2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2010 01 02

Horoskopas sausio 2 d., šeštadieniui

18-oji Mėnulio diena. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Reikia įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta.
Horoskopas
Horoskopas. / Photos.com nuotr.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Susitelkite ir būkite kantrūs – šiandien to ypač prireiks įvairiose situacijose namuose su vaikais, partneriu ar giminėmis. Tai iliuzijų metas, tad atidžiau vertinkite gaunamus neva naudingus pasiūlymus ar naujo gerbėjo (-os) meilės prisipažinimus.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Painokas metas: jums stigs objektyvumo, atsakingumo, bet ir aplinkiniai gali nesąžiningai su jumis pasielgti. Svarbių reikalų netvarkykite, nes gresia apgaulės, išdavystės. Ir vis dėlto vakaras praeis gerai, ypač jei jį praleisite su brangiu širdžiai žmogumi.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nesugebėsite ramiai išbūti nė minutės – lėksite visur tarsi akis išdegęs. Verčiau sulėtinkite tempą, skubos darbas neatneš nei garbės, nei naudos. Jus vertins pagal rezultatus, o ne pagal gerus norus.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laikas bus gan įdomus, mat patirsite tam tikrą prabudimą, suprasite kažką, kas bus labai svarbu. Nebijokite atradimu pasidalinti su artimu žmogumi, atskleiskite šviesiąją savo asmenybės pusę.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte jus gali provokuoti arba gundyti elgtis taip, kaip niekad anksčiau nesielgėte. Į avantiūras galite veltis tik suprasdami, jog pasekmių bus, o jos nebūtinai teigiamos. Nors popiet jausitės geriau, neaišku, ar tai iš tiesų geresnis laikas nei įtemptas nervingas rytas.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būkite ypač atidus bendraudamas. Jei naudojatės techninėmis ryšio priemonėmis, įsitikinkite, kad jos veikia nepriekaištingai. Jei kalbatės akis į akį, sekite ne tik pašnekovo žodžius, bet ir mimiką, gestus. Jus gali klaidinti tiek sąmoningai, tiek nesąmoningai.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jus gali traukti pasipuikuoti, parodyti savo taurumą, dosnumą. Emocijų daug, tačiau jos mažiau pažeidžiamos. Vyrai bus linkę į riteriškumą, vyraus ugninis vyriškas pradas. Galite išgirsti ir pompastiškų emocijų pasireiškimų, pažadų.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien linksmybės nesibaigs, vis dar vyraus noras džiaugtis, ilsėtis. Jei tektų dirbti, atsiras poreikis pajusti savo svarumą, jėgą, įtakingumą. Visgi jei jums rūpi perdaryti pasaulį, nepradėkite to bent jau šiandien. Dabar bus svarbu vengti kraštutinumų, įsiklausyti į intuiciją, draugų žodžius.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena palanki tiems, kurie nebijo didelio žmonių susitelkimo, aplinkinių dėmesio, kurie pasipeni juo. Geras metas politikams, aktoriams, menininkams. Nuostabus laikas šventėms, švenčių renginiams, vedyboms: viską lydės aistra, meilė, spindesys.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neverta ką nors keisti, net jeigu jūsų nuotaikos išskirtinai maištingos, juk gerai ten, kur mūsų nėra... Būkite atsargūs ir apdairūs dirbdami, vairuodami automobilį, bendraudami su kolegomis ar bičiuliais.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puikus metas madų dizaineriams, formuojantiems išorės įvaizdį, fotografams. Kasdienybės darbams mažai palankus metas: norėsite atsipalaiduoti, džiaugtis, o ne dirbti. Šiandien patartina įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nepasiduokite pirmam impulsui, nepervertinkite savo galimybių. Rytas kiek sėkmingesnis, tačiau po pietų gali apnikti nesėkmės. Kita vertus, pagalvokite, gal jūs per mažai kreipiate dėmesio į artimųjų nuomonę?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką