijusi su skaičiavimais, projektavimais, finansais, galite pasijusti lyg mėsmalėje, jus "mals" dėl kiekvienos klaidelės ar nesusipratimo. O jeigu esate kūrybinės sferos žmogus, paprasčiausiai trūks pinigų nuosekliai įgyvendinti planus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite būti neatsparūs neigiamoms įtakoms, pasižymėsite ypatingu jautrumu. Dėl kiekvienos smulkmenos galite susinervinti, nuleisti rankas. Kol kas neverta apsikrauti naujais darbais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Viskas seksis puikiai, jei aplink Jus draugai, o Jūs mokate sutelkti bendraminčius. Bendromis pastangomis įveiksite bet kokius sunkumus. Be to, iš kitų galite sulaukti pagalbos, jei norite įsidarbinti, gauti vertingų patarimų, pigiau ir greičiau įsigyti reikiamų daiktų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši diena iš jūsų pareikalaus atsakomybės ir pastangų, galima sakyti, ne pagal galimybes. Jeigu tikitės uždirbti milijonus, teks nusivilti. Nebandykite pašokti aukščiau bambos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali paaiškėti, kad viskas daug sunkiau, nei įsivaizdavote. Greitai teks nusiimti rožinius akinius ir pažvelgti realybei į akis. Kita vertus, susiimkite ir gal pasijusite patenkinti, kad turite galimybių tobulėti, išbandyti savo valią ir sugebėjimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Versitės per galvą, kad tik nieko netrūktų – pinigų, garbės, simpatijų. Galimos didelės permainos. Galbūt likimas nublokš į tokią sritį, apie kurią iki šiol nė negalvojai. Arba smarkiai pasikeis ne veikla, o jūsų aplinka, žmonės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kad bus daug darbo – jokia naujiena, tačiau padaugės norinčiųjų, jog dirbtumėte už dyką, dengtumėte kažkieno padarytus nuostolius, tarpininkautumėte. Neduok Dieve, nusižengti taisyklėms, įstatymams, laiku kažko nesumokėti, neįforminti – patirsite pasmerkimą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką