2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 19

Horoskopas gruodžio 19 d., šeštadieniui

Ketvirtoji Mėnulio kalendoriaus diena. Tai rami, rimta, tačiau gan pasyvi diena. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebijokite rinktis sunkesnį kelią, mat vėliau tik džiaugsitės savo pasirinkimu. Gali būti suabejota jūsų idėja, kuria ypač didžiuojatės. Tai, žinoma, skaudu, tačiau pasistenkite rasti kompromisą.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums seksis, jei turite nuosavą verslą, ypač po pietų turėsite progą džiaugtis - nemaža tikimybė, kad sudarysite pelningą sandėrį. Meilės reikalams palankesnė antroji dienos pusė.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien kuo mažiau valios duokite emocijoms, viską vertinkite tik pagal turimus faktus. Į antrąją dienos pusę norėsite praleisti laiką su mylimu žmogumi, o jei tokio neturite, kils susidomėjimas kita lytimi.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei sutiksite draugus, jūsų planai šiandien gali pasikeisti radikaliai. Nors pradžioje ir būsite linkęs priešintis pasiūlymams, tačiau greičiausiai pasiduosite įkalbinėjimams pasilinksminti. Nebijokite elgtis spontaniškai.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Problemos savaime neišsispręs, rūpesčių tikrai nesumažės, jei sėdėsite rankas sudėjęs. Šiandien - puiki diena bendrauti, išsakyti savo nuomonę - pamatysite, neliksite nesuprastas.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien seksis veikti aktyviai - sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos. Tvirtinkite svarbius dokumentus, pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą. Palanku gilintis į giminės istoriją, būties paslaptis.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų ankstesni nuopelnai ir užtarnautas autoritetas leis tikėtis viršininkų palankumo, o gal ir materialinio paskatinimo. Tiesa, galite būti apkrautas neplanuotais darbais, gal teks ilgėliau pasėdėti darbe. Saugokitės bendradarbių pavydo ar intrigų.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Metas nelabai tinkamas svarbiems dalykiniams pokalbiams, sandoriams, geriau šią dieną pabūti vienatvėje, susikaupti. Tačiau būsite gan jautrus, todėl vakaras kiek nervingas.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien iš pat ryto turėsite puikią progą pademonstruoti savo sugebėjimus ar nuovoką. Ypač moterys dėl savo žavesio ir nežabotos fantazijos turi daug šansų atsidurti dėmesio centre. Vyrų laukia malonūs susitikimai su senais draugais.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vadovaukitės intuicija, venkite skubėti. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Tai puikus metas psichologams, visiems besigilinantiems į santykių, jausmų esmę, sielos prigimtį.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susitelkite: galite atsigriebti už neseniai patirtas nesėkmes, taip pat įrodyti savo teisumą. Tik jūsų veiksmai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota, tiesa, moterims geriau rizikuoti ne šiandien, o rytoj. Palanku spręsti veiklos finansavimo klausimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką