Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
2010 01 03

Horoskopas sausio 3 d., sekmadieniui

19-oji Mėnulio diena. Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Net gamta dažniausiai šią dieną verkia, neretai būna prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kai keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų laukia gan sėkminga ir linksma diena. Drąsiai fantazuokite, kurkite planus, galite netgi rizikuoti pinigais. Palankus metas, jei ketinate pirkti vertingų daiktų, atnaujinti namus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pabandykite įrodyti savo pranašumą. Jums ims sektis geriau, jei sugebėsite įsitvirtinti kolektyve. Skubiausius darbus pasistenkite sutvarkyti iš pat ryto, kad popiet jie netrukdytų linksmesniems užsiėmimams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų laukia išskirtinė diena, galimos permainos profesinėje srityje, kurios atneš finansinę naudą, pasitikėjimą savimi bei pripažinimą kolektyve. Nedvejodami imkitės iniciatyvos, jei pribrendote pokyčiams ir asmeniniame gyvenime.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nauji metai – puiki proga keistis, todėl imkite ir nusimeskite atsibodusias rutinos grandines. Sugalvokite naują veiksmų planą, pamąstykite, kaip praplėsti turimus ryšius, drąsiai ieškokite naujų kontaktų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jeigu jus kamuoja nesėkmės, negalite išsivaduoti iš sunkių minčių – imkitės aktyvios veiklos. Daug bendraukite, nebijokite sunkių darbų, o sveikas nuovargis po darbų padės atgauti pasitikėjimą savimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rytmetys gana pasyvus – gali būti sunku susikaupti. Atidėkite savo rūpesčius pavakarei arba rytdienai. Vakaras žada malonią staigmeną, gerų naujienų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kol kas nesiskubinkite, bet būkite atidūs, kad nepraleistumėte geros progos. Verta atsižvelgti į šeimos nuomonę. Pokalbiams su vadovybe metas netinkamas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite spręsti sudėtingas asmenines problemas, taisyti ankstesnes klaidas. Galima įdomi (ir naudinga karjerai) pažintis ar susitikimas, pokalbis su asmeniu iš toli ar įtakingu, žymiu žmogumi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nesileiskite speičiami į kampą, drąsiai dalyvaukite varžybose, lažinkitės ir pan. Tinkamas metas pasirūpinti buitinės įrangos atnaujinimu. Popiet galite sulaukti malonaus priešingos lyties asmens dėmesio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai diena, kai keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galima klasta, provokacijos, barniai. Yra didelis pavojus pakliūti į apgaulingų ideologijų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši diena nepalanki dokumentų pasirašymui, sutarčių sudarymui. Geriau niekam nieko nežadėti, neprisiekti – galite labai pasigailėti. Vakare geriau praleisti namuose, mat galite pakliūti į agresyvių, piktų asmenų aplinką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien mokėkite laviruoti tarp skirtingų nuomonių bei įsitikinimų, nesiginčykite su partneriais bei mylimu žmogumi. Vakaras gali būti įtemptas, bet jūsų laukia daug gerų dalykų – galimas nepaprastas susitikimas ar geras pokalbis telefonu, šiaip maloni naujiena.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką