15min be reklamos
2009 12 26

Horoskopas gruodžio 26 d., šeštadieniui

11-oji Mėnulio diena. Tai viena švenčiausių Mėnulio dienų. Dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma ar prognozuojama, tačiau neabejotinai viena tyriausių Mėnulio kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus - būtinai užbaigti.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tai, ką nuveiksite šiandien, duos apčiuopiamą naudą. Stenkitės nesėdėti namuose, bendraukite, galbūt sutiksite tikrai įdomių žmonių. Nepraleiskite progos nudžiuginti dovana jums brangų asmenį būkite tikri, kad jūsų dėmesys bus tinkamai įvertintas.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus - būtinai užbaigti. Diena palanki dvasinėms praktikoms, tačiau pavojinga pradedantiesiems, neįgudusiesiems.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Atrodo, kad esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę, įgiję. Šiandien kaip tik reikėtų pasidžiaugti tuo, ką dabar turite,. Ši diena gera skolintis, ieškoti alternatyvių uždarbių.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus sėkminga, mat vykstančius procesus sugebėsite pakreipkti savo naudai. Galite netgi rizikuoti. Būtinai raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu. Gera proga vaikams įteikti dovaną.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors suvoksite, kad viskas gerai, tačiau jausitės prislėgti. Galite dėl visko išgyventi, nervintis ir dėl pinigų, dėl santykių su mylimu žmogumi, dėl vaikų elgesio. Tik nesiimkite jokių priemonių padėčiai pataisyti, tuomet tikrai ją sugadinsite.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Metas nebus palankus, jausitės prislėgtas, nelaimingas, pamirštas. Šiandien nereikėtų spręsti problemų, susijusių su pinigais ar nesklandžiais meilės santykiais. Iš jūsų gali pareikalauti grąžinti seną skolą, atlikti nebaigtą, užvilkintą darbą.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neskubėkite spręsti bei veikti, dažniau nusileiskite, taip pat nepersidirbkite. Kita vertus, tai, ką šiandien atliksite darbe, taps geru pagrindu naujiems karjeros laimėjimams. Daugiau užsiimkite namais, šeima.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio darbo. Laukia tiek fizinis, tiek emocinis pakilimas. Vienintelis jums gresiantis pavojus - neįžvelgti visumos ir paskęsti smulkmenose.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Asmeniniai santykiai po truputį ims stabilizuosis, bet džiaugtis turbūt dar ankstoka. Jei pernelyg daug galvosite apie karjeros reikalus ar verslo rūpesčius, vakare sutuoktinis gali pasijusti nereikalingas ir atstumtas.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palanki diena - viskas klostysis sklandžiai. Negaiškite laiko veltui šios dienos susitikimai ar pokalbiai atvers naujų perspektyvų, bus svarbūs jūsų įtakai, galiai įtvirtinti (nesvarbu, veikloje ar asmeniniame gyvenime).   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite turėti rūpesčių dėl sveikatos - gresia peršalimas, chroniško uždegimo paūmėjimas ar buitinė trauma. Nelabai tinkama diena leisti pinigus ar planuoti būsimas išlaidas - vargu ar planai bus realizuoti.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nekelkite sau didelių tikslų, mat paprasti kasdieniai darbai pareikalaus energijos ir susikaupimo. Tramdykite emocijas, ypač neigiamas - piktindamasis ir protestuodamas labiausiai pakenksite pats sau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką