2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2010 01 11

Horoskopas sausio 11 d., pirmadieniui

27-oji Mėnulio diena. Viena geriausių dienų. Labai palanki tolimoms kelionėms, gera menininkams, nebloga diplomatams. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tvirtai laikykitės savo pozicijų, o laimėjimų neleiskite prisiimti kitiems. Rytoj gali būti neįmanoma pasiekti jokių kompromisų, galimi nemalonumai, susiję su finansais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Palanki diena, jei norite taikiai spręsti senus konfliktus. Taip pat galite atgauti skolą.
Sėkmė lydės ir karjeroje. seksis įtikti viršininkams. Meilės fronte taip pat gali papūsti nauji vėjai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nebandykite užmaskuoti savo kaltės, taip tik pakenksite sau dar labiau. Jei sergate ar turite problemų su sveikata, nesavivaliaukite ir nesigydykite pats.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laikas išreikšti savo nuomonę kolegoms bei vadovui – nebijokite, kadangi esate teisus. Tiesa, namuose principingumas bei reiklumas gali jus supriešinti su artimaisiais.
 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gera diena, jei turite ūpo susipažinti su naujais žmonėmis. Lengva bus užmegzti pokalbį su nepažįstamais, kurie gali būti naudingi jūsų ateičiai. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena palanki santykių užmezgimui – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Palanki subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Gerai šią dieną veiks vandens procedūros.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai optimizmo, veržimosi „aukštyn, tolyn“ metas. Puikus laikas eiti į bažnyčią: išpažinties, krikštynų ir pan. Kitiems tai tikrojo pašaukimo paieškos metas. Ieškokite! Puikūs bus kontaktai su kitomis kultūromis, užsieniu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Stigs jėgų, tad imkitės tik būtiniausių darbų ir neatsisakykite talkininkų. Ne laikas priimti svarbius sprendimus. Antrą dienos pusę labiau pasaugokite daiktus. Svarbesnius reikalus geriau atidėti rytdienai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors sėkmės pakaks, tačiau gali stigti tolerancijos (ypač antrą dienos pusę). Vis dėlto būsite išmintingi, kad galėtumėte spręsti painius klausimus. Vakaras tinkamas aplankyti gerus draugus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gera diena ryžtingai, radikaliai spręsti susikaupusias problemas. Jei knieti pasiaiškinti nesklandumus su svarbiu asmeniu, derėtų tai padaryti ryte. Galimi nemalonumai, priverstinės išlaidos, baudos. Venkite pažeidinėti įstatymus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Metas ramus, rekomenduotina nepersidirbti. Įsiklausykite į artimųjų valią, jei privalote priimti svarbų sprendimą. Galite sulaukti pagalbos iš įtakingo asmens, bent jau gera proga kreiptis su prašymu, ieškoti finansinės paramos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nenustebkite, jei šiandien sulauksite priminimo apie seniai duotą pažadą. Verčiau jau įvykdykite, ką pažadėjęs, nors dabar tai jums ir neatrodo protingas žingsnis. Aplinkybės galiausiai gali susiklostyti labai palankiu būdu, bet būkite itin atsargus – jūsų laimė šiandien labai baikšti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką