Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 31d. 21:41

Konkursas „Mano kiemas“: Krokialaukio kaimo bendruomenės šeimos puoselėja grožį

Krokialaukio kaimo bendruomenės žmonių sodybos Konkursas
Asmeninio archyvo nuotr. / Krokialaukio kaimo bendruomenės žmonių sodybos

Alytaus rajono savivaldybės asociacija „Krokialaukio kaimo bendruomenė“ skatina gyventojus rūpintis savo sodybomis: jau antri metai iš eilės kviečia dalyvauti konkurse „Mano sodyba“. Praėjusiais metais konkurse dalyvavo 17 sodybų. Jos visos gavo nominacijas.

,,Džiugu, kad šiais metais savo sodybas pradėjo puošti, puoselėti daug daugiau gyventojų. Vis daugiau ir daugiau prie namų atsiranda gėlių darželių, beveik neliko netvarkingų kiemų. Pastebėjom, kad žmonėms yra garbės reikalas kurti išskirtinę sodybą, įgyvendinti vis naujas idėjas, tvarkingai ir kruopščiai tvarkyti savo kiemą.

Ypač gera, kad savo namus po dienos darbų, įtraukdamos vaikus, kuria jaunos šeimos, miela gėrėtis močiučių darželiais – juose svyra jurginų ir astrų kepurės, žaliuoja rūtos. Taigi, šiais metais nedidelėje bendruomenės teritorijoje atsirado dar 16 naujų išpuoselėtų kiemų.

Lankant sodybas ir kalbant su jų šeimininkais, dažnai išgirsti mintį, kad buvimas tarp gėlių – geriausia meditacija, atgaiva, poilsis, nusiraminimas ir , be abejo, kūryba“, – rašo asociacijos ,,Krokialaukio kaimo bendruomenė“ pirmininkė Janina Šiupšinskienė.

Kviečiame pasigrožėti dailiomis sodybomis!

Daugiau konkurso dalyvių sodybų bei kiemų galite apžiūrėti ČIA.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką