Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 16d. 16:26

Kauno rajono sodų gyventojai džiaugiasi bendromis šventėmis ir užklystančiais laukiniais svečiais: čia gyventi – geriausia

Sodų bendrija „Užuovėja“
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Sodų bendrija „Užuovėja“

Gyvenimas sodų bendrijoje galbūt nėra pats komfortiškiausias – trūksta infrastruktūros ir kasdien tenka nuvažiuoti nemenką atstumą į darbą, miesto centrą ir atgal. Tačiau gamta, į kiemą iš miško užklystantys laukiniai svečiai ir kaimynų santykiai atperka nedidelius nepatogumus – Kauno rajono sodų bendrijos „Užuovėja“ gyventojai tikina, jog čia – geriausia jų atrasta vieta gyventi.

Kai kuriuose šios bendrijos kiemuose vis dar kapstosi vištos, o senbuvės Sigutės kieme jau keliolika metų dūzgia bitės.
Jauni naujakuriai neprunkščia pamatę tokius kaimui būdingus kaimynų augintinius, o verčiau užbėga pakabinti šviežio medaus.

Kaimynai švenčia visas valstybines šventes ir dar prisigalvoja naujų - Kaimynų diena, kasmetinės sporto varžybos prie sodų kūdros.
Visi žavisi iš Kamšos botaninio-zoologinio draustinio per kiemus keliaujančiomis stirnomis, atskrendančiais paukščiais ir laukinius svečius skuba palesinti bei pašerti.

Šiuo metu bendrovė „Husqvarna“ organizuoja draugiškų ir kartu aplinką tvarkančių bendruomenių konkursą – jei ir jūs gyvenate panašioje draugiškoje aplinkoje – atsiųskite savo istoriją konkursai@15min.lt. Daugiau apie konkurso sąlygas galite sužinoti ČIA.

Daugiau įspūdžių iš šios draugiškos gyvenvietės – mūsų parengtame reportaže:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką