15min be reklamos
2009 12 21, 06:01

Horoskopas savaitei 12.21 - 12.27

Susipažinkite su astrologine prognoze savaitei.
Horoskopas
Horoskopas / Photos.com nuotr.

Avinas.
Metų pabaiga nebus lengva, mat formuosis nemažai įtampų. Būkite atsargūs: galite lengvai susipykti su jums svarbiais žmonėmis net pramogų, poilsio metu. Paskutinėmis metų dienomis formuosis galimybės iškilti, tačiau gerai pagalvokite, ar jums tikrai jų reikia.

Jautis.
Jūsų šeima šiuo metu gali priversti jus pasijusti nejaukiai dėl to, ką darote su savo gyvenimu, bet tai tik todėl, kad jie rūpinasi Jumis. Taip yra todėl, kad jums sunku pamatyti perspektyvą, platesnį vaizdą. Raskite sau laiko šią savaitę, pagalvokite apie tai, ko jums iš tiesų reikia.

Dvyniai.
Tai, ką jūs manote apie savo darbą ir karjerą, keičiasi. Jūs pagaliau supratote, kad norite gyventi, kad galėtumėte dirbti, o ne dirbti tam, kad gyventumėte. Jeigu yra kas nors, ką seniai norėjote išbandyti, bet niekada nedrįsote, tai šią savaitę savo svajones galite paversti realybe.

Vėžys.
Jūs puikiai žinote, kad jūsų poreikis pamatyti žmones iš savo praeities turi rimtą priežastį Pokyčiai, kuriuos darote savo kasdieniniame gyvenime, leis jums paskelbti tam tikrą naujieną, o tai pavyks padaryti savaitei dar nesibaigus. Flirtas su kitais parodys, kokį platų pasirinkimą turite romantiškuose santykiuose.

Liūtas.
Laikas, praleistas praeities klausimams, gali padėti ir atverti akis. Anksčiau Jūs gyvenote praeitimi, bet dabar esate pasiruošęs mėgautis ateitimi nemokant didelės kainos už klaidas, kurias jūs padarėte. Laukite siurprizo - kažkas paskambins ar parašys svarbų laišką.

Mergelė.
Kadangi sužinosite šokiruojančių naujienų, bus sudėtinga laikytis numatytų planų. Tam tikri kebloki aspektai jus privers savaitės pabaigoje pripažinti tai, ką anksčiau neigėte. Išnaudokite sekmadienį visapusiškai - ilsėkitės, bendraukite, kurkite.

Svarstyklės.
Ši savaitė bus sudėtingesnė: šeimos, giminės reikalai gali tapti ypač aktualūs, tačiau neleiskite, kad jums imtų diktuoti visur, kaip turite elgtis. Į mėnesio pabaigą lengvai kils konfliktų - prireiks nemažai išminties jų išvengti.

Skorpionas.
Atrodo, kad jūs galvojate apie praeityje turėtus mylimuosius daugiau nei įprastai. Tiesą sakant, jausite tam tikrą nostalgiją, kurią sunku bus paaiškinti. Paskutinėmis metų dienomis gali tekti įdėti nemažai pastangų, aiškinantis santykius su giminėmis, artimais jums žmonėmis ar tarpininkavimo santykius, siekiant juos harmonizuoti. Vis dėlto nesibodėkite to, tai reikalinga tolesnei jūsų sėkmei...

Šaulys.
Rekomenduojama būti ypač atsargiems finansiniuose reikaluose, kolektyvinėje veikloje. Čia formuosis nemažos įtampos, ginčai, problemos. Pasistenkite neužsikrauti sau per didelės taikdario naštos. Į metų galą ypač atsargiai vairuokite, sportuokite. Neatsargumas gali išprovokuoti traumas.

Ožiaragis.
Susidursite su staiga atsiradusiomis pretenzijomis jūsų adresu, ir su jūsų dalyvavimo ir pagalbos poreikiu, darant atsakingus sprendimus. Tad bus nelengva laikytis sugalvotų planų. Mokėkite pasakyti "ne" ten, kur pretenzijos iš tiesų neteisėtos, - sulauksite pagarbos bei pritarimo tarp savųjų. Stenkitės gyventi sau, o ne kitiems.

Vandenis.
Pažadai kuriuos gavote ar davėte, greičiausiai bus sulaužyti. Turėkite tai omenyje, jei esate suplanavę investuoti pinigus. Lankstumas šią savaitę bus jūsų naujas geriausias draugas, o tai tikrai nustebins tuos žmones, kurie turi galios ir įtakos. Gali tekti spręsti šeimynines problemas, tad turėkite kantrybės.

Žuvys.
Patikrinkite savo paštą, mat galite pražiopsoti galimybę pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Jūs nebuvote linkę šią savaitę prižiūrėti save, bet tam tikras atradimas įrodys, jog pastangas reikėtų dėti. Jei turite žalingų įpročių, vertėtų juos mesti.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką