Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
2009 12 24

Horoskopas gruodžio 24 d., ketvirtadieniui

9-oji Mėnulio diena. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu - nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunku įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nedarykite jokių rimtų išvadų, negalvokite apie jokius darbus. Pasiduokite šventiniam šurmuliui bei nuotaikai. Būsite kūrybingi, sumanūs, nestigs idėjų, kaip pradžiuginti artimuosius. Patartina neskubėti tikėti tuo, ką iš kitų išgirsite.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Palankus metas įvertinti rezultatus, daug ką aptarti, pratęsti sutartis. Šiandien nesugebėsite atsispirti meilės pagundoms. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dabar prastas laikas kovoti dėl principų ar kažko prašyti, reikalauti iš aplinkinių, siūlyti savo sumanymus. Palaukite, kol praeis šventės. Nepatartina imtis svarbių, atsakingų darbų galite padaryti rimtų klaidų.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite gana emocionalūs ir neramūs. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti kitų. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Priekaištai ir įtarinėjimai nepadės harmonizuoti ir meilės santykių.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būkite pagarbesni bei tolerantiškesni, vertinkite gerus santykius su partneriais bei sutuoktiniu. Vakare tikriausiai jausitės geriau, geras laikas pasikalbėti su senai matytais draugais.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šauni, aktyvi diena, kuri žada ir puikius susitikimus, ir džiuginančias dovanas ar staigmenas. Galima įspūdinga kelionė ar nepaprastas svečias, maloni naujiena. Bet kuriuo atveju, trokšite įspūdžių, nuotykių, tad nenustygsite vietoje.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių. Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Norai geri, bet gali nepavykti - jūsų minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika, trukdymai iš šalies.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Galbūt teks atlikti kokias nors pareigas, susijusias su giminaičiais, šeimos nariais. Palanku pirkti ar parduoti automobilį, kitokią techniką. Vakare nusimato gurmaniška vakarienė.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Įtampa didės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gal nuoširdžiai, o gal dėl paslėptų motyvų būsite itin jautrūs kitų reikmėms, paslaugūs ir mieli. Tik vėlyvą vakarą pagaliau pasijusite pavargę nuo savo gerumo, dosnumo bei žaismingumo. Nesugadinkite įspūdžio staiga paniurusia išraiška.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Užbaikite būtinus įsipareigojimus, tačiau nieko naujo neinicijuokite. Daug įspūdžių, o gal ir nerimo suteiks darbe įsiliepsnojusi aistra kolegai.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neblogos sąlygos romantikai ir kūrybai. Darbus pamirškite, rūpinkitės šeima, vaikais, savimi. Nepriimkite jokių sprendimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką