Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 21d. 14:00

Ko dažniausiai gailimasi padarius remontą

Remontas
123RF.com nuotr. / Remontas

Pasidarėte remontą, namai tarsi nauji, tačiau nedžiugina? Pasitaiko. Ir štai dažniausios priežastys, dėl kurių šypsenos veide nėra.

Nepadaryta garso izoliacija

Ne paslaptis, kad namų sienos nepasižymi dideliu storiu ir dažnai tenka dalyvauti kaimynų ginčuose bei vakarėliuose. Šią problemą išspręstų ar bent sumažintų padaryta garso izoliacija.

Nevykęs išplanavimas

Jeigu remontuodami būstą bandėte jį perplanuoti savarankiškai, jūsų gali laukti ne vienas siurprizas. Padidinta erdvė ne visada pateisins lūkesčius, jeigu neapgalvojote detalių, kurias gali numatyti tik patyręs specialistas. Tad gal vertėtų tokius darbus patikėti jam?

Taupėte besirinkdami statybininkus

Sako, gerų statybininių neliko, nes visi jie emigravo. Tai netiesa. Tačiau ieškodami kuo pigiau tikrai rizikuojate rasti tokius, kurie ateidami atsineš ir daugybę problemų. Nekokybiškai atlikti darbai, „gramelis kitas“ per pertraukas tikrai kainuos ne tik daugiau finansų, bet ir nervų ląstelių.

Neišsaugojote dokumentų

Darant remontą visada reikia išsaugoti medžiagų pirkimo čekius, ypač jeigu ėmėte paskolą. Galų gale, prekės turi garantinį laikotarpį, tad iškilus kokybės klausimams visada turėsite į ką atsiremti.

Neapgalvojote apšvietimo

Sienos naujai nutinkuotos ir nudažytos, o norimo efekto nėra. Taip gali nutikti, kai pamirštama viena svarbiausių detalių – apšvietimas. O jis planuojamas dar gerokai prieš sienų dažymą.

Nesujungėte balkono su kambariu

Balkonas vėl tapo sandėliuku? Taip nenutiktų, jei būtumėte pagalvoję iš anksto ir jį sujungę su kambario erdve. Kambarys būtų erdvesnis ir šviesesnis, o namuose sumažėję nereikalingų kaupiamų daiktų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką