Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip gyvūnėlio auginimas padeda pasirengti ilgalaikiams santykiams

Policijos šunų mokymai
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Šuo
Šaltinis: DarniPora.lt
0
A A

Draugauja normali miestiečių pora. Visi klausinėja, kada pagaliau susituoks ir susilauks vaikų. O mergina įsigyja šunelį (gali ir katę). Paskui antrą. Giminaičiai linguoja galvomis ir sako, kad su šuneliu toks pats vargas, kaip su kūdikiu, o mergina prisiekinėja, kad čia „pereinamasis etapas“. Ir, žinokite, ji teisi!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nesvarbu, kokį gyvūną laikote ar planuojate laikyti – katę, šunį, o gal vėžlį, gyvūno priežiūra išugdo tam tikras savybes, kurios būtinos kuriant ilgalaikius darnius santykius. Netikite? Svetainė DarniPora.lt pažeria argumentų.

1. Augindami gyvūną išmoksite pirmiau pasirūpinti kažkuo kitu. Nustoti galvoti tik apie save ir išmokti pirmiausia pasirūpinti kažkuo kitu yra tikrai vertinga. Argi ne tai yra ilgalaikių harmoningų santykių pagrindas?

2. Atprasite nuo idealios švaros. Laikydami gyvūną turėsite pamiršti pedantišką švarą, ir nieko čia nepakeisi. Tačiau kai pradėsite gyventi su partneriu, nebus taip sunku prisitaikyti prie jo, kai jis vonioje ar kambaryje paliks netvarką.

3. Išmoksite puoselėti šiltus jausmus. Laikydami gyvūną prie jo greitai priprasite. Tik naminių gyvūnėlių augintojai supranta, kaip galima mylėti kartais ir nelabai simpatišką gyvūną tiesiog todėl, kad jis yra. Išmokę puoselėti šiltus jausmus kur kas lengviau juos puoselėsite radę antrąją pusę.

4. Tapsite atsakingesni. Ar girdėjote posakį, kad jei metus auginate gėles ir jos nenuvysta, esate pasirengę auginti naminį gyvūnėlį, o jei metus puikiai pasirūpinate juo, tuomet esate pasirengę rimtiems santykiams? Atsakomybė yra labai svarbi kuriant ilgalaikius darnius santykius.

5. Būsite organizuotesni. Kur palikti šunį per atostogas? Iš kur vidurnaktį gauti maistelio, nes pamiršote nupirkti? Kur jūsų rajone yra artimiausia veterinarijos klinika? Visa tai padeda strateguoti ir mąstyti „į priekį“.

6. Išmoksite ieškoti kompromisų. Kai kurie gyvūnai, pavyzdžiui, katės, net nesiruošia daryti to, ko jūs norite. Net ištikimuosius šunis kartais sunku priversti sėdėti ar neloti ant žmonių.

7. Tapsite kantresni ir atlaidesni. Augintinis sudaužė vazą? Niekis, juk netyčia. Apgraužė batus? bet juk jis kvailas ir dar mažas. Partneris tikrai to nepadarys ir juo labiau neprimyš į jūsų louboutinus, kai ant jūsų supyks. Turėdami namuose gyvūnėlį, išmoksite vertinti gyvenimą, juo džiaugtis ir nekreipti dėmesio į smulkmenas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką