2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 10 16

Jovita neatpažįstamai atnaujina senus butus: sunku patikėti, kad tokie pokyčiai įmanomi

Kai kurie žmonės mano, kad sovietinės statybos butai yra pasmerkti pražūčiai – jų interjeras toks senas, jog paprasčiau būtų įsikurti naujame bute, nei atnaujinti šį. Vis dėlto interjero dizainerė Jovita Bingelytė į tokias kalbas moja ranka – būtent senų butų atnaujinimas yra jos arkliukas. Jovita taip pakeičia jų interjerą, kad, pamačius tik nuotrauką „po“, nė neįtartum, kaip dar visai neseniai vieta atrodė. „Man patinka galvoti, kaip galima iš naujo padaryti gražų vaizdą ir kartu išlaikyti savitumą“, – sako ji.
Jovitos Bingelytės atnaujintas senas butas Tik prenumeratoriams
Jovitos Bingelytės atnaujintas senas butas / Asmeninio albumo nuotr.

Labiausiai džiugina senų butų atnaujinimas

Tai, kad užaugusi nori būti interjero dizainere, Jovita žinojo dar mokykloje. Kaip pati pasakoja, nuo vaikystės jai patiko vartyti žurnalus apie interjerą, vis bandyti pakeisti savo kambarį.

„Savo kambaryje perstumdydavau baldus, klausdavau mamos, ar galime perdažyti spintelę, nes man taip reikia, – šypsosi J.Bingelytė. – Pamažu atėjo pojūtis, kad man patinka tuo užsiimti, todėl labai tiksliai žinojau, kur stosiu mokytis ir ką noriu veikti gyvenime.“

Asmeninio albumo nuotr./Jovita Bingelytė
Asmeninio albumo nuotr./Jovita Bingelytė

Anot Jovitos, per 10 darbo metų sritys, kuriose ji mėgsta suktis, nemenkai keitėsi. Šiuo metu interjero dizainerei labiausiai patinka rekonstrukciniai projektai, kuriuose gali kardinaliai atnaujinti senas erdves.

„Man tai teikia vidinį džiaugsmą“, – tikina J.Bingelytė.

Dėl savo pomėgio daug metų skaičiuojantiems būstams Jovita turi net pravardę – aplinkiniai žmonės ją ne kartą pavadino senų butų deive. Interjero dizainerei toks apibūdinimas nuskambėjo gražiai, tad dabar ji ir pati save taip pristato.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką