Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2010 01 07

Horoskopas sausio 7 d., ketvirtadieniui

23-oji Mėnulio diena. Nesėkminga diena. Daug agresijos, irzlumo. Žmonės, linkę kerštauti, pykti, tą dieną ypač pasiduoda šioms silpnybėms. Galimi kivirčai, nubunda žemi instinktai: gobšumas, plėšrumas, egoizmas gali pasireikšti tiems, kuriems iš esmės tai nebūdinga.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nešvaistykite žodžių, norėdami pateisinti tai, ką darote šiandien. Kuo daugiau kalbėsite apie savo motyvus ar intencijas, tuo mažiau įtikinamai tai skambės kitiems. Jums tiesiog nesiseks aiškiai išsakyti savo minčių aplinkiniams. Tausokite savo energiją ir koncentruokitės į darbą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jausitės taip, tarsi jūsų pasirinkimas būtų ribotas, tačiau nusiteikite, kad tam tikri apribojimai tik padeda tobulėti ir kūrybiškiau pažvelgti į situaciją. Kantrybė jūsų pusėje, tik jos ilgam neužteks, todėl viską darykite greitai. Būkite pasiryžę rizikuoti, jei žinote, ko norite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jus gundys ir vilios, tačiau suvoksite, kad galite tam atsispirti. Susitelkite į artimųjų gerovę, neiškelkite savo poreikių aukščiau visko. Norint ką nors gero nuveikti, reikia drąsos, susikaupimo, ryžto, aiškaus tikslo matymo. Būkite asketiški, susilaikykite nuo mėsos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėmesio centre bus asmeninės problemos, o bandymas su jomis susidoroti neleis jums efektyviai dirbti. Galite bandyti parodyti kitiems, jog esate linkę bendradarbiauti, tik nepulkite to daryti su bet kuo. Kitiems mandagiai, bet tvirtai atsakykite, paaiškinę savo motyvus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Net ir nuobodžiausius darbus šiandien paversite linksmu užsiėmimu. Tik pernelyg neįsismarkaukite, nes į jus aplinkiniai pradės žiūrėti kreivai. Antroje dienos pusėje skirkite laiko tam, ką ilgai atidėliojote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galimi kivirčai, nubunda žemi instinktai: gobšumas, plėšrumas, egoizmas gali pasireikšti tiems, kuriems iš esmės tai nebūdinga. Diena nėra sėkminga nei naujų darbų pradžiai, nei bendrauti. Jeigu vis dėlto tenka ką nors rimta daryti – būtinai užbaikite, net jeigu visiškai nesiseka.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pamirškite nesklandumus, o liūdnas mintis apskritai vykite lauk, baimei jūsų gyvenime ne vieta. Tai ne pats geriausias laikas veiklai – daugiau laimėsite atsitraukę nuo darbų. Jei tai nepavyks, bent jau nesiimkite jų daug – greit pavargsite, stigs atidumo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jus šiandien nustebins maloniomis staigmenomis. Susitiksite su brangiais draugais, mylimu asmeniu. Galite išgirsti meilės prisipažinimą iš žmogaus, su kuriuo siejo tik bičiuliški santykiai. Galima rizikuoti pinigais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Puikus metas teisininkams, teisėtvarkos darbuotojams, politikams, psichologams, visuomenininkams. Tai taip pat sėkmės metas moters grožio puoselėtojams. Puiku, jei einate į kirpyklą: pats laikas naujai šukuosenai, naujam įvaizdžiui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atsipalaiduokite ir darykite tik tai, ką norisi daryti: jei vadovausitės intuicija, šios dienos reikalus sutvarkysite kur kas lengviau. Jei jaučiate nerimą dėl vaikų ar mylimo žmogaus, derėtų su jais atvirai pasišnekėti – bus svarbu išsklaidyti abejones.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aplink bus daugiau pykčio, neigiamų emocijų, todėl pasistenkite atsipalaiduoti, kad kitaip įvertintumėte situaciją – pasistenkite nesivelti į svetimus žaidimus. Padėtis nėra lengva, nes bus sunku pasirinkti, su kuo pakeliui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų sėkmės paslaptis – pusiausvyra, saikas, elegancija. Viskas, kas netašyta, grubu, atrodys jums atstumiančiu. Norėsite kovoti dėl teisybės, todėl galite susipykti su žmonėmis, kuriems tai nėra vertybė. Daugiau pasieksite diplomatija, nei jėga. Bandydami pažeisti ramybę, visuomenėje priimtas bendravimo normas, galite gauti šaltą, stiprų atkirtį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius