03 10

Klauskite teisininko: kada buto savininkas gali iškeldinti nuomininką?

Išnuomojus butą ar kitas gyvenamąsias patalpas, kartais aplinkybės pasisuka neplanuotai ir savininkai susiduria su įvairiais sunkumais dėl nuomininkų, dėl kurių neretai norisi nutraukti anksčiau laiko nuomos sutartį ir iškeldinti iš išnuomotų patalpų. Kaip elgtis norint nutraukti sutartį ir kaip informuoti nuomininką dėl iškeldinimo, į 15min.lt skaitytojo klausimą atsako advokatas Linas Vilys.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Asociatyvi nuotr. ir Linas Vilys
Asociatyvi nuotr. ir Linas Vilys / Shutterstock ir asmeninio arch. nuotr.

Skaitytojo klausimas. „Sveiki. Turime problemų dėl nuomotojo. Išnuomojome butą, pasirašėme sutartį, tačiau per kaimynus sužinojome, kad mūsų išnuomotame bute gyvena daugiau nei vienas asmuo, nuolat triukšmauja, kaimynai kelis kartus kvietė policiją. Norim nutraukti sutartį, tačiau nuomotojai neatsiliepia, nekelia ragelio, neatsako į skambučius. Ar galima taip paprastai atvykti į butą ir juos iškraustyti, pakeičiant spynas? Ar pats neužsitrauksiu kokios baudžiamosios atsakomybės? Kokius žingsnius pirmiausia reikia padaryti tokioje situacijoje?“.

Turite klausimų teisininkams? Kyla keblumų santuokos, šeimos teisės, finansų, nekilnojamojo turto, karjeros ar kitose aktualiose srityse? Rašykite el. paštu klauskiteteisininko@15min.lt ir užduokite klausimą, aiškiai išdėstant problemą. Į atrinktus klausimus 15min.lt Gyvenimo rubrikoje atsakys teisininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Artėja LEA kvietimas įsigyti naujus šilumos siurblius su kompensacija
Reklama
„BITmarkets“ parodoje „Next Block Expo“ laimėjo apdovanojimą už geriausią klientų aptarnavimą
Reklama
Verslo civilinė atsakomybė: kokių sričių įmonės ją patiria dažniausiai ir kodėl?
Reklama
Amžėjimas nėra nuosprendis: kas gali padėti išlaikyti energiją ir jaunystę?