15min be reklamos
2011 01 05, 06:00

Horoskopas sausio 5 d., trečiadieniui

2-oji Mėnulio diena. Gera apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos. Šią Mėnulio dieną kūnas labai jautriai padės atsirinkti maistą.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Atidžiai klausykitės, kas jums sakoma, bet turėkite galvoje, kad kartais žodžiai turi daugiau kaip vieną reikšmę. Daug ką teks suprasti iš intonacijos ar mimikos, pauzių ar nutylėjimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ant jūsų pečių bus užkrauta atsakomybė priimti labai svarbų sprendimą, liečiantį ne vien jus patį. Galvokite ne tik apie savo, bet ir apie kitų interesus prieš priimdami sprendimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gavęs naujausios informacijos, norėsite tučtuojau veikti, imtis skubių ir ryžtingų priemonių. Luktelėkite. Naujienos dar ne visos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Labai netinkamas metas aptarinėti savo jausmus ar asmeninius reikalus su ne itin suinteresuotu žmogumi. Vertėtų daugiau laiko pabūti vienumoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Teks šiandien pasistengti, atkakliai judėti pirmyn, realizuojant savo svajones ir planus. Netrukus nutiksiantys įvykiai leis įgyti laisvę, nepriklausomybę ir pakilti ant naujo socialinio laiptelio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei nesėdėsite sudėję rankų, tuomet galite ne tik įgyti naujų partnerių, bet ir padidinti savo kapitalą, netgi labiau, nei tikėjotės. Nesnauskite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti. Kontroliuokite save. Nepatartina pernelyg pasitikėti ir antrosios pusės saiko jausmu bei skoniu. Palanku bendrauti su užsieniečiais, diskutuoti su išsilavinusiais žmonėmis. Žinoma, tuo atveju, jei ir patys turite pakankamai žinių, esate kompetentingi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite deramai ir pelnytai įvertintas žmonių, kurių nuomonė jums išties svarbi. Svarbiausia, atminkite, kad kalbėti, ką galvoji, ir galvoti, ką kalbi – anaiptol ne tas pats.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite labai užsiėmę, jei turite planų pasirodyti prieš publiką, išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Panašu, kad nenumatytos kliūtys vers kai ką koreguoti, taisyti, atidėlioti.
 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite užmegzti naudingus ryšius arba šiuo metu jais sėkmingai pasinaudoti. Tikėtina, kad rasite bendrą kalbą ir su priešais, konkurentais. Taip pat galite sulaukti pažadų, susijusių su paskola, kompensacija, uždelstais atsiskaitymais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Su artimu žmogumi pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo. Gali nudžiuginti pakvietimas į pasimatymą, vakarėlį. Visgi suksite galvą, kaip sutvarkyti dalykinius, verslo reikalus, kad netektų susiveržti diržo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Daugiau dėmesio skirkite šeimai, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl artimųjų gerovės, tarpusavio supratimo. Viskas turėtų sektis gana lengvai ir žaismingai, tačiau galite patekti į keblią situaciją dėl žodžių ir veiksmų neatitikimo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką