Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2010 01 03

Horoskopas sausio 3 d., sekmadieniui

19-oji Mėnulio diena. Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Net gamta dažniausiai šią dieną verkia, neretai būna prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kai keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų laukia gan sėkminga ir linksma diena. Drąsiai fantazuokite, kurkite planus, galite netgi rizikuoti pinigais. Palankus metas, jei ketinate pirkti vertingų daiktų, atnaujinti namus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pabandykite įrodyti savo pranašumą. Jums ims sektis geriau, jei sugebėsite įsitvirtinti kolektyve. Skubiausius darbus pasistenkite sutvarkyti iš pat ryto, kad popiet jie netrukdytų linksmesniems užsiėmimams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų laukia išskirtinė diena, galimos permainos profesinėje srityje, kurios atneš finansinę naudą, pasitikėjimą savimi bei pripažinimą kolektyve. Nedvejodami imkitės iniciatyvos, jei pribrendote pokyčiams ir asmeniniame gyvenime.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nauji metai – puiki proga keistis, todėl imkite ir nusimeskite atsibodusias rutinos grandines. Sugalvokite naują veiksmų planą, pamąstykite, kaip praplėsti turimus ryšius, drąsiai ieškokite naujų kontaktų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jeigu jus kamuoja nesėkmės, negalite išsivaduoti iš sunkių minčių – imkitės aktyvios veiklos. Daug bendraukite, nebijokite sunkių darbų, o sveikas nuovargis po darbų padės atgauti pasitikėjimą savimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rytmetys gana pasyvus – gali būti sunku susikaupti. Atidėkite savo rūpesčius pavakarei arba rytdienai. Vakaras žada malonią staigmeną, gerų naujienų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kol kas nesiskubinkite, bet būkite atidūs, kad nepraleistumėte geros progos. Verta atsižvelgti į šeimos nuomonę. Pokalbiams su vadovybe metas netinkamas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite spręsti sudėtingas asmenines problemas, taisyti ankstesnes klaidas. Galima įdomi (ir naudinga karjerai) pažintis ar susitikimas, pokalbis su asmeniu iš toli ar įtakingu, žymiu žmogumi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nesileiskite speičiami į kampą, drąsiai dalyvaukite varžybose, lažinkitės ir pan. Tinkamas metas pasirūpinti buitinės įrangos atnaujinimu. Popiet galite sulaukti malonaus priešingos lyties asmens dėmesio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai diena, kai keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galima klasta, provokacijos, barniai. Yra didelis pavojus pakliūti į apgaulingų ideologijų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši diena nepalanki dokumentų pasirašymui, sutarčių sudarymui. Geriau niekam nieko nežadėti, neprisiekti – galite labai pasigailėti. Vakare geriau praleisti namuose, mat galite pakliūti į agresyvių, piktų asmenų aplinką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien mokėkite laviruoti tarp skirtingų nuomonių bei įsitikinimų, nesiginčykite su partneriais bei mylimu žmogumi. Vakaras gali būti įtemptas, bet jūsų laukia daug gerų dalykų – galimas nepaprastas susitikimas ar geras pokalbis telefonu, šiaip maloni naujiena.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką