Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2023 07 26

Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką

Išlaikyti langus švarius – be erzinančių dėmių ir nešvarių ruožų – daug laiko ir pastangų reikalaujanti užduotis. Vis dėl to, sparčiai modernėjančių technologijų dėka, galime pamiršti nepatogų, nesaugų ir daug laiko reikalaujantį tradicinį langų valymą. Langų valymo robotas – prietaisas, kuris iš esmės pakeis Jūsų buities rutiną. Langus galite nuvalyti lengviau ir efektyviau nei bet kada anksčiau!
Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką
Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką / „Pexels“ nuotr.

Kokiais atvejais langų valymo robotas gali išties palengvinti patalpų priežiūros ir paviršių valymo rutiną? Premiumnamai.lt specialistai pasakoja apie robotų naudą ir pristato vieną naujausių langų valymo robotų rinkoje. Langų valymo robotas HESTER M2-PRO su vandens purškimo sistema – efektyvesnei švarai.

Langų valymo robotas – pirmiausia, sunkiai pasiekiamiems, didelių matmenų langams

Siekiant nuvalyti didelius vitrininius, aukštų lubų patalpų ar perskirtus langus, kai varstosi tik viena jų dalis, susiduriama su daug nepatogumų, o kai kuriais atvejais tai gali būti apskritai sunkiai įgyvendinama užduotis. Langų robotai ir buvo sukurti tam, kad padėtų nuvalyti būtent sunkiai pasiekiamus paviršius. Jei bent dalis lango atsidaro, robotą galėsite saugiai ir nesunkiai pritvirtinti ant stiklo, iš lauko pusės. Naujausi langų valymo robotai grįžta į tą pačią vietą, kur pradėjo langų valymo ciklą. Tai suteikia galimybę efektyviai ir saugiai nuvalyti bet kokius langus tiek iš vidaus, tiek iš išorės ir leidžia suprasti, kada darbas ar dalis valymo ciklo yra atlikta.

VIDEO: Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką

Saugesnis langų stiklų ir kitų paviršių valymas

Langus valant tradiciniu būdu dažnai tenka naudotis kopėčiomis, atsistoti ant palangės ar persisverti per lango rėmą. Tokių veiksmų metu žmogaus stuburo padėtis neretai yra žalinga, laikui bėgant sukelianti nugaros, galūnių skausmus, tirpimą. Svarbu paminėti raumenų patempimus ir įvykstančius nelaimingus – netgi tragiškus – atsitikimus, kai valant langų stiklus iškrentama per langą. Premiumnamai.lt specialistai įspėja ir apie galimus langų rėmo konstrukcijos pažeidimus, žmonėms lipant ant lango rėmo ar persisvėrus per jį. Langų valymo robotas leidžia išvengti tokios rizikos ir užtikrina saugumą.

Langų valymas yra ypač nepatogus, dažnai net pavojingas procesas senyvo amžiaus asmenims. Sulaukus garbingo amžiaus neretai sulėtėja reakcijos greitis ir pasitaiko pusiausvyros sutrikimų. Langų valymas užsilipus ant kėdės, stalo ar persisvėrus per langą, gali tapti rimtų sveikatos sutrikimų ar net mirties priežastimi.

Taigi langų robotas yra naudingas prietaisas, padėsiantis pasirūpinti savo ir senyvo amžiaus artimųjų sveikata. Juk švariais langais ir dienos šviesos pripildytais namais norime mėgautis visi! Naujausios technologijos tai leidžia pasiekti mažiausiais laiko ir jėgų kaštais, nerizikuojant savo ir aplinkinių sveikata.

„Pexels“ nuotr./Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką
„Pexels“ nuotr./Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata: langų robotai keičia švaros sąvoką

Langų robotas skirtingiems paviršiams valyti

Langų valymo robotų pritaikymo galimybės kur kas platesnės, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dauguma robotų gali efektyviai valyti ir kitų tipų paviršius. Prieš įsigyjant robotą Premiumnamai.lt specialistai pataria pasidomėti papildomomis prietaiso valymo galimybėmis – siekiant, jog jis atitiktų konkrečiai Jūsų poreikius.

Naujasis langų robotas Hester M2-PRO puikiai tinka bet kokiems vertikaliems, tiesiems ir lygiems stikliniams bei plytelėmis išklotiems paviršiams valyti. Visas šio prietaiso panaudojimo galimybes net sudėtinga įvardinti – kai tai susiję su stabilių, vertikalių, lygių paviršių valymu, jis gali Jums pasitarnauti pačiu netikėčiausiu būdu ir padėti sutaupyti pinigų, išleidžiamų kitoms valymo priemonėms ir įrankiams.

VIDEO: Langų valymas, nerizikuojant žmonių ir aplinkos sveikata

Atnaujinta roboto paviršių kraštų aptikimo sistema leidžia nuvalyti ir berėmius paviršius, tai ypač patogu, valant veidrodžius, dušo kabinos sienas, stiklines pertvaras. Hester robotas lengvai susidoroja ir su įvairiais netipiniais valymo iššūkiais, užtikrindamas, kad Jūsų langai ir visi kiti valomi paviršiai būtų švarūs.

Tvarumo idėjos

Namų robotų rinkai plečiantis vis daugiau dėmesio skiriama tvarumui ir gamtos resursų taupymui. Naujausi langų valymo robotų modeliai yra sukurti atsakingai, atsižvelgiant į tvarumo ir daugkartinio panaudojimo idėjas. Ne išimtis ir Premiumnamai.lt specialistų siūloma produkcija. Premiumnamai.lt specialistai kaip tvarumo pavyzdį pateikia naująjį Hester M2-PRO langų valymo robotą. Šio roboto šluostės yra daugkartinės, jas galima skalbti 30 laipsnių temperatūros vandenyje, o išdžiuvus panaudoti iš naujo. Tokiu būdu sumažinamas sunaudojamo vandens kiekis, todėl tai yra atsakingesnis pasirinkimas langų valymo reikmėms. O kur dar jausmas, jog naudodamas perspektyvų ir technologiškai pažangų produktą prisidedi prie aplinkos saugojimo? Taigi, šis produktas tvarus tiek Jūsų piniginės, tiek aplinkos atžvilgiu!

VIDEO: Dėmesys tvarkumui

Naujasis langų valymo robotas HESTER M2-PRO – preciziškiems rezultatams

Tai vienas naujausių langų valymo robotų rinkoje. Hester M2-PRO veikia jį įjungus į elektros lizdą, todėl su juo galima nuvalyti nors ir šimtus langų. Taigi, siekdami tvarumo, galite juo dalintis ir su artimiausiais žmonėmis! Roboto korpuse įmontuota įkraunama baterija išlaiko prietaisą ant stiklo iki 25 minučių, netgi nutrūkus elektros srovei.

Be jau minėtų Hester M2-PRO pranašumų, jame yra integruota automatinė skysčio purškimo sistema. Roboto talpą pripildžius bet kokiu langų valymo skysčiu galite įjungti automatinį purškimą. Taip valymo procesas bus dar efektyvesnis ir kokybiškesnis.

VIDEO: Automatinė skysčio purškimo sistema

Roboto korpusas yra kvadrato formos, o kampai vos užapvalinti. Tai leidžia robotui, kiek įmanoma arčiau privažiuoti prie lango rėmo ir kampų, taip užtikrinant maksimalią švarą ir iki minimumo sumažinant paviršiaus nešvarumų kiekį.

Technologiniai sprendimai lengvesnei buičiai ir kasdienybei

Langų valymo robotų nauda yra neabejotina. Šios pažangios mašinos keičia požiūrį į langų valymą, pasiūlydamos neprilygstamą efektyvumą, saugumą, lankstumą ir spontaniškas valymo galimybes. Langų valymo robotai, tokie kaip Hester M2-PRO, užtikrina efektyvumo lygį, kuris pranoksta tradicinius valymo būdus. Naudodami išmaniuosius algoritmus ir pažangius jutiklius šie robotai kruopščiai ir tiksliai nuvalo visą lango paviršių, leisdami sutaupyti laiko, kurį galėtumėte skirti mėgstamoms veikloms, ir nerizikuoti sveikata. Šio produkto panaudojimo universalumas patenkins net išrankiausio ir precizišką švarą mėgstančio asmens poreikius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius