15min be reklamos
2010 12 09, 06:00

Horoskopas gruodžio 9 d., ketvirtadieniui

5-oji Mėnulio diena. Gerai šią dieną būti kelyje, kuo nors pasirūpinti. Gera diena išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duokite pažadus, tuo labiau priesaikas – šią dieną jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina.
Horoskopai
Horoskopai / BFL nuotr.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būkite atidūs atlikdami užduotis – galite padaryti rimtų klaidų, dėl kurių turėsite ilgalaikių problemų. Patartina nepriimti jokių svarbių sprendimų šeimoje ir įsipareigojimų darbe.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šiandien neskubėsite nieko spręsti, vėliau situacija išsispręs jūsų naudai. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais, labai nepasikliaukite draugais. Jei šiandien kas nors jus bars ar pyks – nieko baisaus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sunkoka diena tiek emociškai, tiek fiziškai, tad labiau save pasaugokite. Pasistenkite nuo visko atsiriboti, nereaguoti. Dabar svarbu atsitraukti ir ramiai palaukti – emocijos turi nurimti, tik tada rasite tinkamą sprendimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neverta vaikytis tiesioginės, konkrečios naudos – bus sunku susiorientuoti tvarkant finansinius reikalus, galite pervertinti savo galimybes. Neatidumas sutuoktinio poreikiams, ypač jausmams, neatleistinas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesigailėkite dėl to, kas negrįžtamai prarasta, galvokite apie ateitį. Ir mažiau svajokite – viskas, kas nerealu, bus nuostolinga. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tai tikrai galėsite įgyvendinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ne pati geriausia diena tvarkyti skubius reikalus – tuščiai sugaišite laiką. Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes. Nepatartina tvarkyti piniginių, su nekilnojamuoju turtu, kraustymusi į kitą vietą susijusių reikalų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais ar mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais ar dalykiniais partneriais. Bet ir patys save galite suklaidinti, norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mažiau tikėkitės naudos ir sėkmės iš šiandien gautų pasiūlymų. Būsite linkę į neobjektyvius vertinimus – arba nejusite pavojaus, arba tuščiai nerimausite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Emocijos bus permainingos, sunkiau prognozuojamos. Norėsis laisvės, naujumo, labiau jausite suvaržymus, sunkų darbą, nusibodusius santykius. Jūsų sąmonė bus atviresnė naujoms idėjoms, originalumui, bet taip pat – daugiau nervingumo, staigių emocinių krizių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palankus metas visuomenininkams ir visiems tiems, kurių darbas susijęs su moksline kūryba, žiniasklaida, informacijos perdavimu, tolimais ryšiais. Jei norite pristatyti, parduoti originalią idėją, darykite tai šiandien. Sunkesnis metas finansininkams, menininkams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Finansinę sėkmę lems arba atsitiktinumai, arba įžvalga, išradingumas, gebėjimas suderinti kolektyvo veiklą, gaunant naudą visiems kartu. Galite sėkmingai parduoti informaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Į meilę, jausmus labiau žiūrėsite su humoru, kaip į ligą. Jei vis dėlto užmegsite romaną, daug lems minčių bendrumas, abiejų pusių draugų reakcija. Jei atsiras glaudus draugiškos paramos, supratimo jausmas – meilės romanas gali būti ilgas, nevaržantis laisvės, labiau originalus ar draugiškas, nei aistringas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką