2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 04 21

Kaip atrodo šiuolaikiniai namai: išmanūs veidrodžiai ir nuotoliu valdomos vonios

Vis labiau tobulėjant technologijoms, išmanūs sprendimai persikelia ir į mūsų namus. Planuojate pagulėti vonioje, bet šiuo metu negalite paleisti vandens? Nieko tokio, tai padarysite nuotoliu. Prabudę naktį užsinorite stiklinės vandens, tačiau aklinoje tamsoje nieko nematote? Namai pasirūpins, kad, vos nuleidus kojas, jus palydėtų šviesos. „Kiekvienas būstas gali turėti išmanių sprendimų“, – sako studijos „Išmanus interjeras“ įkūrėja ir architektė Ainė Janušienė.
Ainės Janušienės studijos kurtas interjeras Tik prenumeratoriams
Ainės Janušienės studijos kurtas interjeras / Asmeninio albumo nuotr.

Išmanus apšvietimas prisitaiko prie poreikių

Jau 15 metų šioje srityje dirbanti Ainė pastebi, kad išmanus interjeras Lietuvoje egzistuoja gana seniai, tačiau populiarėti ėmė tik prieš 2–3 metus, o dabar yra pats pikas.

„Kalbant apie interjerą, labiausiai žavi išmanus apšvietimas, nes tai yra itin svarbi detalė, galinti tapti akcentu. Išmanus apšvietimas gali turėti tam tikras „scenas“: pavyzdžiui, sukurti jaukią atmosferą, paryškinti paveikslą, užuolaidų liniją.

Taip pat vienu metu gali įsijungti vakarienės stalo apšvietimas“, – apie galimus išmanius interjero sprendimus pasakoja A.Janušienė.

Asmeninio albumo nuotr./Ainės Janušienės studijos kurtas interjeras
Asmeninio albumo nuotr./Ainės Janušienės studijos kurtas interjeras

Anot Ainės, apšvietimas gali būti naudojamas ne tik kaip šviesos šaltinis, bet ir interjero detalė. Kaip pavyzdį ji išskiria galimybę pritemdyti užuolaidų apšvietimą, sustiprinti paveikslų ar kitų akcentų šviesą, apšviesti laiptus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką