2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 23

Horoskopas gruodžio 23 d., trečiadieniui

8–oji Mėnulio diena. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksite.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei turite finansinių problemų, jas sėkmingai išspręsite paprašę įtakingų asmenų pagalbos. Tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų tikėjimas, jog darbe viskas klostysis sėkmingai nėra tik tingi fantazija. Visgi neverta sudėti rankų, geriau pagalvokite, kokia kryptimi jūsų profesinis gyvenimas turėtų klostytis ateityje. Šios dienos susitikimai, pokalbiai padės užtikrinti jūsų stabilumą ateityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien greičiausiai būsite aštrus savo pasisakymais. Netgi pradėsite galvoti, jog esate labai protingas, todėl jokios pasekmės jums nebaisios Visgi jūsų sarkazmas gali nejuokais sugadinti aplinkiniams nuotaiką, todėl turėkite omenyje, kad prieš pat šventes susipykti negerai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gerų pasikeitimų darbe laikas. Kol kas sėkmė priklausys nuo jūsų. Palanku priimti ilgalaikius finansinius sprendimus, įsigyti vertingos elektros technikos. Jei jums reikia ko nors paprašyti įtakingo bendradarbio – pasikalbėkite šiandien.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūs žinote, jog laukia nemažai sunkaus darbo, kuriam greičiausiai nesate pasiruošęs. Jums gali būti sunku dėl to, kad nežinote pats, ko norite, o taip pat turite nuojautą, kad viskas netrukus stipriai keisis. Labiau stebėkite, gilinkitės į dalykus, kurie vyksta jūsų viduje – taip aiškiau, paprasčiau suvoksite atsakymus į jums svarbius klausimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kadangi sužinosite šokiruojančių naujienų, bus sudėtinga laikytis numatytų planų. Tam tikri kebloki aspektai jus privers pripažinti tai, ką anksčiau neigėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeimos, giminės reikalai gali tapti ypač aktualūs, tačiau neleiskite, kad jums imtų diktuoti visur, kaip turite elgtis. Lengvai kils konfliktai – prireiks nemažai išminties jų išvengti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Atrodo, kad jūs galvojate apie praeityje turėtus mylimuosius daugiau nei įprastai. Tiesą sakant, jausite tam tikrą nostalgiją, kurią sunku bus paaiškinti. Gali tekti įdėti nemažai pastangų, aiškinantis santykius su giminėmis, artimais jums.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rekomenduojama būti ypač atsargiems finansiniuose reikaluose, kolektyvinėje veikloje. Čia formuosis nemažos įtampos, ginčai, problemos. Pasistenkite neužsikrauti sau per didelės taikdario naštos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Susidursite su staiga atsiradusiomis pretenzijomis jūsų adresu, ir su jūsų dalyvavimo ir pagalbos poreikiu, darant atsakingus sprendimus. Tad bus nelengva laikytis sugalvotų planų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pažadai kuriuos gavote ar davėte, greičiausiai bus sulaužyti. Turėkite tai omenyje, jei esate suplanavę investuoti pinigus. Lankstumas bus jūsų naujas geriausias draugas, o tai tikrai nustebins tuos žmones, kurie turi galios ir įtakos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Patikrinkite savo paštą, mat galite pražiopsoti galimybę pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Daugiau pastangų dėkite savo sveikatos priežiūrai. Jei turite žalingų įpročių, vertėtų juos mesti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką