Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2010 01 08

Horoskopas sausio 08 d., penktadieniui

24-oji Mėnulio diena. Viena iš geriausių Mėnulio kalendoriuje. Labai stabili, su didžiuliu energijos potencialu. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visokius svarbius reikalus pradėti, pagrindą formuoti.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.
AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neskubėkite, o sprendimų priėmimą atidėkite kitai dienai. Atsargiai bendraukite su žmonėmis, nepasitikėkite mažai pažįstamais. Yra tokių, kurie tik ir laukia jūsų klaidos, kad nedelsdami galėtų ja pasinaudoti. Beprasmiškas impulsyvus pirkinys gali gerokai patuštinti kišenę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Seksis neblogai, o savijauta taip pat bus puiki, todėl mėgaukitės kiekviena akimirka. Gera diena spręsti šeimos problemoms, susitaikyti su sutuoktiniu ar pabendrauti su seniai nematytu giminaičiu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kad ir kaip stengsitės baigti anksčiau pradėtus darbus, seksis nelengvai. Jausitės gan nuvargęs, be nuotaikos, todėl galite privelti klaidų. Patys didžiausi džiaugsmai šiandien jūsų laukia namie, su šeima.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kaip niekad jusite konkurencinės kovos pasekmes. Įtampa neleis atsipalaiduoti, galite būti irzlesnis nei įprastai. Turėtumėte labiau tausoti nervus ir širdį. Nepriimkite svečių, vakarą praleiskite ramiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dirbkite ir nesiblaškykite, rūpesčių išvengsite, jei numatysite bent kelis žingsnius į priekį. Jūsų darbštumas ir pareigingumas bus pastebėtas ir tinkamai įvertintas. Kelkite sau realius tikslus, ir labai didelė tikimybė, kad jie bus pasiekti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vertėtų skirti laiko vaikams ar partneriui, mat pastaruoju metu daugiau domitės savimi ir draugais ar darbu. Neslopinkite savo iniciatyvumo, kūrybinių idėjų. Tikslo pasieksite tuo atveju, jei laikysitės disciplinos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei nemiegosite, būsite pirmas konkurencinėje kovoje. Niekam neleiskite savęs skubinti ar tramdyti, šiandien geriausias patarėjas esate pats sau.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Greičiausiai patirsite ne vieną nuotykį, tikėtina, kad jie bus įkvepiantys ir pozityvūs. Jūsų rūpestis – nepamesti galvos ir laiku sustoti. Dalį darbų gali tekti atidėti kitai savaitei, bet tai tikrai ne priežastis nervintis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsidėkite savo širdies reikalams, mat tai šiuo metu jus įkvėps ir suteiks sparnus. Jei darbe nesate tikras, ar pasiseks, geriau nesiimkite naujų užduočių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasistenkite užtikrinti, kad jūsų idealistiniai tikslai būtų ir praktiški. Jei jus kas nors nuvils, nerodykite savo nekantrumo. Šiandien maitinkitės kiek galite tvarkingiau, rinkitės tik visavertį maistą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savijauta ne pati geriausia, o pernelyg dideliu darbo krūviu galite ją greitai pabloginti. Rūpesčiai gali tapti galvos skausmo ar nemigos priežastimi. Apribokite darbo su kompiuteriu laiką, patausokite akis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Labai stabili diena, turinti didžiulį energijos potencialą. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visokius svarbius reikalus pradėti, pagrindą formuoti. Labai gera meilei, vaikų pradėjimui, vedyboms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką