-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2021 12 16

Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?

Jei programavimo įgūdžiai praverčia darbo rinkoje, o kalbos kelionėse, ugdydami jautrumą menui lavinate savo vaizduotę ir galite rasti kur kas kūrybiškesnius sprendimus net kebliausiose situacijose. Išmokti skirtingų įgūdžių paprasta – ne viena programėlė siūlo muzikos, dailės ar fotografijos pamokas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Atrasti mėgstamiausią meno veiklą padės „Bitės Profai“ ir jų siūlomi išmanūs sprendimai.
Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?
Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti? / Shutterstock nuotr.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:

  • Išmaniosios technologijos padeda prisijaukinti ne tik hobius, bet ir menus, todėl galite lengvai lavinti savo vaizduotę ir atsipalaiduoti;
  • Mėgstantys piešti programėlėse gali rasti lengvai suprantamų pamokų, o fotografijos entuziastai – susipažinti su jos paslaptimis;
  • Jei jums artimesnis atlikimo menas, parsisiųskite dainavimui bei muzikavimui skirtas programėles – tegul jus išgirsta plati auditorija.

Daugiau apie tai, kaip išmanūs sprendimai padeda prisijaukinti mūzas, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Jūsų piešiniai puošdavo mokyklos koridorių, o chore visuomet stovėdavote pirmosiose gretose? O galbūt turite „gerą akį“ ir visuomet knietėjo išbandyti profesionalią fotografiją? Išmaniosios programėlės padės meno pasaulį atrasti kiekvienam – išmokti dainuoti, groti ar piešti šiandien gali visi“, – tikina „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė ir siūlo išbandyti kelias programėles, kurios atvers kūrybos bei meno pasaulį.

Jei jums artimas vaizdų pasaulis

Shutterstock nuotr./Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?
Shutterstock nuotr./Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?

Draugai giria jūsų paskubomis sukurtus eskizus, o ir patys jaučiate, kad turite talentą piešti? Įsidiekite programėlę „Sketch a day“ („Android“ ir „iOS“) – galbūt jūs esate šių dienų Pablas Pikasas?

„Šioje programėlėje kasdien rasite po naują temą, kuria turėsite nupiešti eskizą ar piešinį. Tuomet savo darbą įkelti į sistemą ir atiduoti kitų vertinimui. Mano nuomone, „Sketch a day“ yra puikus būdas kasdien stebėti savo pažangą ir gauti įkvėpimo, nes kiekvienas kuriantis žmogus žino, kaip kartais sunku sugalvoti temą kūriniui. Be to, kitų programėlės naudotojų palaikymas taip pat labai svarbus žengiant pirmuosius žingsnius meno pasaulyje“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertė.

Jei jus traukia vaizdinių pasaulis, tačiau jaučiate, kad piešimas ne jums, išbandykite fotografiją – kai rankiniu būdu reguliuojamas kameras turi kone kiekvienas išmanusis įrenginys, prisijaukinti šią veikla itin paprasta. Dar paprasčiau, kai jums talkina išmaniosios technologijos. Jei jūsų „Instagram“ kadrai sulaukia mažai reakcijų, neskubėkite mesti pomėgio fiksuoti gyvenimo akimirkas. Su programėle „Elements of Photography“ („Android“, „iOS“) fotografijos paslapčių pažinimui išnaudokite kiekvieną laisvą akimirką.

„Ši programėlė vartotojus supažindina su visais fotografijos burtažodžiais – sužinosite, kuo skiriasi kompozicija, išlaikymas, židinio nuotolis ir kiti svarbiausi parametrai. Ji siūlo ir naudingus fotografijos įrankius, pavyzdžiui, ryškumo zonos matuoklis, pateikia ir ne vieną svarbų patarimą“, – pasakoja „Bitės Profė“.

Programėlę išbandyti galėsite nemokamai, tačiau papildomos funkcijos kainuos. O jei rimtai domitės fotografijos paslaptimis, tai gali tapti ir vertinga investicija.

Jei perpratus pagrindinius fotografijos principus, užfiksuoti gražius vaizdus dieną bus lengva tai kokybiškus kadrus išgauti naktį gali būtų sunkiau. Todėl „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kaip naktinio fotografavimo funkciją išnaudoti geriausiai.

„Bitės Profai“ paruošė ir specialų fotografavimo programėlių sarašą tam, kad kiekviena užfiksuota akimirka būtų verta albumo viršelio.

O galbūt prijaučiate garsams?

Shutterstock nuotr./Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?
Shutterstock nuotr./Jei įkvėpė mūzos: kaip lengvai išmokti piešti, dainuoti ar groti?

Jaučiate, kad jūsų balsą turi išgirsti ne tik šampūno ir dušo želė buteliukų auditorija, bet ir kur kas daugiau klausytojų? Pirmiausia apšildykite balso stygas su „Smule – The Social Singing App“ („Android“, „iOS“) programėle.

„Šioje programėlėje galima ne tik dainuoti karaoke ar dainuojant išmėginti įvairius smagius efektus. Nuo šiol galėsite į dainų iššūkius iškviesti savo draugus ar net kartu su jais įrašyti dainą. Maža to, programėlė siūlo ir visą galybę dainų bei vartotojų iš viso pasaulio, kurių galėsite ir klausytis, ir mesti jiems baltą muzikinio iššūkio pirštinę. Beje, šioje programėlėje jums gali pasisekti sutikti ir net muzikaliai pasivaržyti su žinomais atlikėjais, pavyzdžiui, pačiu Edu Sheeranu“, – programėlę pristato Lina.

Nepasitikintys savo balsu gali išbandyti pirštų miklumą – įvairios programėlės gali padėti mokytis groti pianinu ir gitara. Jomis naudotis gali ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, todėl gal jau po kelių savaičių galėsite pradėti formuoti šeimos orkestrą?

„Pažinti pianino klaviatūrą kviečia programėlė „Simply Piano“ („iOS“, „Android“). Ji ne tik lengvai suprantama vaikams, bet ir veikia su skirtingais klavišiniais instrumentais, kuriuos turite namie. Tiems, kas namuose klavišinių instrumentų ar pianino neturi, programėlė siūlo mokytis groti tiesiog išmaniuoju telefonu. Jei jums artimesnis gitaros skambesys, turėtumėte atsisiųsti programėles „Monster Chords“ („iOS“) arba „Guitar 3D“ („Android“). Jos abi skirtos lengviau ir paprasčiau išmokti šio instrumento akordus“, – sako Lina.

Mokytis dainuoti kur kas smagiau per kokybišką garsą skleidžiančias kolonėles. O kad išsirinkti būtų lengviau, „Bitės Profas“ kartu su vienu žinomiausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leon Somov aptaria, kurios iš daugybės, esančių rinkoje, būtų tinkamiausios būtent jums.

Ir tai dar tikrai ne viskas! Kokių dar naudingų įgūdžių galite išmokti į pagalbą pasitelkę išmaniuosius įrenginius, skaitykite kitame „Bitės Profų“ straipsnyje.

Daugiau apie išmaniąsias programėles meniniams gabumams ugdyti galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius