2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 28

Horoskopas gruodžio 28 d., pirmadieniui

13-oji Mėnulio diena. Labai aktyvi diena. Daug lemia ryšiai, supratingumas, kruopštumas, sugebėjimas naudotis informacija, smulkmenomis. Ėmęsi ne to, ko reikia, galite ilgai suktis neigiamų pasekmių rate Dienos įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Šią dieną puikiai veikia medikamentai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tarsi praregėsite ir pagaliau suprasite savo klaidas. Pabandykite jas ištaisyti – jei reikia, atsiprašyti artimųjų. Rimtam asmeniniam dalykiniam apsisprendimui tai reikšmingas metas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena nebloga, jei norite paaukoti pinigų ar daiktų vargstantiems. Šiandien vertėtų susitaikyti su tuo, kas neišvengiama. Vakare jums pavyks pasidžiaugti įdomiai praėjusia diena.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Puikiai suprasite ir draugų, ir priešų užmačias. Galite nebijodami pasakyti į akis tiesiai, ką galvojate. Tai puiki diena taikytis – kai nesantaika virsta draugyste, meile, bendradarbiavimu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Puikus laikas svarbiems dalykiniams bei draugiškiems susitikimams, komandiruotėms. Itin gera proga užmegzti partneriškus santykius bei pasirašyti bendradarbiavimo susitarimus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Metas sėkmingas, todėl išnaudokite kiekvieną jums pasitaikiusią progą. Verta spręsti visas jums aktualias problemas, susijusias su veikla, šeima. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Atidžiau analizuokite tai, kas vyksta jūsų viduje, stebėkite savo savijautą ir nedarykite nieko per prievartą. Aktyviai veiklai nėra palanki diena. Laukia nuostabus vakaras, puikus pramogauti ar meilės pasimatymui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite spręsti asmenines bei dalykines problemas, kurios anksčiau nejudėjo iš mirties taško. Šiandien galite susipažinti su naudingu asmeniu, kuris padėtų palypėti karjeros laiptais ar profesiškai tobulėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Spręskite finansines problemas, tvarkykite reikalus, susijusius su jūsų pripažinimu, įvertinimu, įtaka. Geras metas tartis su šefu dėl jūsų atlyginimo, karjeros perspektyvų. Vakaras bus itin smagus, jei susitiksite su draugais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną galite vertinti kaip likimo dovaną. Tai ypatingos laimės metas, kai jus išties įvertins ir supras. Puiki proga užmegzti ne tiktai draugiškus ar dalykinės partnerystės ryšius. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai diena, kai žymiai lengviau priims jūsų mintis ir idėjas, sulauksite pripažinimo. Palanku plėsti veiklą, susitikti su užsienio partneriais, pasirašyti sandorius. Būsite išradingi bei kūrybingi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiuo periodu daug galvosite, kas esate, koks norite būti, ko norite šalia ir kodėl taip dažnai jaučiatės vieniši ir nieko dar nepasiekę. Galite pakeisti savo gyvenimą kažkokiu būdu dirbdami su žmonėmis. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Verta rizikuoti veikloje, jei jūsų intuicija išlavinta – nuojautos pasiteisins, jums pavyks teisingai numatyti dabartinių veiksmų pasekmes. Gera diena nemaloniems, bet privalomiems susitikimams ar susitarimams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką